Skocz do zawartości

homecloud.pl

Firma
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

-3 Coś nie tak

1 obserwujący

O homecloud.pl

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Homecloud.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witamy, Można instalować dodatkowe rozszerzenia php jeśli mamy usługę serwery dedykowane lub Pro Clod. Przy VPS nie jest to możliwe, nie ma roota.
 2. VPS pod CS GO i TS3

  Chmura Pro Cloud pozwoli Ci na dokładną ocenę, jaka konfiguracja jest Ci potrzebna do jednoczesnego korzystania z TS3 i serwera gry. Pamiętaj, że obciążenie serwera może być skokowe i niektóre, sztywne konfiguracje VPS mogą być niewystarczające - https://homecloud.pl/uslugi/pro-cloud/
 3. VPS pod API

  jrura - zapoznaj się z naszą ofertą chmury Pro Cloud, na której uzyskasz wszystkie wspomniane udogodnienia - https://homecloud.pl/uslugi/pro-cloud/
 4. Precyzując, VPSy są uruchamiane na sprzęcie 2x Opteron 16 core. W niektórych przypadkach serwery uruchamiane są na maszynie z 2x E5-2620 - 6 core. Powyższe przywołanie I3/I5 było tylko przykładem, w kontekście usług dedykowanych. Jeżeli masz jakieś pytania - jak najbardziej pozostajemy do dyspozycji Dodam, że dla niedawno wdrożonej nowej usługi Pro Cloud obsługa spoczywa na procesorach 4x Opteron 16 core, co oczywiście polepsza sam efekt wirtualizacji.
 5. Jak wspomniałem - takie porównanie jest bezcelowe, zwłaszcza gdy przywołuje się procesor do zastosowań desktopowych Test wydajności VPS w homecloud wykonał m.in. benchmark.pl - http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/test-serwerow-vps-od-homecloud-pl.html Osoby zainteresowane na pewno wyciągną ze wyników testów odpowiednie dane.
 6. Wszystkie odpowiedzi na to pytanie masz w powyższym poście, naprawde w tej kwestii nie będziemy w stanie wyjaśnić Ci tego jaśniej. Liczbę Ghz masz opisaną w ofercie na stronie i taki też parametr masz gwarantowany dla swojego VPS. Jeszcze raz powtórzę - sprowadzenie wszystkie do porównania 1 Core fizyczny = 1vCore nie ma sensu
 7. Oskar, system wirtualizacji tak "dzieli" wykorzystywane aktualnie zasoby systemowe aby każdy użytkownik (czy też aplikacja na serwerze) mogła korzystać z określonych parametrów dla danej wirutualnej maszyny. To czy na fizycznym serwerze będzie działało 10 czy 100 serwerów wirtualnych nie ma znaczenia jeżeli system będzie w stanie zagwarantować im zdefiniowane w danym planie zasoby. Ograniczanie wszystkiego do "pakowania" wątków w ramach danego procesora mija się z celem - VPSy działają na maszynach wieloprocesorowych, których moc jest dynamicznie przydzielana tak, aby zapewnić maksymalną wydajność. Tak działa wirtualizacja.
 8. Oczywiście, natomiast doprecyzuję - nasze serwery są obsługiwane przez Xeony oraz Intele z serii I3/I5 stąd rozgraniczenie:) vCore to rdzen wirtualny. Serwery VPSy działają na innej zasadzie niż serwery dedykowane, nie są to pełne konfiuguracje sprzętowe z namacalnymi elementami (typu CPU+kości RAM+dysk), a parametry maszyny wydzielone na wyłączność użytkownika, oparte na wirtualizacji. Stąd określenie "v" - tyle mocy otrzymuje do dyspozycji dany użytkownik. System operacyjny VPS'a będzie wiedzieć go jako procesor fizyczny.
 9. Zwróć uwagę, że w każdym planie podnoszone są różne parametry, nie tylko pamięć. Cena została wyznaczona na bazie analiz związanych z kosztami eksploatacji oraz cenami komponentów, które są zamawiane u producenta. Cena pamięci jest obecnie ustabilizowana, co jest również odzwierciedlone w pakietach VPS, których cena nie zmieniła się od kilkunastu miesięcy. vCore to liczba wirtualnych rdzeni, która jest przewidziana dla danego VPS'a. Wydajność tych usług jest jednak identyczna bez względu na to, czy tzw. główny serwer korzysta z procesora Xeon czy Intel.
 10. Witajcie, W homecloud możecie obecnie możecie zarejestrować dowolny wariant serwera VPS i uzyskać ciekawy rabat na każdy okres abonamentowy (również na 1 miesiąc). Co nalezy zrobić? Przy rejestracji wystarczy podać poniższe kody rabatowe: VPS Micro – 20% - kod promocyjny 20vpslistopad2014 VPS Basic – 25% - kod promocyjny 25vpslistopad2014 VPS Standard – 30% - kod promocyjny 30vpslistopad2014 VPS Professional – 35% - kod promocyjny - 35vpslistopad2014 Oferta dostępna pod adresem https://homecloud.pl/uslugi/serwery-vps/ Zapraszamy!
 11. Sprawdź też VPSy z naszej oferty https://homecloud.pl/vps/vps/ Oferujemy również pomoc support premium, czyli pomoc naszych administratorów https://homecloud.pl/uslugi/homecloud-premium-support/
 12. Na Mikołajki nasi developerzy przygotowali prezent – nowy, zbudowany całkowicie od podstaw panel zarządzający dla serwerów dedykowanych. Panel będzie dostępny od 6-go grudnia dla serwerów Easy G2. W nowym panelu jest kilkanaście nowych funkcjonalności, m.in. obsługa RAID, czy dostęp do konsoli (KVM). Dla członków społeczności webhostingtalk.pl mamy dodatkową niespodziankę: dajemy Wam możliwość sprawdzenia i przetestowania nowego rozwiązania jeszcze przed produkcyjnym startem. Udostępniamy dla Was łącznie 10 serwerów EasyL G2 / EasyXL G2 przed komercyjnym udostępnieniem panelu Klientom. Okres testowania wynosi 1 tydzień, po tym czasie do testerów wyślemy ankiety. Testerzy otrzymają od nas możliwość przedłużenia usługi z 10% rabatem (rabat jest stały, niezależny od okresu na który użytkownik przedłuża usługę). Zgłoszenia do testów Zgłoszenia można wysyłać na adres kontakt@wht.pl Spośród zgłoszonych osób wylosujemy testerów i w sobotę otrzymacie wiadomości prywatne z dalszymi instrukcjami. Warunki udziału: Minimum 20 postów i 6-miesięczny staż na WHT. Kaucja zwrotna 5 PLN na czas testów. Kaucja jest niestety koniecznością, za co bardzo przepraszamy. Długo debatowaliśmy nad tą decyzją: z serwerem dedykowanym użytkownik może zrobić przysłowiowe „wszystko” – uznaliśmy jednak, że nie będziemy limitować funkcjonalności na testy.
 13. Na Mikołajki nasi developerzy przygotowali prezent – nowy, zbudowany całkowicie od podstaw panel zarządzający dla serwerów dedykowanych. Panel będzie dostępny od 6-go grudnia dla serwerów Easy G2. W nowym panelu jest kilkanaście nowych funkcjonalności, m.in. obsługa RAID, czy dostęp do konsoli (KVM). Dla członków społeczności webhostingtalk.pl mamy dodatkową niespodziankę: dajemy Wam możliwość sprawdzenia i przetestowania nowego rozwiązania jeszcze przed produkcyjnym startem. Udostępniamy dla Was łącznie 10 serwerów EasyL G2 / EasyXL G2 przed komercyjnym udostępnieniem panelu Klientom. Okres testowania wynosi 1 tydzień, po tym czasie do testerów wyślemy ankiety. Testerzy otrzymają od nas możliwość przedłużenia usługi z 10% rabatem (rabat jest stały, niezależny od okresu na który użytkownik przedłuża usługę). Zgłoszenia do testów Zgłoszenia można wysyłać na adres kontakt@wht.pl Spośród zgłoszonych osób wylosujemy testerów i w sobotę otrzymacie wiadomości prywatne z dalszymi instrukcjami. Warunki udziału: Minimum 20 postów i 6-miesięczny staż na WHT. Kaucja zwrotna 5 PLN na czas testów. Kaucja jest niestety koniecznością, za co bardzo przepraszamy. Długo debatowaliśmy nad tą decyzją: z serwerem dedykowanym użytkownik może zrobić przysłowiowe „wszystko” – uznaliśmy jednak, że nie będziemy limitować funkcjonalności na testy.
 14. Do każdego VPS jest gratis licencja do 10 domen.
 15. Cześć, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tej współpracy. Na początek przygotowaliśmy dla użytkowników WHT kody rabatowe na nasze usługi, kolejne wspólne akcje z Webhostingtalk.pl już niebawem. 5% zniżki na serwery dedykowane Easy Line G2 (tylko nowe subskrypcje); 10% zniżki na serwery VPS (tylko nowe subskrypcje); Kod zniżkowy to: HomeCloudPartneremWHT-112013
×