Skocz do zawartości
DFI

VPS pod TS3, pliki

Polecane posty

Witajcie,

Jako, że na serwerze który mam teraz co jakiś czas urywa połączenia i nic nie można zrobić postanowiłem poszukać jakiejś alternatywy.
A więc tak, na serwerze ma stać TS3, dlatego zależy mi aby łącza były stabilne.

Do tego czasem zapuszczę jakieś ściąganie na torrencie jak wychodzi jakaś nowa dystrybucja linuksa ;)

Będzie jeszcze www, sql.

Lokalizacja - najlepiej PL, ewentualnie DE.

Dysk - im więcej tym lepiej ale nie mniej niż 20GB.

CPU - właściwie bez różnicy, bo to 1GHz chyba każdy ma.
RAM - najmniej 512MB

Na razie typuję SDC lub 1&1, z tym, że nie wiem jak u tego drugiego z lokalizacją, bo jakoś nie mogę w konfiguracji serwera tego znaleźć.

 

I najważniejsze - budżet. A więc nie chciałbym przekroczyć 30zł/mies. Wiem, że za tą cenę nie ma co za wiele wymagać, ale myślę, że coś dla mnie dobierzecie :)

 

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

31 zł: http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2

  • Lokalizacja: Polska (Poznań)
    (ping 91.228.199.111)
  • 20 GB dysku twardego ( należy samemu skonfigurować by mieć 20 GB !!!!)
  • Bez limitu transferu - port 20 Mbit
  • 512 MB - gwarantowany RAM
  • 1024 MB - maksymalny RAM
  • Procesor gwarantowany - 2 Ghz
  • Dostęp do konta root (ssh)
  • 1 adres IP
  • system operacyjny Linux
  • Obsługa Primary i Secondary DNS
  • Pełna kopia bezpieczeństwa
  • Promocja Weekend!
  • Przy płatności za rok z góry rabat - 50 % + używając kodu rabatowego z mojej stopki w sumie 62,5 % !!! (płącąc za rok z góry cena około 11 zł/miesiąc)
  • Ew. miesięcznej 25% taniej (używając kod rabatowy ze stopki) czyli 23,25 zł
Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zapraszam do skorzystania z oferty Webh.pl. Za 24zł brutto miesięcznie bądź 144zł rocznie ( realny miesięczny koszt usługi 12zł) otrzymasz od nas:

 

1*1,8Ghz

1GB pamieci RAM

Nielimitowany transfer

10GB dysk SSD (dodatkowe 10GB SSD to koszt 10zł miesięcznie).

 

Usługa świadczona jest w oparciu o markowy sprzęt zlokalizowany w Warszawskiej serwerowni ATMAN.

 

Link do oferty: http://webh.pl/?cmd=svps

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerywa połączenie bo zapewne masz ataki ddos. Szukaj vpsa z ochroną ddos, bo oferty powyżej raczej jej nie posiadają(a na pewno biznes-host.pl, który jest bdb firmą, lecz nie posiadają ochrony ddos.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerywa połączenie bo zapewne masz ataki ddos. Szukaj vpsa z ochroną ddos, bo oferty powyżej raczej jej nie posiadają(a na pewno biznes-host.pl, który jest bdb firmą, lecz nie posiadają ochrony ddos.)

 

To znajdz VPSa do 30 zł z taką ochroną :) bo ja o takim nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Przerywa połączenie bo zapewne masz ataki ddos. Szukaj vpsa z ochroną ddos, bo oferty powyżej raczej jej nie posiadają(a na pewno biznes-host.pl, który jest bdb firmą, lecz nie posiadają ochrony ddos.)

 

Nie lubie gdy ktoś rzuca oskarżeniami które nijak się mają do rzeczywistości więc ci i innym napiszę jak jest.

 

Gdybyśmy nie mieli żadnej ochrony DDOS to w ciągu miesiąca byśmy musieli zamknąć działalność z powodu niestabilności sieci - niestety DDOS-y to teraz praktycznie codzienność.

 

Zapewne mówisz to w kontekście usługi którą u Nas posiadałeś i ją sprzedałeś - na twój serwer kilka razy dziennie byly ataki wielkości 1-2 gbps więc musieliśmy podjąć najgorszy z możliwych kroków, czyli odciać dostęp z zagranicy na stałe.

 

By rozwiać wątpliwości - po zmianie właściciela blokada została zdjęta i to IP nie jest atakowane, więc atak tyczył Pana usługi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie lubie gdy ktoś rzuca oskarżeniami które nijak się mają do rzeczywistości więc ci i innym napiszę jak jest.

 

Gdybyśmy nie mieli żadnej ochrony DDOS to w ciągu miesiąca byśmy musieli zamknąć działalność z powodu niestabilności sieci - niestety DDOS-y to teraz praktycznie codzienność.

 

Zapewne mówisz to w kontekście usługi którą u Nas posiadałeś i ją sprzedałeś - na twój serwer kilka razy dziennie byly ataki wielkości 1-2 gbps więc musieliśmy podjąć najgorszy z możliwych kroków, czyli odciać dostęp z zagranicy na stałe.

 

By rozwiać wątpliwości - po zmianie właściciela blokada została zdjęta i to IP nie jest atakowane, więc atak tyczył Pana usługi.

 

 

Zostałem źle zrozumiany, bo ochrona DDOS w biznes-host.pl jest i działa bardzo dobrze (posiadam po odsprzedaniu VPS'a, hosting, który sobie chwalę i polecam), lecz nie ma takiej ochrony(kupując zwykłą ofertę) w razie większego ataku. Niestety serwery Teamspeak3 mają to do siebie, że są bardzo często nękane DDOS'ami, więc trzeba mieć zapewnioną ochronę przeciw większym atakom.

 

Mając VPS'a z oferty 1#, czyli najtańszego, były problemy dlatego napisałem, że pod 'timspika' może nie działać tak jak powinno.

 

To znajdz VPSa do 30 zł z taką ochroną :) bo ja o takim nie słyszałem...

 

 

Wolałem przestrzec, że dla serwera ts3 jest zalecana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Mam jeszcze wolne miejsce na swoim kimsyfie za 15 zl z ochroną antyddos, jak cos to pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×