Skocz do zawartości
MaTyyy

Pomoc w wyborze maszyny

Polecane posty

Witam, chciałbym prosić was o radę.

 

Chcę zakupić maszynę z dobrym procesorem, aktualnie jadę na KS16G, ale jak wiadomo, to są zabawki lecz mi akurat trafiła się maszynka z Intel Xeon E3-1225 V2 lecz czasami to co się dzieje z tą maszyną to jest jakieś nieporozumienie ... Dyski zamulają i to okropnie. Zastanawiam się nad zakupem Mini SP SSD z OVH, jak wiadomo mają wprowadzić ochronkę VAC, ale zobaczymy jak to będzie wycinać DDosy, póki co mam spokój z DDosami, ale nikt nie wie co będzie niedługo.

 

Powiedzcie, lepiej będzie wziąć tego Mini SP SSD z OVH, czy np. coś z SprintDataCenter? (mam na myśli SOS2, ale ceny też są tam fajne).

 

Jeśli macie jakieś inne propozycje to walcie śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy do czego potrzebujesz, swojego czasu korzystałem z oferty z SDC i złego słowa powiedzieć nie mogę. Z OVH też miałem......... nieprzyjemność współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W OVH mSP nie można zamówić do odwołania, oczywiście na terenie Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@homecloud.pl, zastanawiałem się nad Wami :) Jak tam jest u Was jest z DDosami? Macie IPMI?

 

Zastanawiałem się nad Hetzner.de, ale z tego co mi wiadomo to raz dwa wywalają za DDosy, a w moim przypadku ostatnio komuś się nudzi i wali SYN'em... Zastosowałem regułki w IPTables, zobaczymy co będzie teraz.

 

 

Edytowano przez MaTyyy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

W OVH mSP nie można zamówić do odwołania, oczywiście na terenie Europy


Jeśli dobrze przeczytałem na forum to można zamówić serwer przez kontakt z supportem - w ten sposób chcą ograniczyć porzucanie starych serwerów dla nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisanie do nich powoduje dodanie Cie do listy oczekujacych, wymagaja podania co chcesz na tej maszynie, czy bedziesz kupywal VIP pomoc, dyski NAS itd... jestem na tej liscie oczekujacych, ale 0 informacji czy do 01(wtedy koncze dzierzawe w ovk tego ks'a.) wiec szukam alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×