Skocz do zawartości
Kolopik

Dianet znowu daje d*py

Polecane posty

JOŁ, dzisiaj otrzymałem mejla od BH.

 

Szanowni Państwo,

w dniu 20 maja 2013 r. nowym właścicielem marki PHU Dianet został Biznes-Host.pl sp. z o.o.

W celu dalszego zapewnienia najwyższej jakości usług dokonaliśmy migracji serwerów WWW i VPS do naszego DataCenter w Poznaniu.

Serwery ze starą adresacją będą uruchomione jeszcze przez 48 godzin.

Poniżej przesyłamy dane logowania do panelu klienta

https://biznes-host.pl/
Login: xxxxxxxx
Hasło: xxxxxxxxxx


Usługi serwerów WWW
- wszystkie serwery www zostały już przeniesione, dane logowania, dane panelu, serwerów DNS pozostają bez zmian. Prosimy o weryfikację witryn, a w przypadku problemów z działaniem zgłaszanie ich na pomoc@biznes-host.pl - Państwa zgłoszenia będą obsługiwane priorytetowo

Usługi serwerów VPS
- ze względu na konieczność readresacji, w dniu jutrzejszym (05-21) będziemy się kontaktowali indywidualnie z każdym z Państwa, tak by zminimalizować problemy związane ze zmianą IP.

Na wszystkie problemy pomocy udzielą nasi technicy - w tym celu prosimy o kontakt pod adresempomoc@biznes-host.pl
Każdy klient w ramach zapewnienia lepszego początku współpracy otrzyma przedłużenie ważności usługi o miesiąc.

Mamy nadzieję iż ta zmiana przyczyni się do jeszcze wyższej jakości i niezawodności Panstwa usługi.

Z pozdrowienimi,
Biznes-Host.pl sp. z o.o.

 

 

 

 

Freecast teraz będzie tak wędrowało. Wszystko spoko, tylko, że mojej licencji DA jak nie było tak nie ma. Każdy umywa rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda - to był jeden z nielicznych tanich hostów w Warszawie. Biznes-host chyba po prostu chce wykończyć/wykupić całą konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Krzysiu - takie ceny mogą wykończyć każdego i wcale nie chodzi mi o cennik BH, ale Dianetu gdzie nie zawsze maszyny się mogą zwrócić...

 

Ale cóż jak firma by dobrze prosperowała to by nie sprzedali/oddali biznes-hostowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo im szło za dobrze to i biznes-host dobrze posmarował... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda - to był jeden z nielicznych tanich hostów w Warszawie. Biznes-host chyba po prostu chce wykończyć/wykupić całą konkurencję.

Trudno mówić tutaj o poważnej konkurencji, po prostu zgarnięcie pod swoje skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes-host chyba po prostu chce wykończyć/wykupić całą konkurencję.

 

Bez przesady, nie mamy takich zamiarów. To bardziej porozumienie w celu zapewnienia ciągłości działania i obniżenia kosztów niż jakiekolwiek przejmowanie, podkupywanie konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Home i netartowi też już złożyliście ofertę? :D

 

 


Freecast teraz będzie tak wędrowało. Wszystko spoko, tylko, że mojej licencji DA jak nie było tak nie ma. Każdy umywa rączki.

Trza było sobie kupić licencje external, a nie teraz płakać :)

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszystko spoko, tylko, że mojej licencji DA jak nie było tak nie ma. Każdy umywa rączki.

 

Przypomnij nam jak działa licencja typu internal? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeśli kupuje się jakąs usługę to powinna trwać. Mojej licencji nie ma ani jako Internal, ani External...

 

 

Poza tym Dianet wiedział, co kupował, no nie? Od miesiąca czekam na dane osoby, z którą miałem się skontaktować, a teraz się sprzedali więc jeszcze gorzej będzie dojść do jakiegoś porozumienia.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

W pewnym sensie masz rację. A tak kończą się zakupy w dziwnych firemkach. Tak się kończy sępienie kilku zeta na usłudze w normalnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeśli kupuje się jakąs usługę to powinna trwać. Mojej licencji nie ma ani jako Internal, ani External...

 

 

Jeżeli masz usługę VPS (w dianet) to napisz do nas, przydzielimy Ci gratisowo licencję internal DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli masz usługę VPS (w dianet) to napisz do nas, przydzielimy Ci gratisowo licencję internal DA

Nie mam u nich VPS'a. Chcę mieć tylko gwarancję, że jak kupię tego VPS'a to otrzymam licencję. Zresztą zapłaciłem za lifetime to powinna być w panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć tylko gwarancję, że jak kupię tego VPS'a to otrzymam licencję. Zresztą zapłaciłem za lifetime to powinna być w panelu.

 

Nie ma problemu, otrzymasz wersję internal

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma problemu, otrzymasz wersję internal

Okej :) Założyłem 2 tickety, będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że usługi DIANET przejął Biznes Host. Również napisałem ticketa z kilkoma sprawami i tutaj przynajmniej jestem pewny, że otrzymam odpowiedź. W DIANET nie mogłem się doprosić o utworzenie rekordu SOA, 2 dni temu został wgrany starszy backup i wykonawca zlecenia musiał jeszcze raz nanosić poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja życzę BH powodzenia. Lepiej by klientów przejął "gigant" (bo wkrótce będzie można o nich tak powiedzieć) niż klienci zostaną na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA pewnie znowu BH atakował konkurencję po to, by ich wykupić :D na jakimś forum było o tym już głośno z inną konkurencją, że najpierw była atakowana, a później nagle ofertę złożył BH..

Edytowano przez Denim (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA pewnie znowu BH atakował konkurencję po to, by ich wykupić :D na jakimś forum było o tym już głośno z inną konkurencją, że najpierw była atakowana, a później nagle ofertę złożył BH..

 

Podeślij mi na PW link do tematu.

 

Nigdy nie atakujemy konkurencji ( cokolwiek słowo "atak" oznacza), sam nawet jako pracownik polecam czasami inne uslugi.

 

Odnośnie przejęcia Dianetu to całość odbywa się w ścisłej współpracy obydwu stron i każdy klient jest indywidualnie informowany o postępach - zawsze też można napisać do Nas na pomoc@biznes-host.pl by się dowiedzieć więcej szczegółów odnośnie swojej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Podeślij mi na PW link do tematu.

 

Nigdy nie atakujemy konkurencji ( cokolwiek słowo "atak" oznacza), sam nawet jako pracownik polecam czasami inne uslugi.

 

Odnośnie przejęcia Dianetu to całość odbywa się w ścisłej współpracy obydwu stron i każdy klient jest indywidualnie informowany o postępach - zawsze też można napisać do Nas na pomoc@biznes-host.pl by się dowiedzieć więcej szczegółów odnośnie swojej usługi.

 

Małe pytanie tylko mam. Jak tam teraz pomiędzy wami a mintshost jest? Karol powołuje się że jesteślie jedną firmą.

Wcześniej wiadomo jak sobie on radził z hostingem, teraz i wy pilnujeciecie tych usług?

Nie powiem bo oferta tam od zawsze była ciekawa tyle że od kiedy moje dane znikły boję się ponownie tam zawitać. Jeśli jednak wy to macie pod swoimi sprzydłami to mogę brać w ciemno.

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Dodatkowo pytanie ode mnie do BH (Marek):

Czemu (skoro wy dajecie sprzęt mintowi) wasze VPSy są droższe od tych sprzedawanych przez mintshost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Dodatkowo pytanie ode mnie do BH (Marek):

Czemu (skoro wy dajecie sprzęt mintowi) wasze VPSy są droższe od tych sprzedawanych przez mintshost?

 

A co w tym dziwnego? Dostarczają im klientów to mają taniej. Gdybyś przyszedł do nich z własną firmą hostingową z 200 klientami, dogadał się też byś mógł zaoferować niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A jak chciałbyś rozkręcić firmę oferując ten sam serwer za tą samą cenę w tej samej lokalizacji na tym samym sprzęcie i przyciągnął klientów? Delikatny marketing bo i tak wszystko trafi do BH a czy pośrednio czy bezpośrednio to już im wszystko jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rafał - tak w skrócie to każda marka BH ( czyli gamebit, backupftp i mintshost ) jest zarządzana przez inne osoby i ma inne założenia, jednak odpowiedzialność i właściciel to Biznes-Host.pl sp. z o.o.

 

 

NetDC.pl - to co już kiedyś wyjaśnialiśmy:

Nowy podmiot jest niezależną jednostką, zarówno pod względem kapitałowym, organizacyjnym jak i prawnym.
Zgodnie z prawem jest niezależną osobą prawna, prowadzącą własną politykę gospodarczą.

Wszelkie zobowiązania NetDC.pl sp z o.o. podejmuje we własnym imieniu i na własne ryzyko

 

Dianet został zmigrowany bezpośrednio do witryny i panelu klienta Biznes-Host.pl.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rafał - tak w skrócie to każda marka BH ( czyli gamebit, backupftp i mintshost ) jest zarządzana przez inne osoby i ma inne założenia, jednak odpowiedzialność i właściciel to Biznes-Host.pl sp. z o.o.

 

 

NetDC.pl - to co już kiedyś wyjaśnialiśmy:

 

Dianet został zmigrowany bezpośrednio do witryny i panelu klienta Biznes-Host.pl.

 

@Marek ja Cię rozumiem i wiem o co chodzi, jedynie mi o to się rozchodziło czy to już wasze czy Karol jeszcze sam się z tym para sam bo on u was miał tylko kolokację i działał jako AIP. Dzięki za info.

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×