Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hunter444

Zlecę napisanie bota - stała współpraca

Polecane posty

Witam

 

Potrzebuje bota który będzie automatycznie łapkował (podbijał posty) na jednym z dużych portali. W grę wchodzi stała współpraca . Wymagam aktualizacji mogę też być dodatkowe funkcje jak pisanie postów. O kontak proszę drogą mailową hunterpl444@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj po zerze do budżetu, to może Ci znajdę sensownego programistę, który to zrobi.

no ok wywalę 1500-2000 tyś i przestanie działać po tygodniu bo ten portal dość się zabezpiecza a tu chodzi o łapko-wanie wcześniej zakupiłem taki za 150 zł i działał przez dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ok wywalę 1500-2000 tyś i przestanie działać po tygodniu bo ten portal dość się zabezpiecza a tu chodzi o łapko-wanie wcześniej zakupiłem taki za 150 zł i działał przez dwa tygodnie

Bogaty jesteś jak chcesz wydać nawet dwa miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takiego bota, co działa TERAZ można napisać i za kwotę bez tego dodatkowego zera. Oczywiście w przypadku zmiany zabezpieczeń po stronie portalu (powiedzmy po wspomnianych powyżej dwóch tygodniach) i konieczności wprowadzenia zmian/poprawek wszystko liczymy osobno, więc po roku pewnie uzbiera się to dodatkowe zero.

 

 

Ja jednak widzę inne oblicze takich zleceń.

Tak jak większość z nas nie lubi spamu i zabezpiecza swoje fora, blogi itp. przed botami spamującymi, tak też chyba większość z nas nie powinno lubić automatycznego "łapkowania". Gdybym był osobą uczciwie zdobywającą jakieś głosy na jakimś portalu, a widział "konkurencję" podbijającą sobie pozycję botami (czyli w sposób nieuczciwy, zupełnie niezgodny z założeniami takich systemów do głosowania/"łapkowania") - chyba bym o tej "konkurencji" pomyślał sobie w sposób nieprzychylny.

Dlatego uważam, że żaden porządny programista za takie boty brać się nie powinien.

Oczywiście... niestety... pieniądze są często stawiane powyżej uczciwości w hierarchii ważności...

 

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Bot pewnie będzie do jakichś warezów tak?

Nie warto za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w regulaminie forum powinno być zabronione ogłaszanie zleceń z kręgu black-hat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×