Skocz do zawartości
borowko

[Szukam] Elastyczny hosting shared

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

pokrótce postaram się przedstawić czego szukam.

 

Jak w temacie na początek hosting shared, jednakże z czasem oczekuję możliwości łatwego upgrade na VPS/dedyk. Możliwości co do dobrania sobie pakietu(własna konfiguracja parametrów serwera - opcja mile widziana).

Kontakt, kontakt, kontakt, to powinno być motto firmy. Jakieś doinstalowanie modułów do serwera, jakieś problemy techniczne, czy inne temu podobne rzeczy. Czasem mogę być upierdliwy ( ;)) Wiadomo kontakt mailowy będzie raczej w porządku, ale często zdarza mi się dzwonić, więc support powinien być chociaż "ogarnięty"(żeby to nie była Pani[bez urazy dla płci pięknej], która twierdzi że jej wiedza na "tym" się kończy).

 

Z ficzerów bardzo mi się podobał monitor zużycia zasobów (LaoHost). Fajnie jeżeli ktoś ma to w ofercie.

 

 

Znane mi hosty: LaoHost(+), PDG, nazwa, ViPower, mydevil(+), az, webd, (więcej nie pamiętam).

 

plusy oznaczają coś zbliżonego.

LH za monitoring serwera.

MD za funkcjonalność i kontakt(AVE trill :))

 

PS. Nie darzę sympatią wielkiego G, więc nie widzi mi się oferowanie wszelkich usług Google u hosta.

 

 

Pozdrawiam,

borowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś doinstalowanie modułów do serwera, jakieś problemy techniczne, czy inne temu podobne rzeczy. Czasem mogę być upierdliwy

 

Jakie moduły konkretnie?

Umiesz się zareklamować, nie oczekuj ofert na kilka stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie mogę określić. Zależy co z czym będę kombinował, z czym w danym momencie pracował(chociażby praca nad gekosale, czy pochodnym mu wellcommerce). Jakieś CMS itp. Nie ma tutaj reguły.

Dobrym przypadkiem jest to: http://www.webhostingtalk.pl/topic/43177-szukam-hosting-www-z-gnu-multiple-precision-arithmetic-library/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrzebujesz modułów czy jakichś innych zmian w konfiguracji serwera, wątpie abyś taką ofertę znalazł w "shared".

 

Prawdopodobnie to czego szukasz, to zarządzany VPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiałem. Nie chciałem VPSa na początek, gdyż tego typu serwery są mi obce.

 

Jeżeli mam wybierać, to znastanawiam się nad ofertą hosteam. Tylko czy są to VPS zarządzane?

 

mzone-net.eu - właśnie zapoznaje się z ofertą Root VPS PRO i w związku z tym mam jedno pytanie.

Transfer jest podany miesięczny, czy w skali roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer jest podany miesięczny, czy w skali roku?

Każdy transfer podany na stronie jest podawany w okresie miesięcznym.

 

Serwery VPS PRO to typowy hosting dedykowany. Do serwera masz przydzielonego administratora, monitoring, automatyczny backup, panel kontrolny i możliwość dowolnego (o ile nie spowoduje to braku stabilności maszyny matki) ingerowania w środowisko swojego serwera.

Na prośbę otrzymujesz dostęp do root (nie zalecane dla początkujących użytkowników systemu operacyjnego Linux).

Serwery są umieszczone w Polsce w Gdańsku.

W pakiecie masz także prywatne adresy DNS i darmową domenę.

Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszym BOK w przypadku dalszych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zastanowić się nad ofertą biznes-host.

Przykładowo najtańszy pakiet:

http://biznes-host.pl/vps_dla_publikera_z_directadmin

pozostałe pakiety:
http://biznes-host.pl/?s=vps_directadmin&rodzaj=da&sub=12

 

jeśli chodzi o kontakt to zawsze jest na najwyższym poziomie (niezależnie od pory dnia i nocy;) ) zawsze na odpowiedź czeka się kilka do kilkunastu minut. Do tego serwery są wydajne i stabilne

Pozdrawiam
Kszysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

To nie jets poziom gimbazy tylko odniesienie do tego co ostatnio było mówione (i zarejestrowane) na forum ;) Chyba omineła cie ta dysusja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Szkoda, albowiem można się wiele nauczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×