Skocz do zawartości
cracker

[Zlece] Serwer MuOnline

Polecane posty

Witam zlece ogarniętej w tym temacie osobie postawienia serwera mu ogarniecia tak zeby wszystko bylo dobrze ;) rowniez strony + sklepiku sms Posiadam wydajny serwer Dedykowany i chciał bym go wykorzystać ;) Prosze o kontakt po przez e-mail Mushon@wp.pl lub gg 5606650 Jeśli chodzi o budżet to napewno dogadamy sie dogadamy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaki jest rzeczywisty budżet?

 

Pole budżet nie jest po to by tam wpisać byle co tylko rzeczywistą kwotę. Brak realnego budżetu = koszy + "nagroda" w postaci warna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że potrzebujesz licencji windows, MSSQL no i oczywiście masz kradzione, schakowane, pewnie nawet po chińsku/koreańsku/japońsku/ innym jezyku z dziwnymi znaczkami pliki serwerowe. Prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od biedy może użyć SQLServer w wersji express. Nie wiem jak w MU, ale np w L2 pliki serwerowe są dostępne za free, jest kilka opensourceowych projektów, jednak jakość takich plików pozostawia wiele do życzenia. Przekładając takie zlecenie na świat l2 to proponowane 100zł jest po prostu śmieszne. Tam, żeby doprowadzić kody źródłowe do stanu używalności, wyeliminować wszystkie istniejące i znane od dawna błędy + przeprowadzić własne testy to jest ok pół roku roboty kogoś kto wie co robi i zna doskonale tą grę.

Nie sądzę, żeby MU pod tym względem w jakiś szczególny sposób różniło się od L2.

 

Proponuję, żeby autor tematu zapłacił mi 2500zł miesięcznie to się za to z przyjemnością wezmę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę kiedyś się tym interesowałem "jako dzieciak" pamiętam, że instalowałem bazę mqqsql jakiegoś triala nawet nie wiedząc co to w ogóle jest ale "tak było w tutorialu"...
Pliki serwerowe do mu online to jest wyciek z serwerów webzenu (albo k2 w zależności kiedy wyciekły;) ) są one dostępne praktycznie tylko w wersjach ze "znaczkami zamiast liter". Są desperaci którzy utworzyli ze starych plików typu 0.97+0.99 wersję nawet 1.02 czy nawet 1.04 - co ciekawe tych wersji nawet na globalu jeszcze nie było - 2 lata wcześniej na prywatnych serwerach a potem dopiero na globalu :o

Teoretycznie są dwa oficjalne "serwery" mu online - albo trzy - globalmuonline, philipines mu i koreański serwer - ale tam trzeba mieć koreanskie ip zeby grać. Słyszałem że te bardziej rozrośnięte serwery mu są "tępione" przez webzen(czy tam k2 - oni ciągle się rozchodzili i schodzili)...

Czekam na Mu Online 2 - od jakiegoś czasu lata po necie trailer - Zobaczymy czy pozamiata tak jak jedynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do Andrzeja na GG: 7674158

Powiedz, że jesteś od Bartka z Zamościa.. Ciekawe czy mnie pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×