Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
akon

[SPRZEDAM] serwer counter strike 1.6 rozkręcony

Polecane posty

Witam,
Opis: Sprzedam serwer counter strike 1.6 COD MOD unikalne klasy, Gametracker: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.187:27015/ - do GameTracker serwer został dodany pare dni temu dlatego proszę się tym nie sugerować, na serwerze grało ponad 4 tys. graczy mozesz to sprawdzić wpisując /rank na serwerze :). Serwer posiadał reklamę na wiaderku i cssetti przez miesiąc. W godzinach szczytu jest full, a tak po za tym to gra średnio 8-12 osób. Hosting: pukawka.pl - wersja MAX. Slotów 18+1HLTV. Opłacony do 19 czerwca obecnego roku.
Screen: http://img541.imageshack.us/img541/9116/statusl.png - dowód posiadania tego serwera (na screenie znajdziesz więcej informacji na temat serwera)
Cena: Minimum 300 zł.
Płatności: PRZELEW.
Kontakt: GG: 15775130 lub mail: bart.wit126@gmail.com
Allegro: Jeśli sobie zażyczysz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300 zł za serwer CS'a ważny jeszcze przez miesiąc? Tylko dlatego, że ma 8-12 graczy? Nie wiem jaki wy biznes w tym widzicie, dla mnie to jest warte 5 dych max :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważność to jest pikuś przy ciężkiej pracy dot rozkręcenia serwera. Prosiłbym abyś nie udzielał się jeśli nie orientujesz się w tej tematyce. A na serwerze nie gra 8-12 graczy, tylko jest full przez większy okres dnia. Game tracker nie parzy......

PS: Dostałem już parę propozycji powyżej 200 zł.

Edytowano przez akon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bierz bo ja nie widzę żadnego sensu w kupowaniu "rozkręconego" serwera za 300 zł, i prawdopodobnie żaden z tutejszych userów również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze serwery po 300 zł chodzą ;) 30 slotowe z minimum 25 osób online wtedy faktycznie można zarobić coś na VIPach , ulepszeniach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zmienisz nazwę serwera na własną i ludzie już nie będą tak wbijać bo 90% graczy wbija na serwery po nazwie (np. swojej sieci)...

 

Archi może założymy serwer, pogramy trochę i sprzedamy za 300zł? Dedyk się zwróci po tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała liczba graczy, serwer dość młody. Poczekałbym jeszcze ze sprzedażą za tą kwotę ;) Unikalne klasy to nie jest żaden problem, co innego jakbyś miał ciekawe autorskie pluginy, wtedy sam bym chętnie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bierz bo ja nie widzę żadnego sensu w kupowaniu "rozkręconego" serwera za 300 zł, i prawdopodobnie żaden z tutejszych userów również.

I po co taki spam?

Nie wypowiadaj się za innych użytkowników.

 

 

Lepsze serwery po 300 zł chodzą ;) 30 slotowe z minimum 25 osób online wtedy faktycznie można zarobić coś na VIPach , ulepszeniach itp

Hah, to czemu nie kupiłeś?

PS: Mój serwer już zarabia na siebie oraz przynosi mi jak narazie drobne zyski. Dokupić sloty to nie problem.

 

 

Archi może założymy serwer, pogramy trochę i sprzedamy za 300zł? Dedyk się zwróci po tygodniu :D

Hah, droga wolna... "Powodzenia"

 

 

 

Edytowano przez akon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akon, mylisz spam z opinią użytkownika forum. Skoro ten Twój fajny serwer zarabia na siebie, generuje zysk itp to po co chcesz go sprzedać?

Nie sądzę, żeby osoby, które nie znają realiów pisały tutaj tylko po to, żeby Ci zrobić na złość.

 

Zaproponowałeś swoją cenę, inni mają do niej zastrzeżenia. przyjmij je do wiadomości albo ogłaszaj się na innym forum. Tutaj zostałeś wyceniony tak a nie inaczej. Chyba więcej nie trzeba tłumaczyć.

 

EDIT: literówki.

Edytowano przez FrozenShade (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sprzedać serwer ponieważ skończyłem grać w CSa, forum za niedługo zostanie zamknięte, a po za tym mam pilniejsze sprawy takie jak np. praca.

Posiadanie takiego serwera wymaga ciągłego nadzoru (edytowanie pluginów, naprawa błędów itp.) nad nim i widzę że ty też nie masz o tym pojęcia, pisząc takie głupoty.

 

Co do opinii innych to masz po części rację, ale niektóre informacje napisane przez userów wg mnie są sprzeczne z realiami więc mogę je skomentować!

 

Edytowano przez akon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skomentować możesz, ale jak całe forum Ci mówi, że coś tu jest nie tak to rzeczywiście albo cały świat debile, albo jednak większość ma rację.

 

Jeśli rzeczywiście masz oferty z ceną 200 zł to proponuję brać bo obecnie inwestowanie w CS-a to samobójstwo - scena upada, graczy nie ma, możliwości zarobków również niezbyt. Ta gra już umiera ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 


Ta gra już umiera;).

Chciałeś powiedzieć dopiero... ;)

 

 

 

Pisałeś że 300, wystawiłeś za 250, zarobiłeś pewnie ze 220zł (prowizje, opłaty allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×