Skocz do zawartości
roobsx

VPS linux pod małego bota

Polecane posty

Szukam VPSa z którego nie zostanę wyrzucony za to, że będzie na nim chodził przez większosć czasu skrypt (php + multi curl) sprawdzajacy występowanie pod podanymi url określonego ciągu znaków (i nic więcej). Ok 300 połączeń jednoczesnych co minutę, dosyć wysokie zużycie CPU. Wsytaczy 512 MB RAM, moze nawet mniej.

Edytowano przez roobsx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zagwarantuje, że Cię nie wyrzuci zanim nie zobaczy realnego obciążenia. Weź dedyka. Chyba kimsufy w ovh można już zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... dosyć wysokie zużycie CPU.

 

Jeśli siedziało to już gdzieś na hostingu to napisz jaki CPU tam był i jakie zużycie. Wyrażenie "dosyć wysokie" jest mało precyzyjne. Na pewno pomoże to lepiej dobrać Ci ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to już siedzi na VPS Xen KVM procek jeden rdzeń 3,4 GHz niby, obciążenie co minutę skacze na ponad 80% (trwa to kilkanaście sekund, działaja na tym też jeszcze 3 mniej obciązajace skrypty) i jak narazie mnie stamtąd wyrzucać nie chcą. Kwestia jest tylko taka, że nie chcę wszystkich moich zabawek trzymać w jednej firmie.

 

Wiem, że overselling jest powszechny, więc po prostu szukam miejsca, gdzie ktoś nie będzie miał pretensji za to, że w pełni wykorzystuję to na co wydałem pieniądze. A w regulaminach są rozmaite dziwne zapisy typu "Obciążenie CPU nie może przekroczyć 90% dwa razy w ciągu 15 minut" lub ogólniej "zabrania sią nadmiernego wykorzystania zasobów" i nie wiadomo o co chodzi.

 

http://mintshost.pl/vps.php

 

masz tam automatyczną aktywację i nie wyrzucają za zużycie zasobów jakie zostały przydzielone do usługi, nawet jak jest to 100% utylizacji.

 

Krótkie śledztwo i wyszło mi na to, ze właściciel to Biznes-Host.pl Więc rozumiem, ze mogę ufać słowu właściciela :)

Edytowano przez roobsx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na ofertę tiktalik.com
Cena dosyć spora jak za parametry, ale są one w pełni gwarantowane i dostępne dla konta cały czas (oprócz oczywiście CPU-hog gdzie zagwarantowane parametry są dużo niższe od dostępnych). Nie wyrzucą za nadmierne wykorzystanie zasobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×