Skocz do zawartości

Polecane posty

Wyglada na ddos fajny bo i router obslugujacy i ich strona prawie nie odpowiadaja, DDOSów dzień kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.Moim zdaniem jest to reakcja na podwyżki cen.

 

dokładnie wczoraj na jakimś Undergroundowym forum widziałem, że mają się dziś zająć mbankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat muszę coś opłacić do mBanku : / nawet nie mam jak się dowiedzieć czy doszło :D

 

Imo posiadaczom kont w mBanku proponuję sprawdzić od razu stan konta jak w zeszłym roku była podobna awaria to znajomemu na koncie przybyło ~10 tyś zł :> oczywiście prędko znikło hehe

 

 

Edit: Wstało ;)

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniają wpisy w DNSach, ale już znowu leży z tego co widzę (mbank.pl nie znajduje hosta, www.mbank.pl znajduje ale są dziwne hopki), chyba nie są w stanie filtrować ruchu normalnie i próbują inaczej...

 

Pomysł na dzisiaj: Dofinansowanie unijne na projekt publicznego wyrażania niezadowolenia z ofert korporacyjnych, szczegóły projektu 2x port 10Gbit/s + router ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powinni DDoS-ować złodziei nami rządzących, a nie złodziei, którzy trzymają kasę biednych ludzi. Jednak to jest różnica. Od złodziei rządzących nic nie dostanę, a złodzieje, którzy trzymają moją kasę, to jednak wciąż jest moja kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe jak to łatwo można blokować strony dużych firm mbank, allegro itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta, a potem czytasz w jakichś gównianych portalach o mediach interaktywnych jakie to oni mają super systemy, jakie wielomilionowe wdrożenia, jakie zabezpieczenia... i wywiady z byznes managerami od IT itd. itp. a potem banda dzieciaków to im wykrzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi ogarnij :/ w każdym poście wyrażasz Swoje poglądy, sory ale jesteś nudny i denerwujacy gówno Nas obchodzi szczerze mówiąc to co sądzisz :(

 

Zacznij nowy temat i tam pisz wszystko co masz do powiedzenia o rządzie , państwie itp , nie ma potrzeby abyś w tematach o czymś innym pisał o tych sprawach :> peace i nerwy w konserwy ale taka jest prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nawet najlepsze zabezpieczenia elektroniczne dadzą 4litery jak najwazniejsze zabezpieczenie - czlowiek - da ciała :) No i sa pewne rzeczy których nie da się jeszcze przeskoczyć i swoje trza odczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

glanpolnet bardzo źle, że gówno ciebie obchodzi. Powinieneś się interesować swoim krajem i tym, co robią z twoją kasą.

To, że jesteś ignorantem i masz to w dupie, to nie znaczy, że ja mam to mieć w dupie. Nie czytaj, zablokuj i koniec.

To jest dopiero tupet - że mieć pretensje do kogoś, że nie jest obojętny na dziadostwo. Sorry, ale nie lubię być żabką w mikserze. Mówię co myślę i namawiam gorąco wszystkich do tego samego. Jak tysiąc ludzi powie co myśli to jest już coś, jak sto tysięcy - to zacznie się to dziadostwo zmieniać. A nie, że siedzieć cicho i niech nas dalej rżną w tyłek.

 

samu tak, ale wiesz - to niech oni tak dumnie nie opisują tych swoich case'ów. Wiem, że dobry DDoS to nic na to nie poradzi, bo taka fizyka tego działania, ale w takim razie niech nie omamiają ludzi jacy to oni bezpieczni i super są.

Chodzi mi wiesz, o kreowanie takiego wizerunku, że jest za***iście, że oni są tacy super i że tak, dajmy im nasze pieniądze.

A ludzie tacy jak glanpolnet to łykają i potem mówią takim jak ja, że "daj spokój, cicho siedź"... tjaaa... sorry, nie ze mną te numery.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wczoraj na jakimś Undergroundowym forum widziałem, że mają się dziś zająć mbankiem

To pochwal sie na jakim, też chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pochwal sie na jakim, też chętnie poczytam.

 

 

nie można się tam od tak zarejestrować, trzeba mieć zaproszenie a konto i tak później weryfikuje admin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Eksperci oceniają, że mógł to być jednocześnie jeden z największych w historii ataków hakerskich w Polsce"

BullSHIT atak miał ~15-20gbps

Edytowano przez krk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skad masz te informacje? Nie to że 20 Gbit/s to tak wielka ilość dla tego typu instytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przeca napisal ze ma wjazd na forum gdzie pisali o ataku :-P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DDoS jako sprzeciw? Podoba mi się :)

Gratuluje idiotyzmu.

 

Jak chcesz się sprzeciwiać, to konto zlikwiduj, a nie utrudniaj życia normalnym i zadowolonym z usług klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje idiotyzmu.

 

Jak chcesz się sprzeciwiać, to konto zlikwiduj, a nie utrudniaj życia normalnym i zadowolonym z usług klientom.

 

 

Będzie mu się podobało aż ktoś nie puści czegoś na jego stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×