Skocz do zawartości

Polecane posty

Powiem tylko jedno najgorszy hosting z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia. Poprzedni darmowy, którego używałem był o niebo lepszy. K

Strona to: fs-portal.pl

Jak dla mnie używałeś ze trzy najtansze hehe i ten jest sredni bo najgorszych nie testowałeś.

Najgorszye w mojej 10- letniej prakrtyce to firmy krzak a minthost to bizneshost... Mam tam serwer dedykowany i serwer vps dzielony. Na serwerze VPS czsami są problemy z łączem na dedykowanym prawie wcale, miałem serwer dedykowany w sprintdatacenter prawie rok i w porównaniu z minthost ich siec działa 5000% lepiej... No kurde by codziennie mi ts3 wysiadał kilka razy to przesada jak atak jest na sąsiada... Jak Pan z sprintdatacenter ma coś do powiedzenia to zapraszam :) I dla tego nie mamy już u nich serwera .

Edytowano przez czipczop (zobacz historię edycji)

Korzystałem z serwera VPS przez ponad rok, najtańszego serwera WWW i darmowych serwerów od dawnego backupftp.pl. Złego słowa powiedzieć nie mogę, wiedziałem za jaką cenę kupuję i jak mam podejść do sprawy.

Napisałem do supportu, bo ktoś przeprowadza atak DDOS na moją stronę. Osoba atakujące pochwaliła się tym.

Podałem im IP osoby.

Za każdym razem dostaję takie odpowiedzi:

Od 30 min moja strona "leży" i w najbliższym czasie chyba nic nie zamierzają z tym zrobić.

Edytowano przez Mike Mouse (zobacz historię edycji)

Napisałem do supportu, bo ktoś przeprowadza atak DDOS na moją stronę. Osoba atakujące pochwaliła się tym.

Podałem im IP osoby.

Za każdym razem dostaję takie odpowiedzi:

Od 30 min moja strona "leży" i w najbliższym czasie chyba nic nie zamierzają z tym zrobić.

http://downorisitjustme.com/

It's just you. http://fs-portal.pl is up.

Czy tak trudno wysłać tracert/swój IP na bok?

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Ależ przecież lepiej napisać posta na forum który wprowadza ludzi w błąd....

root@elowht:~# uptime

23:09:06 up 95 days, 22:42, 1 user, load average: 0,95, 1,00, 1,17 - this is nice :)

Da mi ktoś wynik polecenia poniżej z dedyka i speedtesta?

dd if=/dev/zero of=/tmp/test bs=64k count=16k conv=fdatasync

dd na dedyku nie ma sensu jak nie masz odniesienia do konkretnych dysków i konkretnej platformy oraz konfiguracji dysków (RAID).

dd na dedyku nie ma sensu jak nie masz odniesienia do konkretnych dysków i konkretnej platformy oraz konfiguracji dysków (RAID).

Chodzi mi o test zwykłego dysku z najmniejszego dedyka jak to się prezentuje bo przymierzam się do zakupu.

Przy najtańszym dedyku z jednym HDD prędkości będziesz miał około 100 MB/s - chyba że weźmiesz SSD zamiast HDD to wtedy będą wyższe.

Wielkiej filozofii tu nie ma bo ograniczają cie tu możliwości samych dysków , w końcu jesteś sam na nim.

Talerz:

16384+0 przeczytanych recordów

16384+0 zapisanych recordów

skopiowane 1073741824 bajty (1,1 GB), 10,1119 s, 106 MB/s

Mówisz i masz:

Testing from Tomasz Ludwiczak trading as WITRYNA.PL (xxx.xx.xx.xxx)...
Hosted by NETIA S.A. (Warsaw) [73.54 km]: 9.238 ms
Testing download speed........................................
Download: 91.81 Mbits/s
Testing upload speed..................................................
Upload: 89.99 Mbits/s

Powiedzcie mi czy dwa wordpressy z ruchem 20uu/dziennie na serwerze dedykowanym wczytują się strony średnio 20 sekund. Może ja jestem z innej planety albo coś mi już w główce przewraca, chodzi tutaj o biznes host ??

Może kiepska konfiguracja dedyka? Na fb pisali że będzie ponoć panel do reinstalacji, restartu itp więc jakaś zmiana na plus.

Powiedzcie mi czy dwa wordpressy z ruchem 20uu/dziennie na serwerze dedykowanym wczytują się strony średnio 20 sekund. Może ja jestem z innej planety albo coś mi już w główce przewraca, chodzi tutaj o biznes host ??

Jak najbardziej możesz być z innej planety bp wszystko jest zależne od konfiguracji jaką masz na tym serwerze. Nie możesz od razu obstawiać że winien jest serwer bo to tylko maszyna a największy wpływ na nią masz ty ją konfigurując. Zła konfiguracja może przynieść właśnie takie efekty.

Gość Kamikadze

Może to być problem z długo wczytującymi się grafikami, dns, nieoptymalną bazą danych lub nieoptymalne zapytania (na co ostatnio cierpi jeden z moich klientów).

Podaj linki do tych stron, łatwiej będzie coś napisać.

Nie wiem tylko wziąłem stoper w ręce i wyszło mi 20 sekund.

Na tickecie masz odpowiedź z strace procesu php gdzie widać w czym problem

Muszę powiedzieć, że już miałem uciekać z mintshost. Jeszcze ze 2 miesiące temu bardzo często powtarzała się sytuacja z komunikatem o niemożności wyświetlenia strony lub błędzie bazy danych (którego nie było). Fakt że kupiłem najtańszy hosting pod www. Ale na miłość boską?! stoi tam prosta strona, która na chwilę obecną nie ma prawie ruchu.. więc nie ma mowy o zbyt wygórowanych wymaganiach jak na podstawowy hosting. Support niestety na moje pytania o awaryjność odpowiadał oklepane "u mnie działa". Na chwilę obecną takie problemy się już nie powtarzają (mam nadzieję na dobre), więc wstrzymam się z przenosinami. Ale odczucia odnośnie hostingu mam .. mieszane..

Edytowano przez nico-belic (zobacz historię edycji)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się