Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin111

Pomocy!

Polecane posty

Witam.Chciałem zmienić procesor z AMD na Intel rozkręciłem kompa, no radiator tez ok dostałem się do obu procesorów jeden komp taty drugi mój okazało się że nie pasują do socketów i tu jest problem bo złożyłem oba kompy tak jak były.Taty działa a mój....NIE :( klikam przycisk włącz i komputer włącza sie ale ekran nie działa 2 dzień=uruchamiam komputer się włącza ale na 1 sekunde i gaśnie co się stało?? spróbowałem odkręcić kartę graficzną i uruchomił się normalnie a jak ją włożyłem to nie działa może spaliłem kartę graficzną???? A dodam jeszcze że za każdym razem jak się uruchamiał(przed nie udaną wymianą procesorów)to było takie piik a teraz tego niema.PS mam 12 lat XD i sie do tego zabrałem lepiej chyba było dziadka zawołać ;D :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej idź do serwisu albo wołaj kolegę/studenta informatyki czy coś.

Na forum to będzie ciężko pomóc w takiej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz minimalnej wiedzy informatycznej i takiej suchej informacji jak to, że socket intela nie jest kompatybilny z amd to proponuję Ci po koleżeńsku dobrą radę, żeby się do tego nie dotykać i poprosić kogoś kto się na tym zna. Dla własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, Panowie. Nie wiecie, że teraz to każdy jest "komputerowiec"?

Mnie to cieszy, bo im więcej tacy "komputerowcy" spieprzą tym więcej ja mam zarobku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W spróbowałem odkręcić kartę graficzną i uruchomił się normalnie a jak ją włożyłem to nie działa może spaliłem kartę graficzną????

 

 

Włóż kartę i uruchom komputer, przewód od monitora podepnij do wyjścia od karty graficznej wbudowanej, jeżeli to zadziała zmień w bios kolejność wykrywania karty graficznej, bo zapewne w pierwszej kolejności ładuje Ci zintegrowaną, stąd nie ma obrazu na tej "zewnętrznej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank spalił procesor. Przypuszczam, że nie nałożyłeś pasty między radiator, a procka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank spalił procesor. Przypuszczam, że nie nałożyłeś pasty między radiator, a procka?

 

 

nie spalisz w ten sposób procesora - płyta główna się wyłączy gdy wykryje zbyt wysoką temperaturę procka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

 

Heuheh, płyta nie będzie miała tyle czasu.

to po ilu ok. sekund na procku można smażyć jajecznice?

oglądałem na yt filmiki (palenie procków) i po 10sek już był spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

nie spalisz w ten sposób procesora - płyta główna się wyłączy gdy wykryje zbyt wysoką temperaturę procka

Nie zdarzyło mi się... Spaliłem już 4 procki w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja zadnego ale ostatnio jakas beznadziejna paste trafilem i slyszalem jak zaczyna sie gotowac pod radiatorem. Zalezne to tez bylo od tego ze P4 nie mial gornej blaszki/obudowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×