Skocz do zawartości
agland

Proszę o podpowiedź w sprawie małych kont hostingowych

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję założyć kilkanaście kont hostingowych na ministronki. Szukam małych kont w cenie do 30 zł/rok.

Nie mam specjalnych wymagań co do transferu i pojemności. Jedyne co muszą mieć konta to mysql.

Ponieważ ciężko się odnaleźć w gąszczu ofert bardzo proszę bardziej doświadczonych userów o pomoc i podpowiedź w wyborze firm świadczących takie usługi. Bardzo liczę na polecenie mi kilkunastu takich sprawdzonych ofert. Dodam jeszcze, że potrzebuję aby do konta można było podpinać swoje domeny. (odpadają wszystkie darmówki z adresami jako aliasy).

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam, Łukasz

Edytowano przez agland (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Łukasz - sprawdź naszą ofertę. ECO-UNO i ECO-DUE powinny Ci spełniać w 100% Twoje wymagania. Zresztą są to nasze najczęściej kupowane usługi hostingowe.

 

Pozdrawiam życząc Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Od siebie polecę:

 

firehost.pl

idhosting.pl

ionic.pl (serwery w lokalizacji DE)

szybki-serwer.pl

 

Wiem, że oprócz szybki-serwer reszta firm ma wyższe ceny niż te 30 zł. Jednak myślę, że warto dopłacić rocznie te 15-20 zł i mieć serwer w pewnej firmie. Wiadomo nie polecałem kylos, mzone, iq, netmark i wielu innych firm ze względu na budżet.

 

Osobiście odradzam ofertę użytkownika l3szcz (CSDC.pl) ze względu, że nie jest to pewna firma po ostatnim zamknięciu i przekazaniu klientów swoich tworów IDEL oraz CSDC jakiejś osobie (http://www.webhostingtalk.pl/topic/45567-upadlosc-hostingu-idelpl/). Przy okazji zapytam jak tam autorski panel Panie Tomaszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byn Ci polecil reseller, bo to najlepsza opcja dla twoich wymagan. Zrovisz konta i bedziesz mial do kazdej stronki paneel (direct admin) i najłatwiej i najszybciej. To ode mnie. Firm jest wieele, wybierz cos samemu. :)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony możemy zaoferować:

Hosting Mini z 3GB przestrzeni dyskowej oraz nieograniczonym transferem danych jedynie za 29 zł rocznie!
Szybki hosting na dyskach SSD oraz panelem DirectAdmin do zarządzania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl
W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Reseller odpada bo potrzebuję mieć różne ip, dnsy i w miarę możliwości strefu autonomiczne. Dlatego właśnie próbuję zebrać kilkanaście planów hostingowych w różnych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie ta impreza z ip-kami wyjdzie drożej niż 30/konto/rok.

Dlatego sprawę załatwią mi minihostingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie ta impreza z ip-kami wyjdzie drożej niż 30/konto/rok.

Dlatego sprawę załatwią mi minihostingi

 

Zainteresuj się cloudflare. Dzięki temu witryny uzyskają inne adresy IP. Oczywiście współdzielone ale odrobinę zminimalizuje koszta. Pamiętaj jednak że przy zastosowaniu pod seo nie ustawiać poczty ze wskazaniem na adres IP hostingu ponieważ google to sprawdza. Dopisując domeny do google ustaw po CNAME a nie po pliku czy dopisaniu kodu do witryny. Ciężko jest z dobrym seo hostingiem. Z reguły właśnie przez bazy danych które po prostu nie wyrabiają. Kiedyś robiłem spis hostingów odnośnie małych środowisk ale z przeznaczeniem na rynek zachodni no ale niestety wszystko się zmienia. Niby jest wiele firm oferujących usługi pod seo ale jak przyjdzie co do czego to klasy adresów IP są masakryczne lub same IP siedzą na czarnej liście. 30zł to niewiele zważywszy na fakt że usługodawcy operujący usługami w oparciu o takie ceny nie dadzą tobie gwarancji stabilności usługi. Dla przykładu http://szybki-serwer.pl/ - , nie pamiętam ale chyba mam tam pakiet z 20IP. Ciągłe problemy z bazą danych. Wysłałem kiedyś -około 7 może 8 miesięcy temu zgłoszenie w tej sprawie no ale niestety się nie doczekałem. Dla mnie to nie jest pieniądz ale dla zasady trzymam się z daleka od polskich firm które niestety muszą się jeszcze nauczyć co znaczy szacunek dla klienta. Oczywiście nie wszystkie takie są. Zdecydowanie szanuje rozwiązania biznes-host, mzone-net , hekko , kei i progreso. To są firmy które trzymają poziom i potrafią rozmawiać z klientem przyznając się np do winy. Dobrze przemyśl ten temat. Zainteresuj się jeszcze ofertą vps z ovh. tam masz do 16 adresów IP z różnych krajów. Dodatkowo opierając kilka witryn o cloudflare zaoszczędzisz kasę z przeznaczeniem właśnie na vps-a. Własne środowisko to własne środowisko przy seo stabilność to podstawa. Szczerze to współczuję bo wiem ile z tym zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Możemy przygotować indywidualną ofertę. W tym celu prosimy o kontakt na adres bok@globalnetwork.pl


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie sugestie. Wybrałem już kilkanaście firm i teraz będę testował. Liczę, że takie rozwiązanie będzie skuteczniejsze i bardziej korzystne od tego co teraz posiadam czyli konta na seohostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiałeś się nad hostingiem SEO, żeby mieć to wszystko w jednym miejscu?

Np. http://iswift.pl/ lub http://hosting.seo-linuxpl.com/

 

Nie korzystałem z obydwóch ofert, więc nie wiem jak z jakością, ale cenowo jest mniej więcej w granicy jakiej oczekujesz. Dostajesz kilkanaście / kilkadziesiąt adresów IP w różnych klasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... faktycznie, musiałem mieć w nocy jakieś zaćmienie, bo zupełnie nie zwróciłem uwagi na wzmiankę o seohostingu, zwłaszcza, że była w poście tuż przed moim ;) Dzięki za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×