Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
carlos84

coś konkretnego pod Prestashop

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję dobrego hostingu do 400-500zł/rok. Zależy mi na stabilności i szybkości działania.

Produktów aktualnie jest ok. 250, jednak docelowo będzie ok. 1500. Odwiedzin dziennie 300 - 400. Presta w wersji 1.4.9. Aktualnie posiadam hosting na home.pl i dodatkowo usługę clickshop, jednak jestem nie do końca zadowolony.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szczerze, to nie dziwię się, że nie jesteś zadowolony, absolutnie nie poleciłbym home.pl na jakieś działanie biznesowe w sieci.

Fajnie, że nie robisz wariactwa i nie szukasz VPS-a w tej cenie, a w sensowny sposób - po prostu mocnego hostingu dzielonego. Tam, gdzie ktoś szuka mocnego, wysokiej jakości shareda, polecam przede wszystkim IQ PL http://www.iq.pl. Cytować ich plusów nie będę, bo o tym poczytasz na ich stronie internetowej. Utrzymuję kilkanaście stron na koncie Pro S, są to serwisy na Joomla i Zenphoto, wszystko od kilku lat działa porządnie, support bardzo dobry, a potem, gdy zaczniesz się rozrastać, możesz swobodnie migrować na VPS-a również w IQ. Akurat seria Pro przebija Twój budżet, ale masz tam możliwość płatności np. półrocznej, co jest dodatkowo wygodne.

 

Jest jeszcze kilka innych dobrych firm, o których z pewnością ktoś wspomni niżej.

Uważaj tylko na zbyt tanie usługi, wczytuj się w charakter i historię firmy. Jest jednak spora różnica między firmą z kilkunastoletnią tradycją i własnym DC z porządnym sprzętem a jakimiś sezonowymi budżetówkami.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polece www.phudianet.pl serwerownia atman, także wysoka jakość usług :) Na pewno admin nie będzie Ci blokował konta za przekroczenie limitów, można się dogadać. Także możesz zacząć od niższego pakietu i sukcesywnie go podnosić. Ciekawą opcją jest też vps z Direct Adminem, ja korzystam aktualnie z najwyższego pakietu ale hostuje na nim kilka for :)

 

PS na forum właściciel ma nick @sshd także możesz do niego napisać o ofertę:)

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, na pewno to rozważę. Myślałem też o linuxcom.pl, ale opinie sa rozne(chociaż przeważają te dobre). Poczekam na więcej odpowiedzi.

 

 

Migrowanie z jednej masówki na trochę tańszą masówkę, jak to mówią z deszczu pod rynnę ;)

 

Szukaj czegoś pokroju propozycji Sponsiego, firm z doświadczeniem, własną infrastrukturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem praktycznie zdecydowany na coś z dwójki: progreso.pl(biznes plus) / iq.pl(pro s)

O ile po napisaniu do iq.pl odpowiedz otrzymalem już po kilkunastu minutach(w godzinach praktycznie nocnych), to od progreso.pl czekam na maila od wczoraj(wysłany w godzinach popołudniowych). Pierwszy plus dla iq.pl.

W przypadku iq.pl wiem prawie wszystko, jeśli chodzi o progreso.pl nie ma nigdzie nic napisane na temat jakichkolwiek limitów(CPU, pamięć), maksymalnej wielkości bazy danych itp.wiecie może jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×