Skocz do zawartości
Krever

Maszyna pod środowisko testowe, prawdopodobnie VPS

Polecane posty

Potrzebujemy środowiska testowego do aplikacji którą piszemy. Aplikacja sama w sobie nie wymagadużej ilości zasobów(potrzeby marginalne, max 100mb ramu i 500 Mhz). Oprócz samej aplikacji potrzebna będzie baza danych(MySQL). Na tej samej maszynce chciałbym postawić mantisa/traca/bugzille(więc i serwer php) oraz repo gita.

 

Chcielibyśmy sprawę załatwić jak najbardziej ekonomicznie, ale nie wiem jakie parametry maszynki bedą nam potrzebne. Ruch na serwerze będzie znikomy(wątpię by przekroczył jakiekolwiek limity). Prawdopodobnie najlepszy będzie jakiś tani VPS. Proszę o pomoc w wyborze firmy i planu taryfowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VPS z pełną wirtualizacją KVM (instalacja każdego systemu, gwarantowane zasoby).

Serwer z 512MB RAM już do 20 PLN brutto miesięcznie - http://www.v-net.pro/

W razie pytań zapraszam do kontaktu info@v-net.pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z poniższych serwerów będzie dla Was odpowiedni:

VPS HALF 180 złotych brutto rocznie

http://mzone-net.eu/index.php?d=vps

VPS ONE za 238.80 złotych brutto rocznie (w pakiecie dwa miesiące gratis)

 

Serwery kolokowane w Gdańsku, panel Solus, wirtualizacja OpenVZ.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modnie i wygodnie byłoby skonfigurować Dockera i mieć lokalnie (na maszynie, przy której siedzisz) kontenery testowe, a na serwerze produkcyjne. Ale to by wymagało zmiany całego flow.

 

Jeśli chcesz bardzo tanio, to poszukaj na Low End Box. Tamte ceny są nie do przebicia.

 

Ja mogę polecić Digital Ocean. Zarejestruj się z mojego linka i użyj kodu DIVEIN10, dostaniesz 10USD na start. To są dwa miesiące najtańszego serwera u nich, więc całkiem przyzwoicie.

 

Na dodatek płacisz za godzinę, więc możesz serwer stawiać, kiedy go potrzebujesz, a potem usuwać. Mają też prekonfigurowane obrazy z Dockerem już zainstalowanym.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam


Do przedstawionego zastosowania wystarczy Panu konto shell.


Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą kont shellowych. Pakiet MD2 całkowicie spełnia przedstawione przez Pana wymagania



Kod rabatowy dający 15% zniżki na nowe konto:

FORUM_WHT


Na forum są również dostępne kody naszych użytkowników dodatkowo obniżające cenę o 20%.


Jeżeli ma Pan dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z oferty DigitalOcean (ref) - za 15 zł masz super maszynke w chmurze na dyskach SSD z parametrami:

512MB Memory
1 Core
20GB SSD Disk
1TB Transfer
czego chcieć więcej ? :) DC w Amsterdamie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 2 miesiące temu zdecydowałem się na Minthost i jestem w pełni zadowolony. Nie ma chyba ani jednej oferty porównywalnej w stosunku parametrów do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×