Skocz do zawartości
maciej2

[szukam] VPS - mocny procesor

Polecane posty

Witam.

 

Poszukuje mocnego VPS, ram min 512 + swap, ale jednocześnie taniego ~ 20 zł (wiem troche mało), dyski łącze nie są mi aż tak niezbędne.

 

Myślałem nad:

http://www.chicagovps.net/openvz.html

i tam niby pisze CPU: 13.6 GHz za 6$/mc- czy może ktoś to potwierdzić, że takowy mocny procesor sie dostaje? Interesuje mnie /proc/cpuinfo.

 

A może jest coś ciekawszego?

 

Procesor będzie praktycznie obciążony cały czas (obliczenia matematyczne).

 

Dzięki za odpowiedź.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Procesor będzie praktycznie obciążony cały czas (obliczenia matematyczne).


Jakiś bitcoin?;)
1. te 13ghz to jest pewnie po prostu suma wszystkich rdzeni z maszyny - na której siedzi pewnie kilkaset takich VPS'ow.
Dodatkowo pamiętaj, że będzie to podzielone na wiele VPS'ow więc twoje oprogramowanie musi wspierać wiele wątków.

Powiem ci coś co może się wydawać śmiesznego - Tak naprawdę najczęściej ilość procesora jest mniej więcej proporcjonalna do wydanej na VPS kasy. - Spowodowane jest to dużym oversellingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

VPS Hosting – CPU Policy (this does not apply to dedicated servers): In order to maintain a stable virtual server environment for everyone, by using our VPS service you agree not to use the equivalent of a full CPU core for yourself continuously. We allow temporarily bursting to higher than this, as we operate on a fair share CPU policy. If you require and plan to use excessive CPU usage on a long term basis, please consider upgrading to a dedicated server plan. Virtual currency miners and other forms of CPU mining are strictly prohibited on our VPS plans.

 

Źródło: http://chicagovps.net/downloads/AcceptableUsePolicy_ChicagoVPS.pdf

 

Przy pełnym ciągłym obciążeniu cpu, zablokują ci vpsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to konkretnie ma być? musi to działać 24/7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edis.at, tam masz dwa procki na serwerze dostepne dla wszystkich. Vrs miesci sie w Twoim budzecie, nic innego sensownego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×