Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

Witam.

Ja mam problem. Zamówiłem serwer VPS Windows L 3.0 i w odpowiedzi dostaję login/hasło do KIS. Również informację, że muszę czekać na kod pocztą. Po chwili jednak kolejna wiadomość od Supportu, że moje zamówienie nie zostanie zrealizowane. Powodu nie napisali ;/ Kiedyś nie miałem z tym problemów. Teraz mam. Jak sobie poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zamów serwer gdzie indziej. Przy obecnym kursie euro, bogactwie oferty VPSów, także tych na serwerach w Polsce i ich bardzo atrakcyjnych cenach nic nie przemawia za tym, żeby zamawiać VPSa w HostEurope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem VPSa z HE. do dziś nie otrzymałem listu z kodem aktywacji, serwer jest dla kumpla - dlatego pewnie proszą o zgodę na korzystanie z jego karty kredytowej i jego podpis ... czy po wysłaniu im tej informacji wyślą kod, czy kod wysłali, a sprawą karty zajmują się później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zainteresuj się, bo może Poczta Polska się "popisała".. heh

mi szedł 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hyhy nie wiem jak u ciebie u mnie ostatnio punktualni są, choć list szedł ok tydzień z Niemiec to wysłany z Gdyni do Sopotu potrafił iść ... 32 Dni ! Zainteresuj się tym tak jak pisał Sponsi, czasem tak lubią olać przesyłkę lub potraktować ją jako SPAM :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie, te komunistyczne tępaki przesyłki w obrębie 3miasta przesyłają po tydzień-dwa!

 

hehe SPAM.. nooo.. Poczta Polska akurat ma dziwny system antyspamowy.. śmieci w skrzynce kupa, a dobre wiadomości odrzucają.. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, te komunistyczne tępaki przesyłki w obrębie 3miasta przesyłają po tydzień-dwa!

 

hehe SPAM.. nooo.. Poczta Polska akurat ma dziwny system antyspamowy.. śmieci w skrzynce kupa, a dobre wiadomości odrzucają.. ; )

 

 

No cóż idealny system ok-spam Poczta Polska, to unikalny system B) ciągle rozwijany , widać postępy nawet potwierdzenie nie są wysyłane :) , wiem bo już nieraz dostałem w miesiącu kilka takich z przyklejoną "karteczkę żółtą" , a listonosz nie zainteresował się :)

Jak widać postępy są w innowacyjnym systemie ok-spam, a skrzynkę muszę sprawdzać przynajmniej co 3 dni, inaczej nic się nie mieści :),

 

 

A wracając do tematu , czy coś się zmieniło ?, pierwsze opinie były ok, ale ostatnie nie są zachęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do tematu , czy coś się zmieniło ?, pierwsze opinie były ok, ale ostatnie nie są zachęcające.

 

Jak zawsze w porządku B).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kijowka co do transferu.. widac ze objeli inna strategie by zaoszczedzic trochę "łącza"

 

Zlikwidowali mozliwosc wynajecia serwera bez limitu transferu.. Na szczescie swoich mam takich kilka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać VPS mają 2 x lepsze parametry , oferty w tej cenie wydają się bardzo ciekawe, muszę przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, zniknęło , a było napisane ile ma się zasobów CPU, haczyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy można przejść z starej oferty na nową, na przykład posiadam Virtual Server Linux L 3.0 a chciałbym zrobić upgrade do Virtual Server Linux L 4.0 czy można coś takiego przeprowadzić, i czy wiązałoby się to z ponowną instalacją wszystkiego na nowym VPS od podstaw, czy też odbywa się to niezauważalnie dla użytkowników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz w KIS. Najprawdopodobniej przez tydzień 2 VPSy równolegle i przenosisz sobie wszystko sam. Jeśli ten sam / wyższy pakiet - bez kosztów. Jak będziesz w KIS robił zmianę, to ci wszystko wyszczególni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jak wygląda sytuacja z nie opłaconym po roku serwerem na kolejny rok ? Przyślą kilka powiadomień i odpuszczą czy będą spamować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×