Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matmaxalez

Zakup laptopa

Polecane posty

Miałem ASUSa przez 4 lata, później oddałem bratu na kolejne 3 lata - niestety padł dysk i zatrzaski się połamały, więc nie było sensu go reanimować. Korzystałem raz z serwisu - szybka naprawa, bez żadnych problemów.

Obecnie mam MSI FX600 - nie polecam tego nikomu. Owszem udało mi się 1,5 roku temu go kupić za śmieszne pieniądze, ale jakość wykonania, klawiatura i touchpad pozostawia bardzo wiele do życzenia.

 

Ostatnio zakupiłem dziewczynie Lenovo B580 (wcześniej wymieniłem bratu ASUSa na Lenovo G580) - i szczerze mówiąc to Lenovo robi bardzo solidny sprzęt. Oglądałem dużo Samsungów, ale ich pokrywy są chyba z papieru - wyginają się w każdą stronę. Natomiast Lenovo jest dobre pod kątem cena/jakość - za około 2400 jest i5, 8 GB RAM, grafika dedykowana no i matowa matryca. Plastiki wyglądają całkiem porządnie, a i bateria potrafi trzymać do 6 godzin na turbooszczędnym :)

Reasumując - polecam Lenovo i Asusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trzeba patrzeć na cenę, jest linia Toshiby "made for Poland", że po 1900zł były takie plastiki śmierdzące, że przy naciskaniu na obudowę trzeszczały na maksa. To samo Samsungi takie tańsze niż 2000 - że srebrzony plastik, a tandeta na maksa. Asus też ma takie modele. Generalnie trzeba popatrzeć, obadać.

 

Ja mam Della n411z, 14 cali i wolałem i3 Sandy Bridge z HD3000 ale aluminiowe pudło niż to samo i3 z dedykowaną grafą, ale ohydny plastik. Inna sprawa, że minęło pół roku i chce się pograć w nowe giery i zastanawiam się nad desktopem albo zmianą na nowego lapa : /

 

W ogóle chyba będę miał do sprzedania Winda U230, 12 cali, Neo X2 platforma AMD (taki zaułem, nie powiem, że ślepy). Nie nowiutki, nie super brzytwa, ale spoko się trzyma i luz, mało używany. Ktoś się zastanawia nad netbookiem, to da znać. : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ASUSa przez 4 lata, później oddałem bratu na kolejne 3 lata -

 

 

7 lat, szacun :)

 

u mnie lapek wytrzymuje maksymalnie 1,5 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Packard bell kupiony około rok temu spisuje się wyśmienicie - dysk ma przebieg około 8500 godzin i jedyne co przy nim robiłem to wymiana matrycy ( z mojej winy, więc sam wymieniłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×