Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość disCONNECT.pl

Gadu-Gadu online 24/7

Polecane posty

Gość disCONNECT.pl

Cześć,

 

Jakim sposobem ludzie, są dostępni 24/7? W jaki sposób można to zrobić? Oznajmiam, że nie są to żadne boty :)

Mają GG postawione na dedyku, VPS? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disCONNECT.pl

Tylko w tym sęk, czy będzie cykać na Windows 8? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disCONNECT.pl

Również pobrałem najnowszą wersję. Tylko bez pojęcia jestem w tym programie, bo nie mam pojęcia jak się tym posługiwać - rozpoczęcie instalacji. Z tego co wiem, nie wydano na Windows 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disCONNECT.pl

Właśnie. Dlatego nie mam pojęcia, o co w tym chodzi. Po raz pierwszy spotykam się z tego typu programem... dlatego piszę tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w windzie chcesz mieć gg non stop online to po prostu nie wyłączaj kompa +gg Ekg służy do Linuxa stawiasz go na zdalnym serwerze i pyka możesz dorobić jakiegoś bota i inne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie cały czas mi oto chodzi. Dzięki za podpowiedzi.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki jest w tym sens? Większość moich znajomych, którzy są online 24/7 mają po prostu aplikację gg na androida tak samo jak ja. Nie wiem po co eksperymentować z gg na vps/dedyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki jest w tym sens? Większość moich znajomych, którzy są online 24/7 mają po prostu aplikację gg na androida tak samo jak ja. Nie wiem po co eksperymentować z gg na vps/dedyku.

 

Szpan +10 na dzielni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano np. po to, aby mieć jedno archiwum niezależnie od urządzenia, z którego się korzysta.

Może dochodzić kwestia bezpieczeństwa łączenia się na niezaufanych komputerach.

 

PS: Rozwiązaniem jest też vps z Windowsem i odpalenie klienta GG poprzez usługi terminalowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano np. po to, aby mieć jedno archiwum niezależnie od urządzenia, z którego się korzysta.

Może dochodzić kwestia bezpieczeństwa łączenia się na niezaufanych komputerach.

 

PS: Rozwiązaniem jest też vps z Windowsem i odpalenie klienta GG poprzez usługi terminalowe.

 

Jesteś świadomy tego, że GG oferuje archiwum online niezależne od urządzenia, komunikatora? :)

Raczej nie wypadł Ci ten argument na korzystanie z EKG. A muszę z ogromną przykrością przyznać bez bicia, że EKG to najgorszy komunikator, jaki mógł kiedykolwiek powstać. Lepsze Kadu niż coś, co nawet nie wspiera tak jak powinno kodowania UTF-8. Nie będę cackał się z jego konfiguracją. Dlatego Kadu bije na wyrzeźbioną klatunię ekg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do Kadu to pamiętam że miało problem z poprawnym działaniem na Najnowszych Ubuntu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jesteś świadomy tego, że GG oferuje archiwum online niezależne od urządzenia, komunikatora?

Gadu może i tak... ale jest jeszcze xmpp, skype czy też ostatnio coraz bardziej stosowany Facebook (wykorzystujący w sumie zubożałe xmpp). Tak to wszystko masz w jednym miejscu i nie musisz raz że konfigurować na każdym urządzeniu osobno, dwa scalać takich dziwacznych archiwów.

 

PS: To nie był argument dla korzystania konkretnie z EKG, ale z trzymania komunikatora (czy to oryginalnych klientów, czy to multikomunikatora) uruchomionego 24h/dobę w dostępie terminalowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Możesz skorzystać z transportu GG na naszym Jabberze. W opcjach transportu jest możliwość ustawienia ciągłej obecności, nawet po wylogowaniu z Jabbera. Wiadomości dochodzą wtedy w chwili ponownego zalogowania. Po więcej informacji zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×