Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Koli502

[wirtualny] Hosting pod forum

Polecane posty

Witam Wszystkich, gdyż jest to mój pierwszy post :)

 

Poszukuje hostingu, mniej więcej 2 GB powierzchni oraz powyżej 20, 30 GB transferu na miesiąc.

 

Teraz posiadam:

 

 

Ilość domen / wiele www bez limitu Powierzchnia dyskowa 4 GB Transfer miesięczny 10 GB Bazy danych mySQL bez limitu Ilość kont FTP bez limitu Ilość kont e-mail bez limitu Abonament roczny
(z doliczonym 23% VAT) 84

 

 

Niestety, transfer przekraczam, więc będę musial dopłacać. Prosiłbym o jakieś wskazówki. Kwotę jaka mogę przeznaczyć to 100 zł netto na rok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci polecić hekko link stopka ;)

Pakiet

EasyPack+

MediumPack

Co prawda MediumPack jest o 20 zł droższy niż twój budżet ale gwarantuje że warto EasyPack+ też będzie ok i taniej niż obecnie płacisz z większymi parametrami więc jeśli styka 20gb transferu to bież i się nie zastanawiaj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest dla Ciebie ważne, poza transferem? Powiedz, które z czynników są istotne w Twoim wypadku, bo w tej cenie sporo kont można doradzić.

 

1. Czas trzymania backupu?

2. Kwestia rejestracji zbioru danych osobowych?

3. Wersje oprogramowania systemowego?

4. Rodzaj panelu administracyjnego?

5. Dostęp SSH?

6. Dobra obsługa awarii?

7. Wiarygodność poparta liczbą Klientów?

8. Program partnerski?

 

Jeśli natomiast chodzi Ci tylko transfer, to świetnym wyborem będzie Blink.pl - za pół ceny, o której mówisz masz konto z transferem no limit, w Polsce. Ale napisz coś więcej o w/w kryteriach, to wówczas będziemy mogli Ci lepiej doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest dla Ciebie ważne, poza transferem? Powiedz, które z czynników są istotne w Twoim wypadku, bo w tej cenie sporo kont można doradzić.

 

1. Czas trzymania backupu?

2. Kwestia rejestracji zbioru danych osobowych?

3. Wersje oprogramowania systemowego?

4. Rodzaj panelu administracyjnego?

5. Dostęp SSH?

6. Dobra obsługa awarii?

7. Wiarygodność poparta liczbą Klientów?

8. Program partnerski?

 

Jeśli natomiast chodzi Ci tylko transfer, to świetnym wyborem będzie Blink.pl - za pół ceny, o której mówisz masz konto z transferem no limit, w Polsce. Ale napisz coś więcej o w/w kryteriach, to wówczas będziemy mogli Ci lepiej doradzić.

 

Ciężko określić, aż tak się nie znam :/ Forum stoi na mybb, chodź z niedaleką przyszłościa chciałbym przejść na jakiś płatny skrypt. IPB może. Czas trzymania buckupu myślę, że 7 dni wystarczy. Mam około 4k uzytkowników i 15k postów. Na programie partnerskim Mi nie zależy. Napewno pozytywne opinie by się przydały. hmm pewnie nie pomogłem ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie :/



Dostałem kilka wiadomości, że polecają serwer ovh, tak patrzę to jest bez limitu... Może poszukam kod rabatowy ? Ma ktoś może ? Ale nadal czekam na inne oferty. Bo sam do końca nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie :/

 

Dostałem kilka wiadomości, że polecają serwer ovh, tak patrzę to jest bez limitu... Może poszukam kod rabatowy ? Ma ktoś może ? Ale nadal czekam na inne oferty. Bo sam do końca nie wiem :/

 

ovh radze, Ci omijać szerokim łukiem bo za jakiś czas wrócisz z "puaczem" że coś nie działa

 

zainteresuj się

 

http://www.usdc.pl/Serwery_WWW.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrze kombinujesz z backupami. Minimum 7 dni i najlepiej, aby samodzielnie się je przywracało, to bardzo pomaga w razie awarii, albo gdyby Twoja strona/forum padły ofiarą ataku i zostały zmanipulowane.

 

Wiarygodność - popatrz na listy referencyjne, na liczbę obsługiwanych Klientów.

 

Myślę,że zajrzyj także na strony operatorów i sprawdź, co mówią o backupie danych. Jeśli mówią tylko, że jest, to raczej brzmi mniej wiarygodnie, niż jeśli mówią, że jest 7 dni i można go samodzielnie przywrócić.

 

Na szybko to moim zdaniem tutaj kwalifikują się Blink.pl oraz Hekko.pl, jednak za tym pierwszym przemawia nielimitowany transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Myślę, że dobrze kombinujesz z backupami. Minimum 7 dni i najlepiej, aby samodzielnie się je przywracało, to bardzo pomaga w razie awarii, albo gdyby Twoja strona/forum padły ofiarą ataku i zostały zmanipulowane. Wiarygodność - popatrz na listy referencyjne, na liczbę obsługiwanych Klientów. Myślę,że zajrzyj także na strony operatorów i sprawdź, co mówią o backupie danych. Jeśli mówią tylko, że jest, to raczej brzmi mniej wiarygodnie, niż jeśli mówią, że jest 7 dni i można go samodzielnie przywrócić. Na szybko to moim zdaniem tutaj kwalifikują się Blink.pl oraz Hekko.pl, jednak za tym pierwszym przemawia nielimitowany transfer.

 

Pierwszy raz widzę osobę, która na tyle sposobów potrafi promować swoją markę. To tak offtopując ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×