Skocz do zawartości
Gość ASKar

Technicy Orange

Polecane posty

Gość ASKar

Instalacja nigdy nie była wbrew pozorom trudna, ale nie wiem jak oni instalują internet DSL, mowa o infrastrukturze jak oni to podłączają, że na chwilę obecną sprawia to im wiele trudności i potrzebują na to tak długi czas. Dziś ostatecznie dzwoniłem na infolinię ażeby się sprężyli.... Jeśli nie dadzą mi odpowiedzi do soboty to zlewam na te Orange... Bo nie mam zamiaru czekać na ich 3 podejścia instalacyjne, ja nie mogę całyczas siedzieć w domu bo trzeba czekać na szanownych panów.

Edytowano przez ASKar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica wbrew pozorom jest na plus. W przypadku neostrady dostaniesz w pudełku modem, (kiedyś tam) skrosują ci na centrali port... No i radź sobie sam. Przy InternetDSL muszą ci to uruchomić (czyt. internet po ich wyjściu będzie stuprocentowo działał) ;)

Przy neo "fajber" (40 i 80mb/s) też przyjeżdżają i wszystko konfigurują - ja nie miałem z tym problemu - byłem ustawiony na konkretny dzień i godzinę. (troszkę mieli spóźnienia, ale moim zdaniem tego nie da się przewidzieć).

 

Aj strach się bać tej radiówki, wiadomo kable to kable... Sam już nie wiem, a pilnie przydałby się już internet; podzieliłbym 4 komputery w sieci i mógłbym pracować, a tu na obecną chwilę nie da rady.

DOBRE radio będzie ci służyć tak samo dobrze jak kabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

No i dogadałem się z Datacent.pl :) Dziękuję za pomoc i życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zapomnę jak przyjechał do mnie pan z orange i nie chciał mi na słowo uwierzyć, że praktycznie mam zerową prędkość internetu i jego jedynym rozwiązaniem było sprawdzenie prędkości na stronie dsl.cz, czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×