Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szuwarek-mini

Stabilny hosting

Polecane posty

Potrzebuję przenieść stronę z obecnej firmy na nowy hosting. Bynajmniej nie jest to spowodowane problemami czy niezadowoleniem. Wręcz przeciwnie, tyle co korzystałem, spisywali się świetnie. Niemniej jednak na stronę która miesięcznie nie wyrabia transferu do 500Mb (czasem nawet setki nie ma), a 100Mb powierzchni póki co będzie 'na styk' - nie ma sensu opłacać usługi z nielimitowanym transferem.

Ze strony nie korzysta się już prawie wcale, ticketów do obsługi nie piszę (u obecnego usługodawcy napisałem jeden w ciągu ponad rocznego zobowiązania) - ale chciałbym by w razie problemu ktoś był w stanie odpisać rzetelnie. Pomimo tego, że to będzie tylko leżało nie używane, leżeć musi do czasu aż przyjdzie pomysł i czas na odświeżenie. Dla nowej firmy będę klientem który zapłaci, wrzuci stronę i spotkamy się przy kolejnej opłacie. Mimo to zależy mi na nieprzeciętnej stabilności (jak już ktoś się tam pokręci, niech nie czeka kilku minut na wczytanie) i możliwości w razie potrzeby przeniesienia się na wyższy pakiet. Stąd też rozważam Hekko + 44zł z VAT to mistrzowska cena. Chciałbym jednak wiedzieć czy jest coś jeszcze stabilnego godnego uwagi czy brać się za Hekko. Myślałem jeszcze o Unixstorm - ale nie wiem, tam chyba swego czasu utracili w oczach klientów.

 

EDIT:

 

Za wzór niech będzie oferta Hekko, wstępnie:

Powierzchnia 2GB

Transfer 10GB

Cena 44zł

Mniej czy więcej, ważne by coś koło tego :)

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas, polecam MZ HALF za 36 zł rocznie.

 

Was też mam na uwadze. Siedzę na WHT nie od dziś, także 'znam' wypowiadających się tutaj. Do MZone pałam sympatią więc nie widzę przeciwwskazań. Moje pytanie do Was - w momencie migracji przenosicie stronę FTP i bazę danych za klienta, czy nie, lub odpłatnie. W żadnym wypadku nie jest to wymóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprzedni hosting był na cPanel lub DA to możemy przywrócić bezpłatnie takie konto na naszym serwerze, potrzebny jest tylko backup z poprzedniego serwera.

 

Jeśli chodzi o ręczną migracje to niestety nie w tak małym pakiecie, Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irku, właśnie dlatego dopisałem, że nie jest to wymóg i w żadnym wypadku nie jest brany pod uwagę w wyborze hostingu ze względu właśnie na cenę. Swoje wymagam, ale rozsądnie i adekwatnie do kosztów :).

 

Kamikadze, nie potrzebuję 10GB powierzchni. Chociaż za ten serwer wychodzi 50zł brutto. Nie znam dobrze tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w ramach oferty specjalnej mogę Panu zaproponować pakiet "Intro" w cenie tak niskiej jak znajdzie Pan w innej firmie hostingowej:

http://www.webhost.pl/hosting/info/intro

 

 

Oczywiście przenieść stronę z innego hostingu możemy zupełnie za darmo. Skopiowanie plików oraz bazy danych nie jest dla nas żadnym problemem.

 

Przez 14 dni obowiązuje okres testowy, także można sprawdzić jak działa serwer.

 

W razie pytań lub problemów służymy pomocą.

 

 

Pozdrawiamy
---------------------
Webhost.pl
tel. 801 022 101
tel. 12 423 46 60
ul. Lea 204
30-133 Kraków
NIP: 677-227-01-80
---------------------
Edytowano przez Webhost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Irku, właśnie dlatego dopisałem, że nie jest to wymóg i w żadnym wypadku nie jest brany pod uwagę w wyborze hostingu ze względu właśnie na cenę. Swoje wymagam, ale rozsądnie i adekwatnie do kosztów :).

 

Kamikadze, nie potrzebuję 10GB powierzchni. Chociaż za ten serwer wychodzi 50zł brutto. Nie znam dobrze tej firmy.

 

Możesz napisać do nich o indywidualny pakiet może się zgodzą. Ewentualnie by ci wyskalowali np. mniej dysku a więcej transferu w tej samej cenie. Usługi są na wysokim poziomie. Korzystam z VPSa i miło się zaskoczyłem jak o wszelkich planowanych pracach jestem informowany o tym mailowo a ostatnio nawet telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź też pod uwagę pakiet START na Blink.pl - 49 zł netto w pierwszym roku, a za rok się zastanowisz, czy chcesz kontynuować w cenie pozapromocyjnej 99 zł. Pakiet START przewiduje 15 GB miejsca, transfer bez limitu. Są też dodatkowe zalety, jak możliwość umowy powierzenia, sporo wsparcia "miękkiego" - jak wzory polityk, regulaminów, to, co przydaje się w prowadzeniu strony, program poleceń, kupony rabatowe na pozycjonowanie.

 

Ponieważ wskazujesz stabilność jako kluczowe wymaganie, to przytoczę tutaj kilka opinii Klientów z tego tygodnia (pisownia oryginalna z ankiet rozesłanych do Klientów). Wszystkie wypowiedzi pochodzą z ankiety, którą przeprowadziłem w tym tygodniu, wybrałem te odnoszące się do stabilności:

  • "Serwisy działają niezawodnie i szybko. Dużym plusem jest pomoc na stronie. Zarządzanie przez stronę daje możliwość wykonanie 90% czynności, do poprawy tylko "czytelność" niektórych z nich."
  • "W Blink.pl podoba mi się działanie strony bez zarzutu i bez problemów.
  • "Szybki dostęp do panelu, szybkie zarządzanie funkcjami podczas wpisów produktów na naszą stronę itp.... "
  • "W Blink.pl podoba mi się... szybkość dostępność i jak dotąd bez awaryjny dostęp do danych"
  • "Szybkość i niezawodność serwerów oraz łatwość instalacji usługi oraz dostęp do poczty poprzez www."

Itd. Poza wysoką stabilnością Blink.pl cechują świetnie dopracowane procedury komunikacyjne w razie awarii. Mamy perfekcyjnie doszlifowane postępowanie we wszystkich kanałach komunikacji, dzięki czemu nawet, jeśli coś się dzieje, to każdy Klient ma łatwy dostęp do informacji na temat ewentualnego problemu i czasu jego naprawy. Są to jednak sytuacje sporadyczne.

 

Wprawdzie w tym wypadku nie dokonamy przeniesienia strony, ale jeśli faktycznie nie jest to wymóg konieczny, to zapraszam do testu, który nagradzamy dodatkową niespodzianką.

 

 

Operatorem marki jest Ogicom "Spider" Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Abpa A. Baraniaka 88, 61-131 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000410900, REGON 634407251, NIP 7811720476, kapitał zakładowy 418 000 zł w pełni wpłacony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poza wysoką stabilnością Blink.pl cechują świetnie dopracowane procedury komunikacyjne w razie awarii. Mamy perfekcyjnie doszlifowane postępowanie we wszystkich kanałach komunikacji, dzięki czemu nawet, jeśli coś się dzieje, to każdy Klient ma łatwy dostęp do informacji na temat ewentualnego problemu i czasu jego naprawy. Są to jednak sytuacje sporadyczne.

http://www.webhostingtalk.pl/topic/43249-ogicom-zawalili-mi-strone/page-2?do=findComment&comment=369931 ?

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

a za rok się zastanowisz, czy chcesz kontynuować w cenie pozapromocyjnej 99 zł.

 

 

Wolę zastanowić się dzisiaj i za rok nie musieć przenosić się znowu do innej firmy. Znam potencjał projektu, jest on kierowany do bardzo wąskiego grona odbiorców i póki będzie miał taką formę jak dotychczas, a nie zapowiada się inaczej, Wasza oferta będzie dużo za duża. Mimo to dziękuję za propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×