Skocz do zawartości
P.P.

Szukam konta hostingowego

Polecane posty

Szukam zwykłego konta hostingowego

2 - 5 GB miejsca
15 GB transferu miesięcznie (min)
nieograniczona liczba baz danych (szczególnie ale może być też 10-15)
przyjazna administracja i cierpliwa dla laików (szczególnie mile widziane)

Prowadził będę tam pare stron. Chciał bym by ceny były do wysokości 70 zł za rok (brutto) i żeby nie była to cena promocyjna (a po roku 150 zł...).

Dostęp do phpmyadmina i directadmina lub cpanela, możliwość podpięcia wielu domen.

Mile widziane, ale niekoniecznie wsparcie przy wrzuceniu strony na serwer oraz domena za darmo. Zwłaszcza mile widziane, jeżeli ktoś ma konsultanta online w godzinach 10-18, a nie tylko kontakt mailowy na który - jestem po działaniu na 3 hostingach - odpisują często administratorzy według widzimisia - albo w ciągu 5 minut, albo jak problem zlozony to odczekuja po dzien-dwa dni.

Konieczne doświadczenie na rynku i w miare bezproblemowe działanie. To sine qunon. Prosze mnie nie podsyłać do hostingów krzaków co dzialają pół roku albo rok ; >

I chyba najważniejsze - spotkałem się z takim problemem instalując joomle, że po przenosinach z serwera na inny (firma hostingowa zmieniala maszyny) - skrypt mi padł. Oczekuje odpowiedzialności za takie działania, nie jestem specem od programowania i nie jestem w stanie wyszukiwac miliona błędów, bo administracji zechciało się zmienić serwer (chodzi o błędy spowodowane zmiana maszyn przez firme, a nie moimi działaniami, co zostało przyznane) - a Ty uzykowniku radź sobie. Z resztą jest to sprzeczne z działanami w zakresie ustawy o ochronie konkurencji i konsumenta, ale oczekuje jasnych deklaracji. Nie chce mi się kłócić o 60 zł potem, bo się wykłócę, ale nie chce przerw w działaniu strony.


Ktoś coś zna? Widzi?

Edytowano przez P.P. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisz zero:) I wtedy będziesz mieć taką usługę jaką wymagasz bo 70zł to można prostą stronę przerzucić a nie świadczyć usługi na wymaganym przez Ciebie składowych.

Edytowano przez chmuri (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli Cię zadowoli taka oferta to warto skorzystać lub przetestować chociaż :)

 

https://globalnetwork.pl/hosting

 

Nigdy z tą firmą nie miałem problemu, ale nie korzystam z kont WWW tylko VPS, więc trochę inny rodzaj usług. Z supportem nie ma też problemów. Odpowiedź dostaniesz czasem szybciej, czasem wolniej, ale dostaniesz. Najszybciej to chyba po 5 minutach mi odpisywali a najdłużej na drugi dzień (zależy o której godzinie się wyśle) :)

 

Edit:

Zapomniałem dopisać że tak odpowiedź to jest zwykle potwierdzenie usunięcia problemu bądź konkretna odpowiedź - zależy jaka jest sprawa :)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź naszą ofertę.

W cenie 70 zł brutto za rok otrzymasz serwer spełniający Twoje wymagania.

 

5GB pojemności, 25GB transferu miesięcznego, rejestracja darmowej domeny. Po roku płacisz mniej, niż 70 zł (zniżka lojalnościowa).

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako zadowolony klient polecę ci najtańszy pakiet dla klienta indywidualnego w biznes-host.pl.
Zapłacisz za niego 61 (a z kodem rabatowym jeszcze mniej) i dostaniesz 10gb pojemności 50gb transferu.
Miałem u nich VPS'a i mam malutkie konto wirtualne - support jest bardzo dobry - nie musiałem nigdy na odpowiedź czekać dłużej niż pół godziny (świątek piątek czy niedziela), Nie przypominam sobie żebym nie miał dostępu do mojego serwera od samego początku (konto www mam z pół roku).

Niestety domeny gratis w tej cenie nie dostaniesz.... To przez to że koszt przedłużenia domeny to około 50 zł w hurcie - za 10zł za rok niestety firma ci nie da serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I chyba najważniejsze - spotkałem się z takim problemem instalując joomle, że po przenosinach z serwera na inny (firma hostingowa zmieniala maszyny) - skrypt mi padł. Oczekuje odpowiedzialności za takie działania, nie jestem specem od programowania i nie jestem w stanie wyszukiwac miliona błędów, bo administracji zechciało się zmienić serwer (chodzi o błędy spowodowane zmiana maszyn przez firme, a nie moimi działaniami, co zostało przyznane) - a Ty uzykowniku radź sobie. Z resztą jest to sprzeczne z działanami w zakresie ustawy o ochronie konkurencji i konsumenta, ale oczekuje jasnych deklaracji. Nie chce mi się kłócić o 60 zł potem, bo się wykłócę, ale nie chce przerw w działaniu strony.

 

 

Dostałeś informacje o migracji na nową maszynę? Jak tak, to nie masz do czego się rzucać.

 

Kupiłeś zapewne jakąś stronkę na Joomli od jakiejś badziewnej agencji interaktywnej. Oczywiście Joomla 1.5.15 lub niżej i wielce zaskoczony jesteś, że nie działa, bo administracja podniosła na przykład suPHP (Joomla ma problemy ze skracaniem linków w wersji < 1.5.26 przy suPHP).

To jest twoja aplikacja i twoje błędy. Firma hostingowa jest zobowiązana zapewnić Ci środowisko, a najczęściej ogranicza się do informowania o wersji PHP i tym, że jest Apache. A to, że twoja stara aplikacja jest nieaktualna i dziurawa to twój problem - firma hostingowa ma zapewnić bezpieczeństwo serwera i musi go aktualizować.

Zresztą dobrze, że sobie od nich poszedłeś, ale nigdzie indziej długo miejsca nie zagrzejesz. skoro na takich rupieciach lecisz, bo Ci konto za spam zablokują.

Spam z twojej dziurawej Joomli, której nie chce Ci się aktualizować, a nie zapłacisz nikomu za aktualizację, bo taki typ klienta przedstawiasz. I tak użytkowniku, radź sobie sam. Bo firma hostingowa oferuje hosting o z góry określonych parametrach i jego utrzymanie, a nie zajmowanie się twoim aplikacjami.

 

PS. Jest tu na forum paru takich specjalistów, co już każdą firmę w której byli objechali w opiniach właśnie z podobnych powodów jak ty. Że niby hoster ma zapewnić bezpieczeństwo i stabilność działania twojej aplikacji. Szczególnie dotyczyło to ich dziurawych Joomli, z którymi można było robić co się chciało. Popytaj się ich jak to się dla nich skończyło.

Edytowano przez kix (zobacz historię edycji)
  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firmę Hekko.pl - miałem tam serwer WWW (MediumPack). Zero problemów, kontakt z biurem bardzo miło wspominam, konkretne wiadomości bez owijania. Konsultanci znają się na rzeczy, to tego odpowiedź dostawałem w kilka/kilkanaście minut.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi użytkowniku Kix :)

Joomla była instalowana przeze mnie i była to wersja stabilna 2.5 : ) Nie wiem, czemu zamiast skupić się na poście i prośbie, skupiłeś się na oskarżeniach. Nazwy firmy nie wymieniłem, chociaż mogłem i nikogo nie oskarżam. Stan faktyczny był wyżej przedstawiony i proszę nie dodawaj od siebie zbędnych informacji, bo prawdopodobnie nikogo to nie interesuje. Nikt mi strony nie wykonywał, a instalacja joomli nie nie wymaga wielkich umiejętności szczególnie jak się nie grzebie w niej, tylko użytkuje i co ważniejsze - problemy były spowodowane zmianą maszyny.

Zapewniam Cię, że przedstawiony przeze mnie stan faktyczny obligował firmę do natychmiastowej reakcji w mojej sprawie w myśl przepisów skoro już Cię ten wątek interesuje. Mało tego - podkreślam, że działania firmy hostingowej jako usługodawcy nie różnią się przedmiotem działania od innych przedsiębiorstw działających na rzecz konsumenta stąd podkreślam - działania związane z usługą i zmianą serwerów podczas, gdy zainstalowałem odpowiednie skrypty i działały - mają działać. Wykupowałem środowisko - testowałem urządzenie - działało. Jeżeli zmienia się środowisko działania nawet w ramach bezpieczeństwa to ma się zapewnić identyczne środowisko działania dla aplikacji lub też zwrócić koszty (zarówno "lucrum cessans" jak i "damnum emergens" - tak prawnicze określenia). Nie mnie oceniać jako konsumentowi, co zachciało się firmie - firma ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo, ale skoro coś u mnie ma nie działać to ma mi wskazać te błędy i ewentualnie naprawić. Chętnie podyskutuje na privie - albo jeżeli założysz wątek w osobnym temacie i mnie poinformujesz o nim.

To tak w ramach odpowiedzi - nie wiem czemu dodajesz swoje domysły do mojej wypowiedzi, tworząc tym samym dziwne wrażenie u innych użytkowników, jak bym to sobie wyssał z palca ;> Dziwne zachowanie z Twojej strony i jak możesz zaniechaj go w stosunku do mnie : ))) Myślę, że to nie wątek a propo wyobraźni i pisania Twojej oceny na mój temat.

Merytorycznie

Dzięki za odpowiedzi. Chyba skłonie się ku Hekko. Tak przejrzałem jeszcze opinie w kategorii niżej i oczywiście są subiektywne, ale prawdodobonie wybiorę tą firmę, zwłaszcza że firma sama się tu wypowiedziała po tym co napisałem. Interesująca jest oferta jeszcze biznes-host z przedstawionych powyżej. Jeżlei chodzi o
https://globalnetwork.pl/hosting

Firma dosyć młoda chyba 2008 rok, ale nie to przykuło moją uwagę. Może dosyć subiektywnie, ale słabo mają przedstawioną ofertę hostingową i już to mnie gryzie (brak wielu informacji). Nie wiem, czy ceny są netto czy brutto (mogłem przeoczyć, ale nie widze).

Cóż. Dziękuje - poczekam - może ktoś coś zaoferuje jeszcze, poleci, ale dzięki za merytoryczne wpisy dotyczące problemu.

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowano przez P.P. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic innego jak hekko dla laika ;].

P.P.

Nie wiem czego oczekujesz ale na twoim miejscu brałbym bez zastanowienia za takie pieniądze to tylko dziękować.

 

Posumowanie.

Cena 70 zł brutto rok
Wsparcie techniczne dla serwera po 8 godzin dziennie
2008 r to mało w działaniu firmy hostingowej ?
Wysoki uptime
Domena za darmo
To ty jesteś administratorem aplikacji która instalujesz na serwer, żadna firma hostingowa nie weżnie odpowiedzialności za to że twoja strona nie działa prawidłowo przez ciebie.

70 zł - 16 zł = 54 zł brutto za hosting full Wypas. Jak znajdziesz daj cyn chętnie kupię takie cudo.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zbędny post nic nie wnoszący do dyskusji :) Nabijasz je specjalnie? :) Nie warto

Złożyłem normalne zapytanie na forum z prośbą o pomoc. Jak nie chcesz pomagać to nie przeszkadzaj - wiem, że wolność słowa w internecie zaczyna deformować w złym kierunku, co widać pod komentarzami poniżej różnych artykułów i domyślam się, że lubisz wstawiać kolejne nic nie wnoszące merytorycznie wpisy, ale to forum kiedyś było bardzo szanowane i z tego co widzę nadal jest - więc racz założyć swojego bloga i wylać tam swoje żale - tam możesz zakładać swoje tematy.

 

że twoja strona nie działa prawidłowo przez ciebie.

 

Cados - właśnie - przeze mnie :) Nie oczekuje odpowiedzialności za to że ja coś spaprałem ;- ) Nigdzie nie pisałem o spapranej joomli i raczej oparłeś się na tym co Kix napisał - tak jak wspominałem wcześniej wprowadzjac w błąd odbiorców, bo takie jest teraz sugestywne pisanie odpowiedzi - coś się doda od siebie - ktoś przeczyta i odpisuje :)

Dzięki za propozycje i za pomoc tym którzy udzielili :) Wnioslem do moderatora o zamknięcie tematu - zawszę to oszczędność rekordów i bajtów w bazie. Jeszcze Kix się rozpisze: ))))))

Edytowano przez P.P. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mogę zaoferować takie coś, ale to nie za 70zł... nawet w rozliczeniu miesięcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×