Skocz do zawartości
Kolopik

Osobiste wycieczki Kolopika

Polecane posty

Tacy są już Polacy, gdzie się nie spojrzeć to się pokłócą.. :P

 

W końcu to nasz tradycja, jak ktoś w przysłowiową gębę nie zarobi na weselu, to znaczy że wesele nie było udane ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu tych minusów. To w chili obecnej one nic nie oznaczają, bo jak już wspomniałem, są tutaj lubiane osoby, które plusuje się za byle co, np. za zdanie "Zaparz sobie meliskę", co zupełnie nic nie wnosi do tematu, ale plusy są, bo przecież X to ikona WHT :)

 

To tak jak z ocenami na gimbusiarskim portalu fotka.pl: "1 za 1, 10 za 10". Jeszcze brakuje Zakupu plusów via sms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Coś w tym jest....

 

http://files.tinypic.pl/i/00422/58bjq6n6lk1q.jpg

 

Za co ? hmm nie wiem..

 

 

 

Zgadza się, ale ja bynajmniej wiem za co.

 

To w końcu wiesz za co czy nie? :D

A tutaj zadanie dla administracji: Zróbcie tak, żeby minusy dawano tylko wtedy gdy podany będzie jakiś sensowny powód i vice versa z plusami.

@Kolopik

Jeszcze chwila a będzie tak, że będą pakiety rozdawać poszczególne hostingi za łapki + gwiazdki w opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

To w końcu wiesz za co czy nie? :D

A tutaj zadanie dla administracji: Zróbcie tak, żeby minusy dawano tylko wtedy gdy podany będzie jakiś sensowny powód i vice versa z plusami.

@Kolopik

Jeszcze chwila a będzie tak, że będą pakiety rozdawać poszczególne hostingi za łapki + gwiazdki w opiniach.

 

No, super propozycja. Najlepiej dowalmy moderatorom jeszcze więcej roboty, bo w końcu jak za darmo moderują to mogą więcej pomoderować :).

 

I p.s. nie widzę problemu w znalezieniu powodu do minusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie zrobić jednej opcji "podziękuj" albo coś w tym stylu?

Jak nie to dajcie warunek - jak pkt to tylko z powodem dla plusa i minusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem + i - powinno być nadal.

W temacie powinna być możliwość również sortowania wg oceny (+).

Jeżeli ktoś rozwiązuje komuś problem podając rozwiązanie na forum i zgarnia przy tym kilka + to wtedy osoba, która sortuje wg oceny ma odpowiedź na tacy. Wtedy nie trzeba przeglądać XX stron, aby znaleźć odpowiedź.

Odnośnie tematu.. tak jak ktoś wyżej napisał.

Ty mi dałeś minus to i ja Ci dam minus,

typowa fotka 1 za 1 :) 10 za 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm nie obrażajcie i nie denerwujcie Pana M-zone bo on ma brata w sędziego i może Was pogrążyć :( czyt. karnego bobra ktoś załapać może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym co mają ból dupy i jęczą w tym temacie proponuje miesiąc odpoczynku od WHT. Wyrok wykonamy 30 lipca, także od 1 sierpnia możecie zacząć urlopować. Na chwilę obecną widzę, że 3 osoby chętnie odpoczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadza się, ale ja bynajmniej wiem za co.

 

Nie zaczynajmy dyskusji bez sensu.

Bynajmniej to nie przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym co mają ból dupy i jęczą w tym temacie proponuje miesiąc odpoczynku od WHT. Wyrok wykonamy 30 lipca, także od 1 sierpnia możecie zacząć urlopować. Na chwilę obecną widzę, że 3 osoby chętnie odpoczną.

 

A co Ciebie tak zabolało, że chcesz banować za dyskusje? Nie mów że pracodawca wywiera presję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mów że pracodawca wywiera presję ;)

Jaki pracodawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, jak to jaki? Ty sam. Wyszło szydło z worka, masz podwójną osobowość! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A co Ciebie tak zabolało, że chcesz banować za dyskusje? Nie mów że pracodawca wywiera presję ;)

 

Między dyskusją, a jęczeniem jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, innego nie mam na chwile obecną. Ale może o czymś nie wiem. Może tgx chce za mnie płacić danine dla rządu, to bardzo chętnie ją odstąpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że jest referencja? Co ma WHT do współpracy biznesowej?

 

No i dlatego może niektórym potrzeba trochę odpoczynku, bo WHT ich zmęczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz konfliktu interesów, dyskusja o Twoim kontrahencie - ty uciszasz dyskusję że jak dalej będą to bana dostaną? Daj się zająć innym moderatorom, którzy nie mają relacji biznesowych z podmiotem, którego tyczy się ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem + i - powinno być nadal.

W temacie powinna być możliwość również sortowania wg oceny (+).

Jeżeli ktoś rozwiązuje komuś problem podając rozwiązanie na forum i zgarnia przy tym kilka + to wtedy osoba, która sortuje wg oceny ma odpowiedź na tacy. Wtedy nie trzeba przeglądać XX stron, aby znaleźć odpowiedź.

Odnośnie tematu.. tak jak ktoś wyżej napisał.

Ty mi dałeś minus to i ja Ci dam minus,

typowa fotka 1 za 1 :) 10 za 10.

 

No co ty... Czasami najwięcej plusów zgarniają głupie odpowiedzi, docinki itd.

 

 

Wy wszyscy macie BOL DUPY do BH, nie jest tak? Ja wiem dlaczego... Dlatego, że ta firma się najprężniej rozwija, przejmują firmy, dali kody rabatowe, co oczywiście większości się nie podoba, bo wszyscy polecają BH. Śmieszne jest dla mnie, że tak bardzo prujecie się o to forum, choćby nie wiadomo, co one znaczyło. Żyjecie tylko tym forum, tak Miłosz - mówię tutaj również o tobie. Banować? Za co? Komuna!

 

Jak pojechałem to BH to też miałem dużo plusików z tego tytułu, heh :)

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/44274-serwer-dedykowany-za-15-zlotych-z-nielimitowanym-laczem-100mbit/?p=380242

 

4 plusy za taki post, pogratulować. Tyleś wniósł do tematu, że głowa boli.

 

Nie traktuj tego forum aż tak poważnie... Raczej tobie by się przydał odpoczynek od WHT. Ludzie tu zwyczajnie dyskutują, a ty już za banowanie chcesz się brać. Ciekawe czy to twoja decyzja.

 

Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sorry ale to co zrobił @tgx to już były - cytując posła b. - cios poniżej pasa. Należy umieć rozdzielić życie zawodowe od zycia prywatnego. Jeżeli ktoś tego nie potrafi to znaczy się że nie jest profesjonalistą. To że Miłosz współpracuje z Irkiem nie ma nic do rzeczy w tym konkretnym momencie. Obaj są profesjonalistami i obaj umieją odróżnić życie zawodowe od prywatnego. Prosty przykład ? Proszę bardzo - wczytajcie się dobrze w forum to zobaczycie ile razy darli na WHT ze soba koty, ale obaj umieją odróżnić zycie na WHT od współpracy zawodowej. Odnoszę wrażenie że komuś kończa się argumenty i trzeba jechać po bandzie, nie pierwszy raz zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto się osrał o minusy jak nie Ty? I to prawie na miętowo poleciało. Żeś się wzburzył jakby Ci rodzine truskawkami zaatakowali.

 

Wy wszyscy macie BOL DUPY do BH, nie jest tak? Ja wiem dlaczego... Dlatego, że ta firma się najprężniej rozwija, przejmują firmy, dali kody rabatowe, co oczywiście większości się nie podoba, bo wszyscy polecają BH. Śmieszne jest dla mnie, że tak bardzo prujecie się o to forum, choćby nie wiadomo, co one znaczyło.

Co Ty możesz wiedzieć o rozwoju firm jak tworzysz jakieś fora, które potem sprzedajesz po parę dyszek? Pokaż mi dane, które mówią, że BH to firma, która się najprężniej rozwija. Jakaś wiarygodna statystyka? Nie? Nie masz? Oj jaka szkoda. Jak żeś taki specjalista, to załóż swoją firmę i pokaż jak trzeba robić biznes. Już wiem co to będzie. Firma zajmująca się tworzeniem forek, gimbusów zerżniętych z demotów, itp.

To właśnie TY żyjesz tylko WHT! Tylko i wyłącznie tym forum. Bo BH zrobiło pare kodzików, dzięki którym możesz kupić VPS za pińć zł, czy inne konta. I zapewne kupiłeś. Bo po normalnej cenie byś nie kupił.

Gadasz jakby jedynym słusznym forum było WHT, a jak jakaś firma się tu nie udziela, to wg Ciebie nie istnieje. Sporo klientów nawet nie wie co to jest WHT.

W Polsce są dziesiątki, czy nawet setki takich firm. Rozwijają się swoim tempem i nieraz bardzo prężnie. Tylko każda ma swój target. Kogoś targetem są firmy. Inni mają na celowniku dzieci z serwerami TS, które robią milionowe obroty i potrzebują SLA 99,99999999999%. No sory, ale taki jest rynek. Każdy znajduje swoją niszę, każdy ma jakichś stałych klientów.

 

Żyjecie tylko tym forum, tak Miłosz - mówię tutaj również o tobie. Banować? Za co? Komuna!

Ja mam dużo innej roboty. Od rana do wieczora. Buduję swoje klocki, przez ostatni rok poszliśmy dość mocno do przodu. Mam swoich stałych klientów. Ale nie muszę się wszystkim chwalić na lewo i prawo. Tym bardziej robić promocji -90%, bo nie mam takiej potrzeby.

 

Dzięki. OVH zrobiło promocje i się rzucili jak muchy do placka. A potem przeżywają. A bo nie dostałem maila z informacją. A bo trzeba czekać 10 dni. No jak to k..?! Przecież to niedopuszczalne! Jak do cholery jasnej OVH może wam instalować serwery za 15 zeta w 10 dni? Idźcie na policje. Uruchomcie sądy. Niech wam płacą teraz milionowe odszkodowania. 10 dni czekania.. To się po prostu w pale nie mieści jak OVH może taki cyrk odstawiać poważnym byznesmenom z Polska.

 

 

Nie traktuj tego forum aż tak poważnie... Raczej tobie by się przydał odpoczynek od WHT. Ludzie tu zwyczajnie dyskutują, a ty już za banowanie chcesz się brać. Ciekawe czy to twoja decyzja.

Dwa tygodnie sobie odpoczywałem od WHT (w polskich Tatrach jakby Cię interesiło). Więc nie pitol mi tu waść ;) Przecież nie mieszkasz ze mną, to skąd masz wiedzić co robię.

 

Zabierz się za poważną i ciężką robotę, to może spokorniejesz.

 

 

Paweł, WHT to nie koniec świata ;) Chociaż dla niektórych to widocznie jest jedyne środowisko w jakim żyją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto się osrał o minusy jak nie Ty? I to prawie na miętowo poleciało. Żeś się wzburzył jakby Ci rodzine truskawkami zaatakowali.

 

Co Ty możesz wiedzieć o rozwoju firm jak tworzysz jakieś fora, które potem sprzedajesz po parę dyszek? Pokaż mi dane, które mówią, że BH to firma, która się najprężniej rozwija. Jakaś wiarygodna statystyka? Nie? Nie masz? Oj jaka szkoda. Jak żeś taki specjalista, to załóż swoją firmę i pokaż jak trzeba robić biznes. Już wiem co to będzie. Firma zajmująca się tworzeniem forek, gimbusów zerżniętych z demotów, itp.

To właśnie TY żyjesz tylko WHT! Tylko i wyłącznie tym forum. Bo BH zrobiło pare kodzików, dzięki którym możesz kupić VPS za pińć zł, czy inne konta. I zapewne kupiłeś. Bo po normalnej cenie byś nie kupił.

Gadasz jakby jedynym słusznym forum było WHT, a jak jakaś firma się tu nie udziela, to wg Ciebie nie istnieje. Sporo klientów nawet nie wie co to jest WHT.

W Polsce są dziesiątki, czy nawet setki takich firm. Rozwijają się swoim tempem i nieraz bardzo prężnie. Tylko każda ma swój target. Kogoś targetem są firmy. Inni mają na celowniku dzieci z serwerami TS, które robią milionowe obroty i potrzebują SLA 99,99999999999%. No sory, ale taki jest rynek. Każdy znajduje swoją niszę, każdy ma jakichś stałych klientów.

 

Ja mam dużo innej roboty. Od rana do wieczora. Buduję swoje klocki, przez ostatni rok poszliśmy dość mocno do przodu. Mam swoich stałych klientów. Ale nie muszę się wszystkim chwalić na lewo i prawo. Tym bardziej robić promocji -90%, bo nie mam takiej potrzeby.

 

Dzięki. OVH zrobiło promocje i się rzucili jak muchy do placka. A potem przeżywają. A bo nie dostałem maila z informacją. A bo trzeba cze

Dwa tygodnie sobie odpoczywałem od WHT (w polskich Tatrach jakby Cię interesiło). Więc nie pitol mi tu waść ;) Przecież nie mieszkasz ze mną, to skąd masz wiedzić co robię.

 

Zabierz się za poważną i ciężką robotę, to może spokorniejesz.

 

 

Paweł, WHT to nie koniec świata ;) Chociaż dla niektórych to widocznie jest jedyne środowisko w jakim żyją ;)

 

 

1. Co ty możesz wiedzieć, czym się zajmuję? Sprzedaję fora, strony, bo zwyczajnie to mój sposób na nudę. Jak mi się nudzi to robię coś przez kilka godzin, a później sprzedaję, bo po co mam trzymać?

 

Ja, jako zwykły użytkownik to widzę (że BH się rozwija) i tyle wystarczy, ty nie musisz tego widzieć. Zresztą widzisz, ale bardzo nie chcesz, bo jesteś strasznie zapatrzony w siebie :) Gdzie tematy o BH to ta sama elita się wypowiada, wiecznie negatywnie nastawiona. Takie rzeczy się zwyczajnie widzi, nawet opinie mówią same za siebie. Pamiętając oczywiście o tym, że im więcej klientów tym więcej negatywnych opini, bo tak jest i będzie. Zawsze znajdzie się ktoś, komu coś się nie będize podobało.

 

Po co mam zakładać firmę? zeby, co udowodnić? Głupie. To tak jak byś poszedł do mięsnego, kupił szynkę i stwierdził, że jest niesmaczna. To wcale nie oznacza, że ty musisz potrafić zrobić lepszą.

 

W Biznes Host mam vpsa, bo przeniesiono tam moją licencję DA, o której również pisałem na WHT.

 

Kody wykorzystuję, daję je moim znajomym czy nawet klientom, a czemu nie?

 

 

2. Nie wiem, co robisz w domu i mnie to nie interesuje. Może pisałeś na WHT, ale sorry. JA NIE PRZECZYTAŁEM.

 

3. OVH to OVH, klient to klient. Mogę sobie kupować usługi gdzie chcę, a ciebie nie powinno to interesować. OVH ma gdzieś takie małe hostingi jak ty więc możesz poszczekać sobie na forum na ich temat, oni nawet tego nie czytają.

 

 

4. Gratuluję, że wytrzymałeś całe 14 dni od WHT :D

 

Popatrz jak się burzysz, ja nic takiego nie napisałem, a ty spinasz, że gimbusy, że parę dyszek (do portfela mi zaglądasz?), że demotki. Widać trafiłem w czuły punkt.

 

 

Ja wcale nie żyję WHT, czasami znajdzie się coś ciekawego to czytam, pogadam (sprawdź liczbę moich postów i czas rejestracji/ porównaj ze swoim profilem).

 

 

Dlaczego była taka afera jak BH udostępniło te kody promocyjne? Jest w stanie ktoś to uzasadnić? Dlaczego tak prujecie się o reflinki ?

 

 

Paweł, wyolbrzymiłeś problem jak byk. Przecież tgx nic takiego nie napisał, żeby określić to jako cios poniżej pasa. Według mnie ma gościu rację, bo powinien się tym zająć moderator, który nie jest związany z żadną firmą.

 

 

Nie zapominajcie, że WHT jest dla wszystkich, nie tylko dla wybranych kółeczek.

 

Ciekawe kiedy dostanę bana i na ile :P

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×