Skocz do zawartości
kamil89

[Szukam] Sponsoring serwera VPS lub dedykowanego.

Polecane posty

Witam.

 

Od około roku pracujemy nad plikami serwerowymi do gry Lineage 2.

Niestety.. jedyne co nas zatrzymuje od przetestowania przez ludzi to jest brak pieniędzy na serwer VPS.

I tutaj nasza prośba.. Czy móże nam ktoś udostępnić serwer VPS lub dedykowanego w ramach "sponsoringu"?

Parametry minimalne VPS (do stabilnego działania plików)

 

CPU - 2x 2.5GhZ

Ram - 4gb

Dysk - 30gb

Łącze - 20mb

 

Chcemy dokończyć pliki, znajomy robi stronę.

Strona oraz forum zostaną wykonane do początku lutego.

 

Co mogę zaoferować?

Jedynie reklamę na stronie oraz forum.

 

Nie posiadamy żadnych statystyk strony, ponieważ jeszcze jej nie mamy.

 

Informacje o plikach serwerowych:

Kronika gry - Lineage 2 High Five

L2j Emu (zamknięty projekt)

Pliki stabilne. Serwer High Rate - PvP bez dodatków typu Vote reward (naszym zdaniem jest to zbędne).

 

Skład ekipy serwera:

Administrator - Kamil. 24 lata. Student informatyki.

Developer - Marcin, 35 lat. Developer Java.

Wykonawca strony - Michał, 25 lat. Programista stron WWW.

GM (Game Master) - Grzesiek, 18 lat. Uczeń.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowano przez kamil89 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzech dorosłych facetów w najszybciej rosnącym dziale gospodarki nie ma kilku groszy na serwer?

 

Z kodem DIVEIN10 dostaniecie $10 na start w Digital Ocean. Wystarczy na ~2 tygodnie takiego serwera jak potrzebujecie, ale rozliczanie jest godzinowe, więc do testów możecie go włączać i wyłączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Administrator - Kamil. 24 lata. Student informatyki.


Developer - Marcin, 35 lat. Developer Java.


Wykonawca strony - Michał, 25 lat. Programista stron WWW.


Żaden pracy nie ma?


http://ultimahost.pl/vps ovz.4096MB


69 zł / 3 = 23 zł miesięcznie (!) ba, inaczej 69*12 = 828 zł (rok) -50% za płatność roczną = 414 zł / 3 = 138 zł na każdego czyli 34,5 zł miesięcznie / 3 = 11,5 zł (!)



No bez jaj...




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jarosław Szmańda: To jest właśnie bardzo dziwne... Programista Java zarabia ponad 3k pracując dla dla Polskiej firmy, a na zachodzie tyle ma w euro lub mnożnik tego..."Programista Stron" też parę groszy ciągnie miesięcznie... "Student informatyki" - no to zależy jaki.. ja nie znam studenta informatyki na 3/4 roku który nie pracuje chociaż w serwisie lub po domach nie jeździ...

To jest podejrzane... Dzieciaki 15 letnie potrafią oszczędzać na chipsach i zbierać 50-100zł miesięcznie na serwer do gierek... A tutaj się reklamują na stare byli... i nie mogą w 3 kwoty 100-150zł uzbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest adres strony / forum?

Już taki był temat z 15 września i to ten sam user:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/44998-szukam-sponsoring-serwerow/?do=findComment&comment=387004

 

i też było :

 

Co możemy zaoferować?

Reklamę na stronie, forum oraz w grze.

Edytowano przez sniferek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie może dobrze ze mój VPS "jest za słaby". Przeczytałem ten stary wątek do końca, i chyba szkoda czasu na l2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze starego projektu zrezygnowaliśmy, z powodu odejścia developera od projektu i wykasował nam pliki.

 

Mamy domenę, za kilka dni będzie hosting.


@Jarosław Szmańda: To jest właśnie bardzo dziwne... Programista Java zarabia ponad 3k pracując dla dla Polskiej firmy, a na zachodzie tyle ma w euro lub mnożnik tego..."Programista Stron" też parę groszy ciągnie miesięcznie... "Student informatyki" - no to zależy jaki.. ja nie znam studenta informatyki na 3/4 roku który nie pracuje chociaż w serwisie lub po domach nie jeździ...

To jest podejrzane... Dzieciaki 15 letnie potrafią oszczędzać na chipsach i zbierać 50-100zł miesięcznie na serwer do gierek... A tutaj się reklamują na stare byli... i nie mogą w 3 kwoty 100-150zł uzbierać.

 

To co mam poradzić, że nie chcą się dołożyć?

Ja jestem gotów płacić od połowy lutego (od 10 stycznia mam nową prace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mam poradzić, że nie chcą się dołożyć?

 

 

Współpracujesz z osobami tworząc wspólny wspaniały projekt gry a wszyscy inni mają wywalone na to na czym będzie działać ta gra i tylko ty się musisz o to martwić?

Nie moja sprawa ale tworząc coś razem powinniście ciągnąć do jednego wora i tak samo jak oni wymagają coś od Ciebie ty powinieneś wymagać od nich aby się dołożyli.

Nie chcą się dołożyć nie robimy projektu bo jak sam określiłeś nie jesteś w stanie wydołać tyle pieniędzy sam na serwer. I na tym sprawa się kończy albo robicie to razem i inwestujecie albo wcale.

Ja osobiście nie współpracował bym z takimi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Współpracujesz z osobami tworząc wspólny wspaniały projekt gry a wszyscy inni mają wywalone na to na czym będzie działać ta gra i tylko ty się musisz o to martwić?

Nie moja sprawa ale tworząc coś razem powinniście ciągnąć do jednego wora i tak samo jak oni wymagają coś od Ciebie ty powinieneś wymagać od nich aby się dołożyli.

Nie chcą się dołożyć nie robimy projektu bo jak sam określiłeś nie jesteś w stanie wydołać tyle pieniędzy sam na serwer. I na tym sprawa się kończy albo robicie to razem i inwestujecie albo wcale.

Ja osobiście nie współpracował bym z takimi osobami.

 

Szczerze to tylko szkoda mi czasu mojego i ich włożonego w ten projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewna osoba nam dała VPS do robienia serwera, no ale niestety nawalił serwer. Statystyki strony to ponad 1500 odwiedzin w przeciągu 2 tygodni. Czy mógł by ktoś nam udostępnić VPS? min 2 rdzenie, 4gb ram, dysk 40gb. lokalizacja obojętna.


Osoba która nas oszukała oraz ukradła pliki to użytkownik tego forum. Nick do profilu:

 

http://www.webhostingtalk.pl/user/11541-furek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co ? że ukradł?

Nie odpisuje na gg, nie odpisuje na sms, nie odbiera telefonów. jedynie napisał że niby "konserwacja".

Po tym, jak go poprosiłem o odpalenie VPS w celu zgrania plików - cisza od ok. 30 min.

 

Screen statystyk dodam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kamil89 - ja bym jednak był baaaardzo ostrożny w oskarżaniu kogoś o kradzież. Bardzo, ale to bardzo.

 

PS. furek to nie czasem jeden z moderatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×