Skocz do zawartości
kawasaki

Kylos.pl <--- oferta urodzinowa

Polecane posty

Sam będziesz frajer.

Poza tym od kiedy to GIODO daje na coś zgode? Zgłaszałeś kiedyś zbiór DO do nich? Czy koledzy na podwórku Ci opowiadali?

 

Kylos ma zarejestrowaną bazę DO. Więc po Twojemu mają zgode GIODO ;)

 

#edit:

Żebyś nie musiał długo szukać, nr zgłoszenia 019297/2012

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Miloszu, jak jestes taki *mondry* to podeslij mi skan swojego dowodu.

 

I za parę tygodni zobaczymy kto będzie frajer; Ty czy ja ;)

 

ps. od czasu do czasu, z pewnych względow mam stycznosc z dramatami ludzi, ktorzy gdzies wypuscili kserokopie/skany dokumentow tozsamosci.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pekus, Ty jakieś faile zaliczasz ostatnio.

 

Skan dowodu chciał ode mnie datahouse/etop przy okazji zamówienia VPS-a... no trochę dziwne, ale czemu nie, świat się nie zawali. No i prywatna firma, więc mogą chcieć nawet skan pupy... jak nie chcesz - nie kupujesz : )

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sposni: pamietaj, ze nie ma dymu bez ognia. Od firm ktore wymagaja skanu/ksera dokumentu tozsamosci trzymiE sie z dalekaaaaa. Nie bez powodu i nie bez przyczyny.

 

Nikomu z Was nie zycze sytuacji w ktorej nagle Wam sie swiat zawali na glowe bo macie kilka kredytow w bankach badz umowy na wysokie abo u wszystkich operatorow gsm.

 

Zreszta wystarczy wrzucic w google haslo: "kserokopia dowodu osobistego".

 

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Cholera a ja kserokopie dowodu dałem na uczelni... Chyba muszę jechać i spalić im ten skan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siejesz flame, a o sytuacji wiesz tyle co i ja.

 

Skąd wiesz, że Kylos również nie prosi o usunięcie danych niepotrzebnych do weryfikacji z dowodu?

Zweryfikowałeś to, czy po prostu pieprzysz głupoty bo nie masz co robić?

Edytowano przez kix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pekus, zejdź troche na ziemie. Najlepiej zamknij się w domu, telefonów nie odbieraj i drzwi nie otwieraj. A nóż to jakiś naciągacz może być.

 

Pieprzysz głupoty, a potem płacz na wszystkie fora jaka to firma zła, bo np zarejestrował domene na Pan Dupa i nie może jej odzyskać/przenieść/sprzedać/etc.

 

W zesżłym tygodniu zostawiłem skan dowodu w banku do leasingu. Jutro musze lecieć i im go zabrać, bo jeszcze jakiś pracownik weźmie 100mln kredutu w rublach na mnie.

 

Jak masz takie stany paranoidalne, to może czas się leczyć? Napewno we Wrocławiu znajdziesz dobrego lekarza od głowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojej informacji pekus wysłałem ten skan dowodu i nie uważam, że jestem frajerem :)
W mailu kylos nawet zaznacza, aby zamazać dane, które i tak nie są im do tej weryfikacji potrzebne. Sam fakt, że serwery są za grosze i tylko dla nowych klientów może przyciągnąć bandę gimbusów, która wpisze pierwsze lepsze dane znalezione w internecie, bo przecież nie poda swoich. I w tym celu zapewne jest wprowadzona ta weryfikacja danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×