Skocz do zawartości
Tormiasz

[szukam] Server VPS/Dedyk do proxy

Polecane posty

Witam!

Poszukuję serwera (serwerów) VPS lub dedykowanego, które byłyby wykorzystywane jako proxy (dante-server). Przewidywany transfer miesięczny to około 1-1.5TB. Oczywiście proxy nie byłyby wykorzystywane do żadnych nielegalnych czynności ani SEO, więc mogą być nawet adresy zbanowane przez google. Chodzi tylko o mój prywatny użytek. Prędkość łącza może wynosić 20Mb/s (lub 10 z ewentualną możliwością przyspieszenia, gdyby po testach okazało się to niewystarczające).

 

Zależy mi na różnorodoności adresów IP (dedykowanych) w ilości przynajmniej 10 sztuk. Chciałbym, aby były z różnych klas IP. Mogą to być IP polskie jak i inne europejskie.

 

Dystrybucja... hmm, najlepiej CentOS 6.

 

Wiem, że mogę kupić kilka VPS'ów różnych firm, ale być może dostanę ofertę tańszą od jednego dostawcy, gdzie wszystkim mógłbym zarządzać spod jednej lub dwóch maszyn.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Tormiasz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ci polecić biznes-host.pl - jednak koszt dodatkowych IP to chyba 10zł miesięcznie. Idealnie pasuje tutaj łącze 20mb/s (bez limitu) ;)
No i posiadają spore promocje przy płatności za kilka miesięcy z góry.

Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kszysiu

Nie wiem co do tego biznes-hostu. Już sprawdzałem konfigurator i nie mogłem wybrać opcji z tym 20Mb/s, tylko ilość transferu. No i maksymalnie można zamówić 2 adresy IP na serwer a koszt 50zł (potrzebuję trochę więcej niż 256MB RAM'u) za 2 adresy to chyba troszkę za dużo.

Edytowano przez Tormiasz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tormiasz
ten kalkulator to się do niczego nie nadaje (zbuduj takie pakiety jak są gotowe na stronie i zobaczysz gigantyczną różnicę w cenie)

Może jakaś chmurka?
np. tiktalik.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×