Skocz do zawartości
Aspire93

[VPS/VoiceVPS]

Polecane posty

Witam,

 

poszukuję serwera VPS pod serwer TeamSpeak 3 (ok. 200 slotów), początkowo w rozliczeniu kwartalnym, bądź 6-miesięcznym. Do tej pory moją uwagę przykuły oferty BH i MintsHost.

W pierwszym przypadku VPS, w drugim natomiast VPS i VoiceVPS.

Moje środki to 200zł/6 msc.

 

Podrawiam ;)

Edytowano przez Aspire93 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z VPS Classic z oferty OVH. Serwery TS3 są częstym obiektem ataków DDOS, a OVH posiada chyba aktualnie najlepsze zabezpieczenia swoich usług przeciwko tego typu atakom.

Niektórzy jednak twierdzą, że w OVH mają straty pakietów w godzinach wieczornych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Digital Ocean. Przy wyborze metody płatności podaj kod DIVEIN10, dostaniesz $10 na start, co pozwala uruchomić ich najmniejszy serwer (512MB pamięci) na dwa miesiące, albo trochę większy (1GB) na miesiąc. Oba się mieszczą w Twoim budżecie nawet poza promocją.

 

Uruchom dropleta (tak nazywają swoje VPS-y) w Amsterdamie, zainstaluj TS3 i zobacz, jak będzie działało. Opóźnienie do ich DC mam z Polski mniejsze niż do OVH, więc powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Przy wyborze metody płatności podaj kod DIVEIN10, dostaniesz $10 na start, co pozwala uruchomić ich najmniejszy serwer (512MB pamięci) na dwa miesiące, albo trochę większy (1GB) na miesiąc. Oba się mieszczą w Twoim budżecie nawet poza promocją.

 

Uruchom dropleta (tak nazywają swoje VPS-y) w Amsterdamie, zainstaluj TS3 i zobacz, jak będzie działało. Opóźnienie do ich DC mam z Polski mniejsze niż do OVH, więc powinno być dobrze.

Digital Ocean wstrzymał tworzenie nowych serwerów w Amsterdamie, teraz można tworzyć jedynie w USA (Nowy Jork albo San Francisco) wczoraj gadałem o tym z supportem i stwierdzili że oni sami nie wiedzą kiedy wznowią lokację w Amsterdamie.

 

Tak więc bierz coś bliżej bo opóźnienie będzie niezłe :D

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Digital Ocean wstrzymał tworzenie nowych serwerów w Amsterdamie

U mnie można wybrać Amsterdam przy tworzeniu dropleta i według plotki na #digitalocean małe instancje (do 4GB) można zamawiać.

 

EDYCJA: Tak, można zamawiać mniejsze serwery w Amsterdamie.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie można wybrać Amsterdam przy tworzeniu dropleta i według plotki na #digitalocean małe instancje (do 4GB) można zamawiać.

 

EDYCJA: Tak, można zamawiać mniejsze serwery w Amsterdamie.

 

Nie można bo sam chciałem, i zamiast tego mam serwer w USA, specjalnie teraz sprawdziłem i to samo :

 

feqwwj.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można bo sam chciałem, i zamiast tego mam serwer w USA, specjalnie teraz sprawdziłem i to samo

Najwidoczniej nie jesteś godny :)

 

146.185.181.228

Active

512MB Ram

20GB SSD Disk

Amsterdam 1

Ubuntu 13.10 x64

Stworzony przed chwilą. http://146.185.181.228/

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem wiadomość od supportu, serwery w Amsterdamie mogą tworzyć tylko ci użytkownicy którzy mają już serwer w Amsterdamie.


Czyli nowy użytkownik nie skorzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem wiadomość od supportu, serwery w Amsterdamie mogą tworzyć tylko ci użytkownicy którzy mają już serwer w Amsterdamie.

Czyli nowy użytkownik nie skorzysta...

Dziwne bo nie posiadam żadnego serwera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwery w Amsterdamie mogą tworzyć tylko ci użytkownicy którzy mają już serwer w Amsterdamie.

Znów nie, bo nie miałem aktywnego serwera w Amsterdamie.

 

Aspire93, spróbuj po prostu. Jak zwykle, najlepsze jest rozpoznanie walką.

 

Swoją drogą,

$ host 146.185.181.228
228.181.185.146.in-addr.arpa domain name pointer ajednakmozna.webhostingtalk.pl.
Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zachęcam do zapoznania się z ofertą Webh.pl za 144zł ROCZNIE (!) otrzymasz od nas

1,8Ghz CPU

Nielimitowany transfer danych

10GB dysk twardy

1GB RAM

 

 

Takie parametry spokojnie wystarczą do uruchomienia serwera głosowego.

 

Zachęcam do zapoznania się z szczegółami oferty na http://webh.pl/?cmd=svps

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Czy Pan z góry wziął pod uwage ze serwery TS3 ostatnio lubią byc ddosowne....za Tą cene to sam przejde o ile bedzie stał 99% czasu, u mnie max jest 50 userów i 3 ddosy dziennie 1,5Gb :) mialem ts3 w biznest-host i im wymiekly te sprzety sieciowe, że nie jestem prosiak przeniosłem ts

 

 

Polece hosteam przynajmniej ddos nie straszny jak na razie lecz dość drogo

Edytowano przez rasputin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pl to extraserv.pl, albo net-speak.pl - serwery z ochroną ddos.
jak może być za granicą to ovh.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecę ofertę OVH z serii Kimsufi (http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/) - mimo, że aktualnie nadal mają status "Sold Out" i obserwując to co się tam dzieje ceny mają się drastycznie zmienić (względem ich aktualnej oferty), to wydaje mi się to i tak jedną z najrozsądniejszych propozycji jeśli chodzi o serwer TeamSpeak 3.

 

Jeżeli planujesz trzymać serwer ts'a takiej wielkości musisz być gotowy na ddos'y. W Polsce żadna z prowadzących aktualnie firm hostingowych nie zapewni ci takiej ochrony i wydajności w tak niskiej cenie. Nie polecam aktualnego VPS'a z OVH - wirtualizacja OpenVZ + większość klientów ze świadomością ataków na swoje vps'y, więc prędzej czy później będzie jakieś potknięcie i zakłócenie działania twojej usługi.

 

Jeżeli planujesz na dłużej zagościć ze swoim serwerem TeamSpeak i reprezentować nim poziom to wybór dedyka z oferty Kimsufi będzie dobrym posunięciem. Przy opłacie rocznej masz ochronę przeciwko ddos'om gratis. Jedynymi kwestiami są przeczekanie na wyjście nowej oferty i zdobycie (darmowej) 512 slotowej licencji non profit.

 

Co tam jeszcze z minusów? Na Kimsufi brakuje raid, ale niepotrzebny ci on do TeamSpeak'a ; )

Nie wiem jak sprawa wygląda z opóźnieniem - ja korzystałem jakiś czas temu z większego, publicznego teamspeak'a zlokalizowanego w OVH i nie odczułem utraty jakości przy rozmowie (przy sporej ilości osób na serwerze i w godzinach wieczornych).

Edytowano przez Lokator (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Mam duży serwer TS3, ~450-500 osób dziennie i też dostaje ddosy na japę od miesięcy.

 

Już mnie z kilku hostingów wy***ali. Ostatnio byłem w ViralVPS gdzie właściciel wstawił sie za ideą rozdawania kanałów za free i działania non-profit ale poddał się po kilku miesiącach. Teraz jestem w Digital Ocean właśnie ale też już dostaje pogróżki na supporcie a tam już indywidualnego podejścia brak.

 

co z tym hosteam @rasputin?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Za ochronę antyddos będziesz musiał zapewne zapłacić kilka razy więcej niż za zwykły VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że jest drogo, ale przynajmniej "zamkniesz gęby" DDoSerom.

 

Było już ze sto razy, bgp blackholing chroni tylko serwerownie, nie ma za zadanie chronić usługi klienta

 

Krótki atak na taką usługę powoduje, że z automatu ma odciętą zagranicę. Efekt blokowania TS tak czy inaczej będzie osiągnięty.

 

Nie mylcie bgp blackholingu z filtrowaniem DDoS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Mam duży serwer TS3, ~450-500 osób dziennie i też dostaje ddosy na japę od miesięcy.

 

Już mnie z kilku hostingów wy***ali. Ostatnio byłem w ViralVPS gdzie właściciel wstawił sie za ideą rozdawania kanałów za free i działania non-profit ale poddał się po kilku miesiącach. Teraz jestem w Digital Ocean właśnie ale też już dostaje pogróżki na supporcie a tam już indywidualnego podejścia brak.

 

co z tym hosteam @rasputin?

 

 

 

A co ma byc? Jak chodzi o ts3 mój od kiedy tam mam w hosteam nie padł ani razu. Np. net.dc czyli grupa bizneshost padla kilka razy jak ts3 był na ich vps'ie, leżał na miętko, nawet w sprincie na dedyku jak był ts3 było czuc powiew gimbazy mimo ich antyddosa bgp blackholing, który również jest bardzo dobry i do tego celu się nie nadaje.

 

Jak pisałem wcześniej, jedyna wada jaką widzę to troche drogo.

Edytowano przez rasputin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Powinni te ddosy za 5zł wycinać, przeca co to jest?! ;)

 

Ale mówisz o stawce SMS mam nadzieję :D

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni te ddosy za 5zł wycinać, przeca co to jest?! ;)

 

 

 

Ale mówisz o stawce SMS mam nadzieję :D

 

Powinni wam płacic za te durne posty.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A co ma byc? Jak chodzi o ts3 mój od kiedy tam mam w hosteam nie padł ani razu. Np. net.dc czyli grupa bizneshost padla kilka razy jak ts3 był na ich vps'ie, leżał na miętko, nawet w sprincie na dedyku jak był ts3 było czuc powiew gimbazy mimo ich antyddosa bgp blackholing, który również jest bardzo dobry i do tego celu się nie nadaje.

 

Jak pisałem wcześniej, jedyna wada jaką widzę to troche drogo.

 

Dzięki. Jak już mnie pogonią z DO, spróbuje tam.

Edytowano przez Morfi717 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×