Skocz do zawartości
Gość ssobieraj

Gdzie lepiej niż w OVH ?

Polecane posty

Ciężko będzie ci znaleźć coś taniej niż OVH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ciężko... zapraszam na www.sprintdatacenter.pl

Zapraszam do kontaktu, ceny również zrobimy lepsze niż w OVH.

Na tą chwilę polecam SOS 3.

Każdy serwer można przetestować 7 dni za 10 pln, serwery gotowe w 5 minut.

Lokalizacja w PL

 

Zapraszam

Krzysztof

kont 696 021 304

info@sprintdatacenter.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciężko bo wasze SOS3 co by nie mówić jest droższe sporo od SP 32G - no i nie ma ssd (ale to kwestia dogadania pewnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale OVH to już jest i tak najbardziej budżetowa sieka, jeszcze taniej szukać? Ludzie... cieszcie się, że to całe zakichane OVH jest.

To taniej to chyba Stany już tylko zostały.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi
Jak przeczytałem tytuł "lepiej niż w OVH" to już bez wchodzenia domyśliłem się że nie chodzi o "lepiej" a o "taniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To zależy czy chce lepszej usługi (łącze/support) czy lepszej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to kwestia ilości zamawianych maszyn, na stronie są ceny "detaliczne". Przy większej ilości serwerów ceny możemy negocjować.

Wiem jakie są ceny w OVH i zamieszczając tu swój wpis znaczy że jestem w stanie zaproponować indywidualne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssobieraj

Witam,

Panowie co jest z wami, znów zaczynacie bezsensowną dyskusję i to zupełnie niepotrzebnie.

 

Założyłem tu temat by dowiedzieć się o ofertach innych europejskich firm (jest na pewno wiele których nie znam), a nie po to by czytać wasze "pierdoły" na które trace czas. Sami się nakręcacie... to droga do nikąd. Gdybym był moderatorem tego forum, to na pewno nie pozwolił bym wam pisać w tych działach.

 

To oczywiste że szukamy w wielu sytacjach życia lepiej i taniej, to dobre podejście, i mądry człowiek o tym wie. Jak to się mówi, kto szuka ten znajdzie.

 

Bardzo proszę moderatora o wyczyszczenie tematu, pozostawienie jedynie wypowiedzi użytkownika "sprintdatacenter.pl" gdyż jako jedyna wnosi coś do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Bierz spiritdatacenter, taniej nie znajdziesz, a i lokalizacja PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Według mnie w OVH za 350pln nie opłaca się brać dedyków. OVH się już wypaliło swoimi limitami. Lepszy serwer w slaskdatacenter można nabyć za 230pln

 

Intel® Core™ i7-3770 8x 3.40 Ghz 230zł, 8GB DDR3, 2x 250GB, 100Mb/s 20TB mc STANDARD + DirectAdmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@sprintdatacenter.pl - można u was dogadać ofertę podobną do tych najtańszych kimsufi ? Żeby cena była podobna, support nie musi mi odpisywać po 5 minutach czy 3 godzinach, podobne parametry maszyn, transfer może być mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na ovh nie zawiodłem nigdy, domeny szybko tanio. Serwery również, mieli jakiś problem z opcją restartu to bardzo fajnie się z nimi można dogadać. Ja nie wiem na co narzekać w tej cenie. Co do śląska to bym się trochę bał, ale to moje zdanie :P. Ja na miejscu autora zostałbym w ovh, bo taniej przy przeliczniku jakość/ cena moim zdaniem ciężko znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł_15 jeśli myślisz o ofercie kimsufi 39,99 ...159,99 to takiej oferty nie mamy, nie oferujemy PCtów, tylko serwery rackowe z dyskami RE4. Te które mamy na stronie to jak najbardziej możemy rozmawiać o cenie, wszystko zależy przy jakiej ilości maszyn.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

info@sprintdatacenter.pl

kont 696 021 304

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ssobieraj:

 

niebawem bedziemy wprowadzac tania linie serwerow eco. Odezwij sie prosze na priv, badz na kontakt@tiktalik.com

Istotna dla nas jest ilosc komputerow, preferowane parametry, co w ofercie jest dla Ciebie istotne, jakie transfery itd.

Im wiecej bedziemy wiedziec, tym lepiej bedziemy mogli sie dopasowac i byc moze przebic cene OVH.

 

pozdrawiam,

 

Daniel z http://tiktalik.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Nie wiem jak w polskich realiach można nawet myśleć by wprowadzić ofertę OVH, taniej niż w OVH ;-)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy różnicy w cenie przemysłowego prądu pomiędzy Francją i Polską oraz patrząc na skalę OVH jakość w Polsce będzie katastrofalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co ty gadasz :)

Tajny rurociąg do stacji benzynowej i całe zasilanie na generatorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssobieraj

Witam,

Wybrałem sprintdatacenter i jestem bardzo zadowolony :)

 

Pozdrawiam

Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×