Skocz do zawartości
strefa

Szukam serwera/hostingu duże wahania UU

Polecane posty

Witam,

poszukuję serwera/hostingu pod moje 3 strony na WP. Dwie z nich to nieskończone projekty a więc póki co 0 ruchu,a jedna, no właśnie... ;-)

Strona ma dwa okresy w roku -> okres martwy to wynik nie mniej niż 800UU dziennie - zwykle koło 1000UU, ponieważ strona się ciągle rozwija w przyszłości może być więcej, podejrzewam, że około 1500UU/dzień. Okres martwy trwa około 5 miesięcy

-> okres żywy -> dopiero się zaczął więc tu będzie ciężej -> skoki do 11k UU/dzień (podejrzewam, że może być nawet i 15k uu za kilka miesięcy), po skoku trwającym 1-2 dni następuje 5 dni spokojniejszych po 3-6k UU/dz

Do strony podpięte jest małe forum na SMF ponad 2k userów.

 

Strona nie działa nawet jeszcze roku więc podejrzewam, że UU będą pięły się w górę. Dodam, że średnio jeden user na stronie spędza trochę czasu więc odsłon jest sporo.

 

Szukam jakiegoś serwera vps/hostingu co by mi to "uciągło" przez najbliższy rok czasu (ciągłe przeprowadzki są męczące).

 

Ważna rzecz: bez limitu transferu - obecnie mam 250gb/mc i podejrzewam, że nie wystarczy - dlatego głównie przeprowadzka, bo jakość hostingu mi się podniosła od mojego narzekania ;)

 

Budżet - jak najmniej ;) Do 250zł max jak da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to http://progreso.pl/

Trzymałem tam serwis o oglądalności od 60k UU do ponad 140k i żadnego problemu nie miałem ;)

Serwis sprzedałem z serwera dalej korzystam ze wsparciem technicznym kontaktowałem się ostatnio rok temu bo wszystko śmiga pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te skoki to jak jakiś artykuł zrobi się popularny? I wielu ludzi czyta tam sam albo te same artykuły? Jeśli tak, to postaw Varnisha przed swoim Wordpressem i nie będziesz miał problemów. A pewnie nawet włączenie cache w nginksie by wystarczyło.

 

W każdym razie, polecam Digital Ocean. Mają dyski SSD i przyjazne poradniki, jak ten wyżej. Zarejestruj się z mojego linka i podaj kod DIVEIN10, dostaniesz 10 dolarów na start, to starcza na 2 miesiące ich najmniejszego (512MB RAM) serwera, ale wziąłbym większy, przynajmniej 1GB. Wybierz Amsterdam, jeśli strona jest dla użytkowników z Polski/Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Biznes-Host. Nie polecam NetDC - właścicie jee ale to już nie trzeba tego rozwijać. Sax też incydent z VPSami i nie wiadomo jak to będzie się toczyło z www za miesiąc lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te skoki to jak jakiś artykuł zrobi się popularny? I wielu ludzi czyta tam sam albo te same artykuły? Jeśli tak, to postaw Varnisha przed swoim Wordpressem i nie będziesz miał problemów. A pewnie nawet włączenie cache w nginksie by wystarczyło.

 

 

Te skoki to naturalny przyrost z wyników google'a ;) Po prostu ludzie w niedziele i poniedziałki szaleją ;) A tak na serio to strona jest poświęcona serialowi tv - jak premiera nowego odcinka to wiadomo.

Serwer zagramniczny raczej odpada - ani nie chce mi się użerać z płatnościami ani z supportem.

 

 

Moja propozycja to http://progreso.pl/

Trzymałem tam serwis o oglądalności od 60k UU do ponad 140k i żadnego problemu nie miałem ;)

Serwis sprzedałem z serwera dalej korzystam ze wsparciem technicznym kontaktowałem się ostatnio rok temu bo wszystko śmiga pięknie :)

 

Zacząłem się przyglądać i wygląda to całkiem sensownie, na plus to dostęp do powłoki, gdzieś wyczytałem że niczym nie ograniczony ;)

Jeżeli mnie nie wywalą przy 150k - 200k uu to byłoby git (a taka chyba będzie górna granica).

 

 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą NetDC.pl

https://www.netdc.pl/serwery-www/oferta-biznesowa

 

Pakiet hostingowy "BIZNES" spełni Pańskie wymagania.

Zapraszam także do skorzystania z bezpłatnego 14dniowego okresu testowego.

 

Niestety 300gb/mc to tak na styk jeśli nie za mało. Pisałem o tym w pierwszym poście.

 

 

Zapraszamy do naszej oferty, serwer z serii Basic Three będzie tutaj idealnym wyborem: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

Niestety Wy również nie przeczytaliście nawet mojego posta. Jak transfer 120gb ma mi wystarczyć skoro nie mieszczę się w 250gb? No chyba, że to na dzień, bo w ofercie nie jest to w sumie napisane ;-)

 

 

Witam Cię - zapraszamy do poznania naszej oferty na http://www.sax.pl

 

Niestety host spełniający wymagania przekracza budżet ;-)

 

Zapraszam do Biznes-Host. Nie polecam NetDC - właścicie jee ale to już nie trzeba tego rozwijać. Sax też incydent z VPSami i nie wiadomo jak to będzie się toczyło z www za miesiąc lub dwa.

 

W biznes Host niestety chyba jedyne co by pasowało to najtańszy vps.

 

Na podium progseo hosting za 184 brutto i vps z biznes host za 168. Co lepiej?

 

No chyba, że jeszcze ktoś miałby jakieś propozycje :)

W każdym razie dzięki za te już, które padły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zacząłem się przyglądać i wygląda to całkiem sensownie, na plus to dostęp do powłoki, gdzieś wyczytałem że niczym nie ograniczony ;)

Jeżeli mnie nie wywalą przy 150k - 200k uu to byłoby git (a taka chyba będzie górna granica).

 

 

 

 

W biznes Host niestety chyba jedyne co by pasowało to najtańszy vps.

 

Na podium progseo hosting za 184 brutto i vps z biznes host za 168. Co lepiej?

 

No chyba, że jeszcze ktoś miałby jakieś propozycje :)

W każdym razie dzięki za te już, które padły :)

 

Wiesz ręki sobie nie obetnę że Cię nie wywalą ale tam są ludzie a nie roboty i wszystko idzie dogadać :)

Mają też ofertę na zapleczu dla większych serwisów hosting dedykowany ale to jak już naprawdę by ci strona podrosła :)

Według mnie nie masz co ładować się w vpsa bo tylko sobie smrodu narobisz :>

Na głowie masz aktualizacje zabezpieczenia konfigurację i optymalizacje, czy ci to potrzebne?

O atakach na maszynę nie wspomnę a myślę że czytałeś regulamin biznes-host i wiesz jak oni podchodzą do tego typu sprawy )było nie raz na forum)

Wiadomo i dla progreso atak to też nie przyjazna sprawa no ale ja jak miewałem ataki to chłopaki już wprawieni i max do 10 min atak wycięty ;) wiadomo wszystko w granicach rozsądku.

Zastanów się czego naprawdę potrzebujesz i co będzie dla Ciebie bardziej użyteczne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ataków to fakt że przedtem byly z tym problemy, ale obecnie mamy o wiele większe możliwości w tym zakresie niż pół roku temu, a za miesiąc to już wogóle będzie miód malina ;)

 

 

800-1000 UU dziennie to nie tak dużo i w zasadzie współdzielony u nas ci to spokojnie "utrzyma", ( na hasło wht podwoje ci transfer dla pakietu premium) no ale przy 15x takim ruchu to trzeba myśleć troche o tym by coś z serwisu zarobić i wtedy podwojenie budżetu i VPS-a z administracją sobie kupić ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Możemy zaproponować pakiet GoodHosting z limitem transferu 500GB/mc w cenie 139zł brutto. Wraz z rozwojem serwisu będziesz mógł przejść na wyższe pakiety bez limitu transferu.


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na serwerach marki DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×