Skocz do zawartości
Kolopik

Osobiste wycieczki Kolopika

Polecane posty

O ja pindole ... Czytając ten wątek, dawno się tak nie uśmiałem.

Przestańcie płakać, jechać po sobie bo ten wątek stał się jak papier toaletowy "Szary, ponury i do du.."

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja, jako zwykły użytkownik to widzę (że BH się rozwija) i tyle wystarczy, ty nie musisz tego widzieć.

Po to jest biznes żeby się rozwijać.

 

Po co mam zakładać firmę? zeby, co udowodnić? Głupie. To tak jak byś poszedł do mięsnego, kupił szynkę i stwierdził, że jest niesmaczna. To wcale nie oznacza, że ty musisz potrafić zrobić lepszą.

Może po to żebyś trochę na ziemię zszedł. Bo całodzienne opieprzanie się Ci nie służy.

 

3. OVH to OVH, klient to klient. Mogę sobie kupować usługi gdzie chcę, a ciebie nie powinno to interesować. OVH ma gdzieś takie małe hostingi jak ty więc możesz poszczekać sobie na forum na ich temat, oni nawet tego nie czytają.

Powiedział boss mafii ogórkowej.

Jak narazie to wy lamentujecie. Ja nie mam po co, bo trzymam tam jedną usługę pod nazwą domena.

 

Ciekawe kiedy dostanę bana i na ile :P

Na własną prośbę możesz dostać. Każdy moderator Ci wysmaruje bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

A nie mówiłem?
Jeszcze bardziej się wszyscy pożryjmy tutaj, może wtedy będzie lepiej? Poziom tej dyskusji już się zbliża do zera, każdemu kończą się argumenty. W ogóle dlaczego ten temat jeszcze jest otwarty? Wszyscy powiedzieli co mieli i do widzenia w dorosłym życiu.

Mówiłem tak.

Salut. I proszę o zamknięcie tego tematu bo aż w oczy razi to jak zachowują się co niektórzy userzy forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik, czepiasz się wszystkich i wszystkiego. Jakbym ja dostał tyle minusów to wyjaśniłbym tą sprawę po cichu, między sobą a nie robiąc aferę na całe forum bo on jest taki i taki. A ty tgx to dla mnie już dawno się pogrążyłeś i nawet nie mam argumentów żeby jakoś się ustosunkować do twoich wypowiedzi, tak twoje teorie spiskowe są tutaj na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zabrałbym głos, ale zaraz by się posypały komentarze, że jestem stronniczy więc się wstrzymam w tej sytuacji ;).

 

Kolopik, nie masz racji.

 

Bardzo dobrze zrobiłeś. Nie rozumiem dlaczego Miłosz się wtrąca w nie swoje sprawy, ale spoko.

 

Fajnie, że zmieniliście nazwę tematu, brawo.

 

Niebawem na forum zostanie kilka osób, to śmieszne kółeczko adoracyjne Miłosz, Mzone, Majka, jeszcze tam kilka osób, które się wzajemnie plusują.

 

Pomimo, że Mzone sam przyznał się do "winy", to wy dalej ciągniecie temat, bo przecież tu są firmy o których nie wolno złego słowa powiedzieć.

 

Ze zmianą tytułu tematu naprawdę przegięliście. Róbcie tak dalej, rozdajcie moderatorów przedstawicielom firm.

Kolopik, czepiasz się wszystkich i wszystkiego. Jakbym ja dostał tyle minusów to wyjaśniłbym tą sprawę po cichu, między sobą a nie robiąc aferę na całe forum bo on jest taki i taki. A ty tgx to dla mnie już dawno się pogrążyłeś i nawet nie mam argumentów żeby jakoś się ustosunkować do twoich wypowiedzi, tak twoje teorie spiskowe są tutaj na miejscu...

 

Po cichu nic bym nie załatwił, taka jest prawda. Teraz też nic z tego nie wyszło, ale przynajmniej Regdos zauważył to samo i przyznał mi rację :) Zdziwiło mnie to, bo uważałem, że to ostatnia osoba, która mogłaby przyznać mi rację, ewentualnie pierwsza do zbanowania mnie.

A nie mówiłem?

Jeszcze bardziej się wszyscy pożryjmy tutaj, może wtedy będzie lepiej? Poziom tej dyskusji już się zbliża do zera, każdemu kończą się argumenty. W ogóle dlaczego ten temat jeszcze jest otwarty? Wszyscy powiedzieli co mieli i do widzenia w dorosłym życiu.

Mówiłem tak.

Salut. I proszę o zamknięcie tego tematu bo aż w oczy razi to jak zachowują się co niektórzy userzy forum.

 

Nie czytaj i po problemie :) Nie jesteś w temacie, więc naprawdę zbędne są twoje wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie czytaj i po problemie :) Nie jesteś w temacie, więc naprawdę zbędne są twoje wypowiedzi ;)

Oj wypraszam sobie, bo cały temat przeczytałem dokładnie i raczej "jestem" w temacie choć mnie to nie spotkało osobiście tutaj na tym forum.

Zdaje mi się, że jako użytkownik mam prawo wtrącić swoje kilka groszy do tej, jakże gorącej, dyskusji.

Ja napisałem co chciałem, a czy ktoś mnie posłucha to już druga sprawa.

I wszystko co tu pisałem nie tyczyło się tylko tej sytuacji ale wielu innych.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Spokojnie, ja się bić z nikim nie chcę, popcorn zostaw na później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zamknijcie już ten temat, nowych merytorycznych treści w nim nie będzie poza spamem, trollowaniem i pieprzeniem trzy po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×