Skocz do zawartości
LeoJohnson

Szukam hostingu pod natywny serwer w C++

Polecane posty

Witam

Szukam hostingu zarządzanego (pewnie nie znajdę) lub tani vps - na którym będę mógł oprócz php postawić serwer napisany w C++. Serwer będzie uruchomiony cały czas i będzie nasłuchiwał danych od skryptów w php. Komunikacja przez socket - fsockopen. Oczywiście czasem mogę proces zapętlić, zwiesić i inne błędy moje moga wystąpić. Natomiast nie szukam rozwiązania produkcyjnego tylko pod długoteminowy R&D dla swojego projektu więc nie bedzie problemu jeżli mój proces będzie ubijany gdy przekroczę zadane warunki.

Potrzebuję czegos maksymalnie prostego w obsłuce na codzień, bo nie znam się na konfiguracji serwerów. Jak dostane roota z czystym linuxem to nie zamienie tego na serwer hostujący.

Dlatego absolutne minimum to

-vps z preinstalownym i wstępnie skonfigurowanym serwerem www pocztą itp,

-z możliwością łatwego resetu do ustawień początkowych gdybym coś popsuł,

-potrzebuje mieć możliwość odpalania kodu natywnego, ręczne zarządzanie procesami (przynajmniej podgląd i ubijanie oraz uruchamianie ponownie serwera natywnego)

-ale 90 % pracy to będzie pisanie stron w php. Dlatego nie chce wszystkiego robić z poziomu roota. Do prostych rzczy potrzebuje coś co mnie wspomoże w tym - albo jakiś panel administracyjny albo

ew zdalny pulpit.

 

Podsumowując - maksymalnie prosto ma być - jak wiele współdzielonych hostingów + możliwość odpalenia serwera natywnego i prostego zarządzania nim i możliwośc komunikacji obustronnej z skryptem.

 

Może być też windows. Moze nawet lepiej. Jestem na takim etapie rozwoju projektu, że nie ma to jeszcze znaczenia. Awaryjnie do przerobienia bedzie sam moduł komunikacji z windowsa na linux lub odwrotnie.

Ps - node.js zamiast serwera natywnego nie wchodzi w gre. musi byc natywnie.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez LeoJohnson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę chyba tylko biznes-host.pl z DirectAdminem. Masz panel skonfigurowany przez hosta, a do tego dostep do SSH i możesz sobie uruchamiać co chcesz.
Z Windowsem będzie ciężko, bo sam koszt licencji jest spory.

Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

możesz skorzystać z preinstalowanych panelu administracyjnych, gdzie łatwo będziesz mógł wrócić do przygotowanego serwera.
Nie wiem co dla Ciebie oznacza bardzo tani, ale możesz zerknąć na naszą ofertę dostępną na stronie: http://vipower.pl/Serwery-VPS-OpenVZ-SSD
Dostępnych jest kilka systemów z preinstalowanymi panelami zarządzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do zapoznania się z ofertą optymalizowanych serwerów VPS z systemem DirectAdmin:

https://www.netdc.pl/zoptymalizowany-vps-directadmin,6.html

 

Tego typu rozwiązanie, pozwoli na swobodną pracę, pozostawiając wszelkie aspekty techniczne po stronie NetDC.pl:

https://www.netdc.pl/usluga-adminstracyjna,10.html

 

Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×