Skocz do zawartości
Hurin

[Szukam] Hosting pod TS

Polecane posty

Witam, szukam hostingu pod serwer teamspeak 3 przegladam własnie oferty net-speak.pl "VPS" lecz nie wiem jak stoi to z ochrona ddos, svoice.pl słyszałem ze ma lepsza ochrone ale już w svoice jest tylko "Voice VPS" hosteam odpada bo na vps już nie można dokupić ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej i z najlepszą ochroną - Kimsufi. Najtaniej i bez większej ochrony - MintsHost.

 

Nie wiem jak teraz wygląda kwestia rozwiązywania umowy w MH w przypadku ataków. Część znajomych ma ataki i siedzi cały czas tam, część została pozbawiona vpsa. Różnie to wygląda.

 

Jeżeli liczysz się z dużą ilością slotów, sporym zainteresowaniem (atakami) to stawiałbym jednak na Kimsufi : )

Edytowano przez Lokator (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak ovh i kimsufi odpada ze wzgledu na lokalizacje i paypalem nie można płacić a na tym mi zależy a z ta ochrona to nie wiem czy taka dobra bo 2-3msc temu kolegi serwer padal co chwile przez ddosy ^_^

@MintsHost - Odpada zaatakuja mi serwer i MintsHost zablokuje go :x

Miał ktoś doczynienia z svoice.pl "Voice VPS" / net-speak.pl "VPS/Voice VPS" ? możecie polecić który lepszy ? ;)

Edytowano przez Hurin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znaczy tak ovh i kimsufi odpada ze wzgledu na lokalizacje

A co złego w lokalizacji francja pod TS?
A propo paypala - musisz przeboleć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Net-Speak moge polecić, mój ts tam stoi juz od 5 miesiecy.
Ddosy filtrują całkiem ok. Lokalizacja to Warszawa hosteam.
Z svoice nie miałem doczynienia więc się nie wypowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@miguslaw

Ok dzięki za opinie net-speak przydało by sie jeszcze info nt. svoice bo na ich stronie doczytałem się że serwery voice vps nie przekraczaja 50% parametrów na serwerach jeżeli tak jest to bylby ts stabilny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W OVH ten ich antyddos jeszcze nie działa tak jak trzeba... Ochrona zerowa przynajmniej w moim przypadku.

 

 

Po ataku przyszedł mail (oczywiście serwer był odłączony od sieci) że nastąpił atak. Kilka godzin po ataku trasa taka była do serwera że tragedia... PL<->FR<->PL<->OVH jakieś hopy<->Serwer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze

To troche lipa z tym OVH >_

http://bee2host.com/ ma ktoś tam serwer vps / dedykowany ? €9.00 za miesiac najmniejszy pakiet i ochrona anty ddos zawarta w pakiecie 3 lokalizacje w europie ip z niemiec : 37.187.29.99 jak ktoś ma tam serwer może cos wiecej napisać na ich temat odnośnie serwerów i ochrony ddos :)

Edytowano przez Hurin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×