Skocz do zawartości
MasterNETpl

MasterNET.pl - Informacje prasowe ( 9 marca 2013)

Polecane posty

Szanowni Państwo,

W dniu 8 marca 2013, rozpoczęliśmy akcję promocyjną "Cenowe przyciąganie".
Promocja obejmuje najbardziej popularne rozszerzenia domen globalnych i narodowych, a także domeny europejskie. Akcja promocyjna dotyczy transferu wspomnianych domen do naszego systemu. Poniżej przedstawiamy Promocyjne ceny netto dla transferów domen wraz z jednorocznym odnowieniem:

.eu 20.00zł (było 30,-zł)
.de 20.00zł (było 30,-zł)
.com 30.00zł (było 35,-zł)
.net 25.00zł (było 35,-zł)
.biz 30.00zł (było 35,-zł)
.co 80.00zł (było 90,-zł)
.info 30.00zł (było 35,-zł)
.name 30.00zł (było 35,-zł)
.org 30.00zł (było 35,-zł)

Bez haczyków, bez zobowiązań!

Dodatkowo bezpłatnie - całkowite maskowanie danych abonenta w ogólnodostępnych bazach whois dla domen globalnych (np.: .com .net .info)

 

Przykład:

- masz domenę globalną .net u innego rejestratora i będziesz przedłużał jej ważność?

- dokonaj jej transferu do MasterNET.pl co automatycznie wydłuży jej ważność na kolejny rok tylko za 25zł netto :)


Promocja dotyczy domen wyszczególnionych w powyższym cenniku (operacja transfer wraz z jednorocznym przedłużeniem ważności domeny) za pośrednictwem serwisu MasterNET.pl, od dnia 08 marca 2013 roku do odwołania.
MasterNET.pl poinformuje o zakończeniu akcji promocyjnej do 48 godzin przed jej zakończeniem przez umieszczenie stosownej informacji na stronie www.masternet.pl.
Datą decydującą o udziale w Promocji jest data skutecznego wykonania operacji transferu domeny.

 

 

W dniu 8 marca 2013, o godz 19:00 wprowadzone zostały nowe zasady naliczania prowizji od płatności online pobierane przez operatorów pośredniczących w realizacji transakcji płatniczych online PayU.
Do obecnego czasu prowizja wynosiła 3%, od teraz wysokość prowizji uzależniona jest od ilości utrzymywanych zarejestrowanych domen w ramach konta klienta:

poniżej 50sztuk 3% (było 3%)
od 51 do 100sztuk 1.5% (było 3%)
powyżej 101sztuk 0.5% (było 3%)

Przeliczenia następować będą na początku każdego miesiąca.

Już niebawem przedstawimy kolejne pozytywne zmiany dla istniejących oraz nowych usług.

 

 

 

--

MasterNET.pl to już 9 lat na rynku !
ul. Wybickiego 16/6, 31-261 Kraków
NIP: 945-199-42-89

e-mail: info@masternet.pl
tel. +48.12 350 20 01
pon-pt. 10:00 - 17:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

JA POTRZEBUJĘ :-) KONTAKTU Z PANEM, W SPRAWIE PRZEKIEROWANIA DOMENY STRONY MOJEJ SZKOŁY NA INNE SERWERY, BO ZOSTAŁA ZAATAKOWA PRZEZ HAKERÓW I JEST ZABLOKOWANA NA LOAHOST.

 

INNA FIRMA ZAJMIE SIE CZYSZCZENIEM STRONY, , BO JA NIE MAM O TYM ZIELONEGO POJĘCIA. PROSZĘ O PILNY KONTAKT . TELEFONY NIE ODPOWIADAJA DZWONIĘ JUZ OD DWÓCH DNI. a STRONA SZKOŁY ZOSTAŁA ZABLOKOWANA. MUSI DZIAŁAĆ JAK NAJSZYBCIEJ, BO JEST OKRES REKRUTACJI ...TO JEST BARDZO WAŻNE I BARDZO NAM ZALEZY NA JAK NAJSZYBSZYM NAPRAWIENIU JEJ I WŁĄCZENIU. NIESTETY NIE MOŻEMY TEGO ZROBIĆ, BO LAOHOST SIE WYPIĄ I NIE POMOGĄ . ZAPRZYJAŹNIONA OSOBA ZAOFEROWAŁA SWOJA POMOC, ALE MUSIMY PRZEKIEROWAC STRONĘ NA JEGO SERWERY.

JA NIE MAM DOSTĘPU DO PANELU DOMENY.

 

PROSZE O KONTAKT W TEJ SPRAWIE

ANNA RADZICKA TEL. 601430514

 

MA NADZIEJĘ, ŻE UDA MI SIE Z PANEM UZYSKAĆ SZYBKI KONTAKT. BO MAM ZWIĄZANE RĘCE, A STRONA NIE DZIAŁA.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"TELEFONY NIE ODPOWIADAJA DZWONIĘ JUZ OD DWÓCH DNI"

 

Widać z akcie desperacji post na forum. Niestety często jest to najszybasza forma kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"TELEFONY NIE ODPOWIADAJA DZWONIĘ JUZ OD DWÓCH DNI"

 

Widać z akcie desperacji post na forum. Niestety często jest to najszybasza forma kontaktu.

 

 

"ówielbiam" takie posty konkurencji

 

co z tego że dzwoni, przecież i tak nikt rozsądny nie poda hasła przez telefon. Ticket, mail, pismo, no ale nie na telefon.

 

Są klienci, którzy zamiast napisać maila próbują dzwonić (przez kilka dni) bo szybciej, tyle że przez telefon to co najwyżej można dopytać się o ofertę, ale nie "załatwić" dostęp do domeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nie robienie bałaganu w temacie który dotyczy zupełnie czegoś innego.

Wszelkie możliwe informacje zostały udzielone przez support, która to @Anna zaspamowała pocztę zbublowanymi zgłoszeniami.

Nic nie poradzę, że domena znajduje się nie na koncie szkoły tylko osoby prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"TELEFONY NIE ODPOWIADAJA DZWONIĘ JUZ OD DWÓCH DNI"

 

Widać z akcie desperacji post na forum. Niestety często jest to najszybasza forma kontaktu.

 

 

a wasz pracownik sprzedawał na tym forum skrypty nulled :)

Edytowano przez giftube (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah up dobre.. hehe takie wyjście z kontekstu, uwielbiam czytać takie posty.

 

@Co do domen to ciekawe ceny a no i tanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×