Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

nie żeby mnie cokolwiek obchodziły te minusy, ale to trochę odstrasza gdy ktoś próbuje pomoc i jest bombardowany minusowymi punktami reputacji zupełnie nie wiadomo z jakiego powodu. Nawet jeżeli ktoś się myli to nie można po prostu wytłumaczyć tego w kolejnym poście?

 

 

To tyle z mojej strony, miłego wieczoru.

Edytowano przez lanceq (zobacz historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie i maliny.

A co ty chcesz na forum komunę wprowadzać? i dzielić za co można dawać repa a za co nie?

Teraz się żalisz bo dostałeś -12 napisałeś bzdurę to dostałeś.

A jak się ci myli to albo nie pisz w cale jak masz głupoty pisać albo edytuj posta i po sprawie. Tego jeszcze nie było żeby ograniczać reputację...

08c5f154ca4dedfe91f5ac51a2ffe3d1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie zasugerowałem tylko, myślałem że poziom wypowiedzi użytkowników tego forum jest troszkę wyższy. Zawiodłem się...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, palnąłeś głupotę więc dostałeś minusy, albo z tym żyjesz i następnym razem zastanawiasz się minutę dłużej czy Twoje rozwiązanie rzeczywiście działa albo obrażasz na forum (jak już kilku użytkowników) i przestajesz się udzielać... ;).

 

Ewentualnie jest jeszcze opcja "mam wy***ane", ale ona kończy się przymuszeniem do wybrania drugiej opcji wyżej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Grzecznie zasugerowałem tylko, myślałem że poziom wypowiedzi użytkowników tego forum jest troszkę wyższy. Zawiodłem się...

 

 

Punkty reputacji głównie oceniają poziom wypowiedzi. Twoja była bez sensu i przez albo twoje lenistwo, albo czytanie po łebkach tekstu nie zrozumiałeś problemu i szukanego rozwiązania i napisałeś co ci ślina na klawiature przyniosła i teraz Bogu ducha winni inni użytkownicy ukarali Ciebie...

 

No w sumie to nie wiem jak można się przejmować repkami ;) Oczywiście sam kiedyś pilnowałem aby dostawać tylko plusy ale po pierwszym zminusowaniu stwierdziłem że zabawa nie warta świeczki. Ludzie są tylko ludźmi ;)

 

Możesz mi dać minusa za ten post a ja po prostu je oleje bo po co mam się denerwować czy dochodzić sensu istnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox2

Czy wam tak bardzo zależy na tej reputacji? Mogę mieć jej i nawet - milion pićsęt sto dziewięcset :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na koncie epox2 i kilku innych już nie dasz rady jej zrobić ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujemna reputacja uniemożliwia wypowiedź na jakiś temat, co wiąże się z brakiem wolności, chodzi o to, że w tej sytuacji trzeba i to koniecznie dogodzić każdemu, aby był zadowolony z danego posta. Z drugiej strony, umożliwia oczywiście ocenę jakiegoś użytkownika, a dokładniej wyrobienie opinii o kimś, natomiast nie jestem zbytnio przeciwko temu systemowi, niech zostanie jak jest, bo jest gites majonez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś mi troszkę wytłumaczyć ten system?
kliknąłem strzałkę w górę i nacisnąłem wyślij - ktoś dostał 2 punkty

Myślałem że to miejsce jest tylko pod komentarz do tego kogoś czy coś.
Dziś ktoś mi pomógł i w to miejsce przed wysłaniem wpisałem "Dziękuję" i ta osoba dostała automatycznie 7 punktów.
Ktoś mi powie o co z tym chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać zasady reputacji.

Jeśli nadajesz reputację w swoim temacie, to masz dodatkowy modyfikator +5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×