Skocz do zawartości
eko

Reseller

Polecane posty

Witam,

 

Zastanawiałem się nad kontem resller lub VPS, jednak nie wiem które firmy teraz są jedne z lepszych. Oczywiście szukam hostingu do nauki! Cena, nie wygórowana.

 

Myslalem nad:

mzone oraz bh.

 

Polecacie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Jeżeli chcesz się uczyć to nie ma sensu inwestować w VPS'a ani też resller, bo możesz odpalić własną maszynę wirtualną na swoim PC dzięki oprogramowaniu typu: VirtualBox, czy VMware Workstation. Jednakże, jeżeli tak bardzo ci zależy na VPS to polecam ci z ultimahost.pl za 19 zł z użyciem tego kodu OVZ_1024MB klik (ref) Jeżeli chciałbyś kupić resller'a to polecam to: klik

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, do nauki.

 

Chce sie nauczyc obslugi VPS i w pol obslugi i rozwiazywania problemow gdzie uzytkowinicy tez beda mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dokup przy okazji licencję DirectAdmin to będziesz miał więcej pola do popisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się dokładnie czego chcesz się nauczyć i jaki jest poziom Twojej wiedzy.

Jeśli jest to Twoje pierwsze spotkanie z hostingiem zacznij od resellera.

Jeśli już miałeś jakiś kontakt z użytkownikami na serwerze i kontakt z panelami administracyjnymi zacznij od VPS.

Nie wchodź na głęboka wodę odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem stycznosc z tym i z tym, chodzi mi o to ze bede potrzebowal tez hostowac koledze hosting www i tu mam dylemat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego chcesz się uczyć w resellerze? Tworzyć konta dla userów? Przydzielać im zasoby? Tworzyć limity? Sorry, ale czegoś tu nie rozumiem ;).

 

Jeśli rzeczywiście chcesz się nauczyć bawić w hostingi to definitywnie VPS, jeśli jest to jakiś lokalny projekt to virtualbox (bo darmowy), a jeśli chcesz rzeczywiście z tego korzystać online to VPS, najtańszy pakiet w Twojej ulubionej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ulubionej firmy w tym problem, wiec ktos pomoze wybrac hosting pod VPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biznes-host;-) szybko odpisuja i pomagaja jak masz z czyms problemy;-)

 

sorry za brak pl znakow - pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro zależy Ci na możliwie najniższej cenie to budgetvps.pl lub slaskdatacenter.pl

 

Osobiście mogę polecić firmę z której korzystam - ViPower.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy ci na cenie to budgethost powinien cię najbardziej interesować. Ale ze swojej strony polecę ci VPSa stąd: http://mintshost.pl/vps.php, konkretnie Mini za 18zł/mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do minthost na Gadu Gadu przez www, niestety ale czekac na odp. trzeba bylo okolo 10 minut,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas możesz zakupić serwer i panel Directadmin Internal, ewentualnie możesz poszukać jakiegoś bezpłatnego panelu na początek.

Pamiętaj, że Directadmin Internal musisz zakupić tylko w firmie gdzie masz zakupiony serwer.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×