Skocz do zawartości

Polecane posty

ARM prawdopodobnie nigdy nie doścignie x86_64 w kwestii wydajności. Po prostu, kwestia architektury.

 

Natomiast pod niektóre rozwiązania sprawdzi się świetnie, bo serwery na ARM mogą być strasznie energooszczędne i mieć genialny stosunek wydajności do zużycia prądu, podczas gdy z x86_64 jest różnie.

 

Kwestia zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast pod niektóre rozwiązania sprawdzi się świetnie, bo serwery na ARM mogą być strasznie energooszczędne i mieć genialny stosunek wydajności do zużycia prądu, podczas gdy z x86_64 jest różnie.

 

Kwestia zastosowania.

 

Tylko co mnie usera obchodzi zużycie pradu w DC ja potrzebuje mocy :)

ale patrząc na ta ich prezentacje to tych procesorkow może być cała masa , już ze 100K testów w 24h zrobili

zobaczymy co do kupienia będzie jak wystartują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawił się może ten "anty-ddos" czy nadal byle jaki ipstresser za free zdmuchnie jak świeczke serwer? jak tam jest z płatnościa? normalnie mozna dodać karte debetowa? bo paypal mam,ale 0 zl na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

http://www.online.net/en/dedicated-server/dedibox-kidechire

 

Dedyk za 1,99EUR z okazji black friday.


W promocji jeszcze taka maszynka:

 

Dell R210 server

Xeon 4C/8T L3426

16GB Memory ECC

2x 2TB (entreprise grade) with hardware raid

KVM IP + iDrac6

1Gbit/sec unmetered bandwidth

19,99€ with no setup fees

http://www.online.net/en/dedicated-server/dedibox-limited4814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też chomikbox (program do wysyłania plików na chomikuj.pl) również uszkadza pliki? Prędkość wysyłania jest marna i ciągle spada do zera pojawia się żółty trójkąt, po czym leci znów i tak w kółko.

Jak do tej porty używałem ovh, to było wszystko ok i można było backupy wsadzać na chomika. Po zmianie na online.net wszystko jest do kitu. Może to wina serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Serwer za 2 euro. Dodałem IP FO i zrobiłem wirtualizacje (głównie do testów i tworzenia panelu).

 

Zadziwił mnie transfer:

Saving to: `debian-7.7.0-amd64-DVD-1.iso'

100%[=================================================================================================================>] 3,942,645,760 42.2M/s   in 97s

2014-12-17 18:07:24 (38.9 MB/s) - `debian-7.7.0-amd64-DVD-1.iso' saved [3942645760/3942645760]

Porywamy i 45-50 MB/s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Bez odświeżania. Normalnie wszedłem i zamówiłem w black friday tak jak @blfr mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle wcześniej wspierali? Ja mam cały czas kartę podpiętą i hajs ściągają z konta i nie muszę przelewać nic na paypala, niby z paypalem można zrobić to samo, ale PP ściąga swoją prowizje, więc pewnie im się nie opłacało dalej tego ciągnąć. Dla mnie to spora wygoda.

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, jaką?

 

Wiesz co to są subkonta? Czy również wiesz ile wynosi zmiana waluty np z euro na funty przy kilku tysiącach? Nie wiesz, inaczej byś nie pytał....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem. Jeśli pobierasz opłaty w innej walucie niż płacisz swoim dostawcom (online.net), to i tak musisz gdzieś zrobić przewalutowanie, a PayPal nie ma najlepszego kursu na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiamy o detalu. PayPal w tym przypadku sprawdzał się idealnie. To tylko moja opinia , zresztą wykrakałem to tyle że liczyłem na wrzesień/październik 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie się, takich hostingów będzie więcej bo paypal podobno zmienił regulamin jeszcze bardziej na niekorzyść sprzedających i teraz ktoś kto zamówi dedyka czy domenę może sobie wypełnić dispute z jakiegokolwiek powodu, paypal przyzna mu zwrot kasy bo tak im się bedize podobało a dostawca jest do tyłu...

Edytowano przez MikeJones (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozmawiamy o detalu.

 

Skoro chcesz brać serwery hurtem, to może zgodzą się na przelew prosto z banku.

Btw - online.net już rok temu nie akceptowało paypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PayPal jakis czas temu po wielu latach wprowadził możliwości obciążania karty w walucie jaka płacimy co wyeliminowało kosmiczne przewalutowania

Najlepsza do płacenia i tak jest karta i to albo zakładana specjalnie pod dana walute albo trzeba miec karte ktora jest bezposrednio rozliczana w danej walucie bez przewalutowań na $ czy euro i do tego w karcie mamy chargeback a w PayPal zablokowana kase i dyskusje miesiącami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×