Skocz do zawartości

Polecane posty

Wymóg pisemnej rezygnacji jest absurdalny w sytuacji, w której to firma przestała świadczyć usługę.

 

Moze i absurd ale dzieki temu moga zbywac kilenta w nieskonczonosc, pewnie licza ze dany klient sie znudzi tym wysylaniem ciaglych listow, i dzieki temu nie beda musieli kasy oddawac.

Tutaj tylko zostaje zawiadomienie prokuratury i tyle.

Edytowano przez serveros (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju masz problem ja już dawno byłbym widziany na komisariacie że zostało popełnieniu przestępstwo wyłudzenia . Pieniądze wysłałeś , nie dostałeś produktu/usługi . Ubierz się i zajedź a nie forum spamujesz

//Bulwersja

 

P.S Próba kontaktu oraz dogadania się z stroną nie pomogły przez brak lub niedostępność pracownika firmy. Na tle listowym jak i wirtualnym lał Polacy nie znający swoich praw . So sad

Edytowano przez Cad0s (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kontakt z autorem tematu jest bezproblemowy ponieważ jesteśmy ciągle w kontakcie. Tak jak już pisał jeden użytkownik forum nie jest supportem dla nas czy innych firm. Także otrzymaliśmy w okolicach 14:00 potwierdzenie nadania listu na pocztę e-mail iż to już była godzina 14:00 nie było możliwości załatwiania sprawy ponieważ Poczta Polska w soboty pracuję do 14:00.

 

Także klient otrzymał odpowiednie informację o które prosił i kontakt nasz z klientem jest cały czas.

 

Na tą chwile także nie przestaliśmy świadczyć usług hostingowych.

Edytowano przez esdata.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kontakt z autorem tematu jest bezproblemowy ponieważ jesteśmy ciągle w kontakcie. Tak jak już pisał jeden użytkownik forum nie jest supportem dla nas czy innych firm. Także otrzymaliśmy w okolicach 14:00 potwierdzenie nadania listu na pocztę e-mail iż to już była godzina 14:00 nie było możliwości załatwiania sprawy ponieważ Poczta Polska w soboty pracuję do 14:00.

 

Także klient otrzymał odpowiednie informację o które prosił i kontakt nasz z klientem jest cały czas.

 

Na tą chwile także nie przestaliśmy świadczyć usług hostingowych.

 

Przepraszam że zapytam ale gdzie mogę zamówić serwer skoro domena wam wygasła ? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 6 czerwca będzie można zamawiać serwery na nowych warunkach.

Nie dostarczona korespondencja autora tematu będzie wyjaśniona z samego rana w poniedziałek.

 

Obecni klienci którym świadczymy usługi będą także miały możliwość przejść na bardzo korzystny dla nich pakiet.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie otrzymałem przelewu, gość dzwonił do mnie w wtorek ze listonosz który był na zastępstwie nie wiem o co z tym dokładnie chodziło, zresztą nowe awizo zostało zostawione 03.06 też dziwna sprawa, zresztą mówił ze została przekazana informacja do odpowiedniego działu a to było 06.06 czwartek, wiec po h są takie problemy z wypłatą dodam mojej nie wykorzystanej kasy ????????

post-16636-0-05502400-1370764972_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież on tak może non-stop nie odbierać, to że przyjdzie listonosz nie jest jednoznaczne z odebraniem - po prostu nie odbiera.

Idź na policje, jeśli jesteś niepełnoletni - z rodzicem i załatw sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano robią ciebie w balona i tyle.

Jeśli nadal będą upierać się, że inne docierają a ten nie chce,

to zgłoś reklamacje na swojej poczcie z adnotacją, że odborca twierdzi,

że nie otrzymał ani przesyłki ani awiza i nic o oczekującym liście nie wie.

Dostaniesz wtedy zapewne ładną odmowę z uzasadnieniem, że doręczyciel był.

Z tym to idziesz do odpowiednich organów i sprawę załatwiasz na drodze prawnej.

 

Chociaż w sumie status "niepodjęta" oznacza tyle, że listonosz niby był,

ale ktoś tam mu powiedział, żeby zostawił awizo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Chociaż w sumie status "niepodjęta" oznacza tyle, że listonosz niby był,

ale ktoś tam mu powiedział, żeby zostawił awizo.

Dokładnie... i tak bez końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie otrzymam zwrotu do końca przyszłego tygodnia tak będę musiał zrobić jak piszecie. Wiem ze tylko sam tak nie mam jeden użytkownik na pw mi pisał ze ma 500 zł do zwrotu, albo tyle wpłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zbytnio nie czekał. Bo do końca przyszłego tygodnia to może się okazać, że masz doczynienia z osobą, której to nawet bielizna w której chodzi nie jest jego własnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hę? Nie przestaliście świadczyć usług? Jakich? Czy komukolwiek działa u Was VPS? Czy ktokolwiek może się z Wami skontaktować? Mój VPS leży od ponad miesiąca, wysłałem maile (około 20), wiadomości na GG (tak co drugi dzień bez odpowiedzi), wysłałem pisma (dwa). Wreszcie złożyłem zawiadomienie do prokuratora o dokonaniu przestępstwa. Spotkamy się w sądzie i to jest jedyne wyjście z tej absurdalnej sytuacji.

 

Gińcie złodzieje.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hę? Nie przestaliście świadczyć usług? Jakich? Czy komukolwiek działa u Was VPS? Czy ktokolwiek może się z Wami skontaktować? Mój VPS leży od ponad miesiąca, wysłałem maile (około 20), wiadomości na GG (tak co drugi dzień bez odpowiedzi), wysłałem pisma (dwa). Wreszcie złożyłem zawiadomienie do prokuratora o dokonaniu przestępstwa. Spotkamy się w sądzie i to jest jedyne wyjście z tej absurdalnej sytuacji.

 

Gińcie złodzieje.

 

 

 

Najlepiej by było założyć pozew zbiorowy, lecz po niedzieli udaje się do prawnika i też będę podejmował odpowiednie działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że odwiedzisz rzecznika praw konsumenta. Weź z sobą korespondencję mailową, logi rozmów, kopie wysłanych pism, potwierdzenia nadania. On Ci powie jak ładnie wniosek przygotować. Dopisz sobie do tego jakieś straty, które poniosłeś i wytocz im jeszcze z powództwa cywilnego. Ja jeszcze składam donosa do US profilaktycznie i do komisji BHP. Na pewno się znajdą jakieś uchybienia. Jak ktoś wali w wuja to odpłacam tym samym. Dość mam zbywania mnie po jawnej kradzieży pieniędzy.

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli chodzi o sprawę autora tematu list został podjęty z placówki poczty 3 Czerwca 2013 lecz nie wiemy dlaczego w systemie poczty jak wyżej obrazek pokazuje piszę iż nie podjęto. Dnia 3 Czerwca także został list zaksięgowany do systemu. Odpowiedź została wysłana do klienta z pozytywną odpowiedzią na temat zwrotu pieniędzy w Piątek.

 

Nie odpowiadamy za system poczty polskiej.

Edytowano przez esdata.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 6 czerwca będzie można zamawiać serwery na nowych warunkach.

Nie dostarczona korespondencja autora tematu będzie wyjaśniona z samego rana w poniedziałek.

 

Obecni klienci którym świadczymy usługi będą także miały możliwość przejść na bardzo korzystny dla nich pakiet.

 

A gdzie to można zamawiać te serwery na nowych warunkach? Skoro żadna strona nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

lecz nie wiemy dlaczego w systemie poczty jak wyżej obrazek pokazuje piszę iż nie podjęto

Najpierw nie wiecie, że doręczyciel awizo dostarczył, teraz nie wiecie czemu system pokazuje że druga próba doręczenia to też awizo skoro macie list. Coś duża ta wasza niewiedza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze składam donosa do US profilaktycznie i do komisji BHP. Na pewno się znajdą jakieś uchybienia.

Złóż jeszcze do Sanepid'u, PiP, Państwowej inspekcji farmaceurycznej, Inspekcji transportu drogowego, weterynaryjnej, handlowej, ochrony środowiska, Izby celnej i Urzędu Górnictwa. Na pewno się znajdą jakieś uchybienia.

 

Brandzlujecie się z tym niesamowicie. Narazie to widzę samo straszenie i brak działania, bo już dwie strony lementujecie nad tym problemem.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh. Z deczka przesadziłeś. To jest standardowa gra która narobi esdata czy jak tam się ten twór nazywa kłopotu conajmniej takiego jakiego oni narobili użytkownikom. W US zawsze się coś znajdzie(a ostatnio bardzo ochoczo sprawdzają każde przesłanki), skoro zatrudniają pracowników i mają biuro/serwerownie to inspektoriat BHP też coś znajdzie gdyż nie ma możliwości by firma tego pokroju potrafiła się ogarnąć. Nie ma się z czego śmiać. Trzeba się niekiedy odgryźć. Niektórzy ludzie nie powinni prowadzić żadnego biznesu i wypada ich o tym uświadamiać.

 

Temat jest rozbudowany i bardzo dobrze. Skuteczna antyreklama dla potencjalnych klientów tego badziewia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrudniają pracowników i mają biuro? Muehehehehe i własne DC mają w Szczecinie. Czy w gdzieś tam.

 

Takich "firm" jest na pęczki. Jak się chciało przyoszczędzić na serwerze, to się teraz będzie płakać. Sprzedawać serwery może każdy dzieciak, a że tego zweryfikować nie umiecie, to teraz płaczcie.

 

I dziękujcie tym dzieciakom, co wystawiają pozytywne opinie takim firmom, bo sponsoring forumka dostały. A Pan autor tematu był pierwszy do chwalenia esdata.pl, tylko jak widać, pełen okres rozliczeniowy nie minął a usługi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jeszcze wszystko jest w trakcie przygotowywania do środy będzie informacja.

 

I wy macie czelność zakładać kolejną pseudo firmę po takim traktowaniu klientów? Istna kpina....

 

Weźcie się lepiej za normalną robotę bo raczej na tym forum już klientów nie znajdziecie...

 

Widzę że coraz więcej "firm" zaczyna przyjmować taktykę Pana Tomka a'la Pegaza... Założyć biznes, nachapać klientów - zamknąć i znów założyć...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

benzydamina tobie oddali już kasę ??, koleś miał mi wysłać do 14 czerwca zwrot pieniędzy lecz nic nie dostałem, po niedzieli udaję się do prawnika, list mi się zwrócił

z dnia 11 czerwca cytuje "Marcin Kopczyński
list zostal z odpowiedzia zwrotu do ciebie wyslany przelew bedzie wyslany do 14 czerwca na kwote 399.27 zł"

 

z dnia 14 czerwca cytuje "Ja
kasy na koncie nie ma
16:14
Marcin (Sniferek)
witam
16:14
dzwonilem do pana o 14:34
Ja
nikt nie dzwonil to ja dzwonilem lecz pan nie odbieral
16:14
Marcin (Sniferek)
przed wyjsciem z pracy pytalem sie ksiegowosci o pana sprawe to zlecenie zostalo zrealizowane około 14:10
16:15
Ja
to powinno byc na moim koncie juz lecz nie ma
16:15
potwierdzenie przelewu proszę przesłać LS_ARRoW@O2.pl

Marcin (Sniferek)
Proszę pana nie jestem w tej chwili po pracy
16:24
jeżeli wyszedł do pana popołudniu to może być wieczorem a nawet w poniedziałek wszystko zależy od godzin księgowania"

 

 

przesyłam jeszcze załącznik ze zwrotu listu.

post-16636-0-94856700-1371222552_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×