Skocz do zawartości
elcct

Komuś się udało przechwycić domenę z AZ?

Polecane posty

Hej,

 

Parę tygodni temu zauważyłem, że pewna domena nie została opłacona i postanowiłem sobie ją przechwycić, do tego celu złożyłem zlecenie w AZ.

Przechwycenie miało odbyć się dzisiaj, niestety domena poszła do dropped.pl (zarejestrowana godzinę po wygaśnięciu).

Na szczęście cała przyjemność nic mnie nie kosztowała (płatność miała być po przechwyceniu), jednak zastanawiam się czy to po prostu pech, czy po prostu nie warto korzystać z AZ do tego typu usług?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wartościowe domeny zawsze dodaję do trzech przechwytywarek: Az.pl, Aftermarket.pl (Dropped) oraz Premium.pl. Skuteczność przechwycenia jest wtedy bardzo wysoka - ponad 90%. Ba, nawet kilkukrotnie udało mi się złapać domenę z opcją bo okazało się, że ta należała do Dropped :)

 

Natomiast jeżeli chodzi o skuteczność samego Az.pl - to dobry serwis, ale daleko mu do dwóch pozostałych. Niemniej jednak kilkukrotnie naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam zapoznać się z artykułem pana Daniela Dryzka, uważanego za czołowego polskiego inwestora domenowego.

 

Przy okazji - zastanawia mnie tylko dlaczego przechwycenie domeny w Az.pl owocuje obciążeniem konta na kwotę 45 złotych, chociaż podczas dodawania listy adresów cennik sugeruje niespełna 30? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×