Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ludz

Demony eu

Polecane posty

Witam

Chciałbym zarejestrować domenę eu. Jakieś 2 miesiące temu była promocja na domena.pl lub domeny.pl która dawała możliwość rejestracji takiej domeny za 0 zł, w tym rzecz, że przegapiłem to.

Czy w tej chwili u naszych polskich rejestratorów lub zagranicznych nie jest organizowana taka promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demony EU ;)

 

 

Możesz dostać darmową domenę EU wraz z zakupionym serwerem, taka ofertę ma kilka firm, w tym także nasza.

W tej chwili jest także promocja u nas dla domen EU do końca marca, koszt rejestracji tylko 10 złotych netto!

Zobacz jeszcze az.pl często tam dają domenę za friko, przeważnie wtedy jednak drogo kosztuje przedłużenie takiej domeny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest mi zbędny;) chociaż wasza oferta jest bardzo ciekawa.

Nie pisał bym tak durnego tematu gdy bym miał kasę na koncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Irek demonem się staje jak przychodzi do przedłużenia taka promocja ;)

 

Może taniej wyjdzie ci na przestrzeni 2-3 lat zarejestrować normalnie EU np. w ovh gdzie ceny są przystępne. Zwykle w takich promocjach 0zł za rejestrację masz później przedłużenie dwukrotnie droższe niż normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem egzorcysty a tu kolejny nudny temat....

 

Ja swoją domene rejestrowałem w hekko. Domeny.pl nie polecam. Co z tego, że zaoszczędzisz parę złotych na start jak potem przy przedłużeniu płacisz 2x więcej niż u konkurencji.

Edytowano przez FrozenShade (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij http://www.webhostingtalk.pl/topic/42405-promocja-domeny-eu-za-899zl-bez-limitu/ , taniej na chwile obecna chyba nie ma nigdzie.

 

W przypadku domeny .eu transfer domeny mozna wykonac za pomoca extranetu eurid, nie trzeba nikogo specjalnie prosic o kod authinfo dla domeny http://www.eurid.eu/pl/abonenci-domen-eu/transfer-your-eu-domain-name/wniosek-o-kod-autoryzacyjny , takie problemy sa w przypadku domen polskich (NASK). Przy transferze domeny .eu pamietac trzeba, ze oplata za transfer domeny przedluza jej waznosc na rok od dnia przeniesienia domeny, stary okres waznosci u poprzedniego registry przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmmm21, nie pisz nieprawdy. W przypadku transferu domeny .eu, stary okres ważności jest zachowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmmm21, nie pisz nieprawdy. W przypadku transferu domeny .eu, stary okres ważności jest zachowany.

 

 

Gdzies mi sie zdawalo, ze kiedys tak bylo w przypadku domen .eu, ze przepadlo przy transferze. Faktycznie stan obecny wskazuje, iz okres waznosci domeny eu jest przenoszony od poprzedniego rejestratora do nowego i przedluzany jest o rok waznosci. Przepraszam za wprowadzenie w blad, nie bylo to umyslne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×