Skocz do zawartości
karimjaro

Rozsądny serwer VPS

Polecane posty

Posiadam obecnie serwer VPS który wykupiłem w PHU Dianet, teraz jest on na biznes-hoście parametry:

 

Procesor 2x3 GHZ

min 4 GB Ramu, max 8 GB

Transfer 100 GB

Dysk: 10 GB

 

 

Poszukuję alternatywy dla tego serwera, obecnie kosztował mnie 700 zł za rok z DA - pomocą administracyjną w razie jakichkolwiek awarii.

 

 

Chcicałbym jakis VPS o podobnych parametrach w podobnej cenie.

Na strony zagląda około 12 tys unikalnych osób miesięcznie, a online zazwyczaj siedzi około 100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję alternatywy dla tego serwera, obecnie kosztował mnie 700 zł za rok z DA - pomocą administracyjną w razie jakichkolwiek awarii.

Problemem jest, jakość, koszty, słaba pomoc techniczna? Czy po prostu widzimisię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszty chciałbym uzyskać podobne, z jakości nie jestem zbytnio zadowolony często serwer ma chwilowe zawiechy w ciągu dnia i wtedy pingi rosną strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest serwer budżetowy? To tak jakbyś żądał za 700zł auto z salonu...

 

Pamiętaj, cena prawie zawsze odpowiada jakości...

 

Nic tańszego, bardziej stabilniejszego nie znajdziesz. Ewentualnie droższe lub bardziej badziewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony możemy zaoferować:

Serwer VPS Starter
Procesor: 3.2 GHz
Dysk: 50GB SSD
Pamięć: 3 GB RAM
oraz transferem bez limitu
za 150zł rocznie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl
W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mintshost

Co za różnica, że pójdzie do Was skoro to ta sama firma? I to na kilkukrotnie tańszego vpsa. To tak jakbyście kazali mu przejść na niższy pakiet

 

Na Twoim miejscu sprawdziłbym mzone lub hekko, jednak skoro zależy Ci na jakości i administracji to podnieś budżet. U nas możemy zaoferować coś na XEN'ie i dyskach SAS, ale nie za taką kwote ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dedyk w online.net tylko wyjdzie trochę więcej niż 700 zł rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki wszystko działało na PHU Dianet było ok nie narzekałem, jak tylko PHU przekazał wszystko do biznes-host jakoś wszystko spowolniło, wiem ze za 700 zł nie otrzymam nie wiadomo jakiego sprzętu, ale jak ja zaczynam pobierać backup 200 mb z serwera to od razu serwer pada na niecałą minutę.

Na stronach zacznie siedzieć około 100 osób i zaczynaja się zamulanie, wcześniej serwer miałem zwykły www było jakieś 20% mniej ruchu ale dawał o wiele bardziej radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś na pomoc@biznes-host.pl . Nie jest to normalne zachowanie serwera, jednak bez zgłoszenia problemu można tylko z nim żyć i szukać alternatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×