Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lynquist

Reseller - Średnia Półka

Polecane posty

Witam!

 

Zakladan nowy temat, gdyż na forach dyskusyjnych (WHT, przemo, webhelp) nie znalazłem odpowiedzi na moje potrzeby. Powiem więcej: opinie które przeczytałem lekko mnie skołowały i juz sam nie wiem co robić

 

A więc od poczatku: szukam konta reseller (czyli z możliwością podziału na kilka mniejszych kont). Działalność niekomercyjna - konta przeznaczeno dla znajomych. Stąd jeśli server nie będzie działał od czasu do czasu przez pieć minut, to szat darl nie będę - 100% uptime nie jest wymagany :) Na topowe firmy może i byłoby mnie stać, ale jak rzekłem byłoby to nieco na wyrost, a nie lubie niepotrzebnie wydawać pieniędzy. Z drugiej strony miłoby by było wiedzieć, że dane są bezpieczne, że serwerem opiekuje się ktoś, kto się na tym zna. Więc jak myśle odpadają wszystkie firmy typu "u nas narodził się hosting" i tym podobne gimnazjalne inicjatywy po pięć złotych miesięcznie :)

 

Miejsce to ok 3-5GB, transfer miesięczny 30-50GB. Tak do około 1000zl rocznie, troche mniej, troche więcej. Czy coś średniego w tej cenie da się znaleźć?

 

Właściwie bardzo by mi odpowiedała oferta firmy fc.pl (najmniejsze konto dla mnie jest jak znalazł) i jestem niemal zdecydowany ale... Po pierwsze nie działa ich forum, a to mnie niepokoi. Po drugie, słyszałem że mają serwery w USA. Czy to prawda? Ja bym jednak wolał Europe (Holandia)... Ogólnie chętnie usłysze opinie o fc.pl pod względem resellerów.

 

Może jakieś inne firmy, oferujące podobne parametry i ceny?

 

 

Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedź.

 

EDIT: Ogólnie się zastanawiam czy istnieją firmy oferujące konta tego typu dla "zwykłych" zjadaczy chleba - nie perfekcjonistów 100% uptime, ale jednocześnie nie dla naiwnych wierzących, że za 10zł miesięcznie będa mieć dobre konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zachwalał nie będę tylko przedstawie ofertę :)

 

Miracle Systems to stosunkowo młoda firma i jeszcze nie zdążyła sobie zapracować na Markę/Renomę, ale już wkrótce - narazie podobno wszyscy klienci są zadowoleni z obsługi i serwera (a te 2 rzeczy sa chyba najwazniejsze) no i ceny, coprawda nie jesteśmy najtańszą firmą - ceny są jednak atrakcyjne w porównaniu do jakości usług.

 

hmm okazałem się niesłowny i zachwalałem :)

 

Oferty nie ma na naszej stronie Miracle.pl - strona z resellerami i innymi usługami powstanie w maju.

 

Oferta:

Reseller na Direct Adminie

5GB miejsca / 50 GB transferu - miesięcznie

bez ograniczeń bazy MySQL, domeny itd...

Serwery w Niemczech ping bardzo niski

 

Cena 45zł netto 54,9 brutto /miesiac

549 zł brutto / rok

 

 

W przypadku niezainteresowania ofertą :) :

 

FC.pl ma serwery w Holandii

polecam też iSerwer.PL również Holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nasza (eth0.pl) oferta:

 

Pakiet hostingowy eth0-50 (reseller)

50 GB Transfer miesięczny

5 GB PRZESTRZENI

PHP 4.3.4, MySQL 4.0.18, CGI

Cena: 39 zł/mies. 399 zł/rok

 

Serwer znajduje się w Niemczech, panel to Confixx Pro.

 

W razie pytań zapraszam na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto na seneo.pl

 

5 giga miejsca/75 giga transferu

cpanel rv skin ( po polsku wszystko)

mysql php cgi

 

serwer dobry i szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×