Skocz do zawartości
Vergil

IPB na Biznes-Host ?

Polecane posty

Witam, czy hosting Biznes-Host(serwer WWW dla klientów indywidualnych Premium) utrzyma forum z silnikiem IPB ?

 

 

Miejsce na dysku 50GB

283b625c6652b.png

 

Przyjmijmy, że na chwilę obecną na forum jest ponad 20k użytkowników, 50k tematów oraz liczba unikalnych wizyt będzie wynosiła ponad 2.5k dziennie

Edytowano przez Vergil (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podejżewam, że hosting WWW może mieć problemy z taką ilością osób i ruchem- lepiej rozejżyj się za VPSami z Directadmin'em.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podejżewam, że hosting WWW może mieć problemy z taką ilością osób i ruchem- lepiej rozejżyj się za VPSami z Directadmin'em.

A to jakiś nowy standard? Do jednego forum cały panel? Ja wiem, że żyjemy w czasach gdzie za pare groszy można mieć VPS z DA i "administracją" (gdzie wartość licencji przewyższa cene vpsa, nie wspominając o całej reszcie), ale nie róbmy jaj.

ISPconfig może być? Czy się do tego nie nadaje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pewnie każdy panel jest odpowiedni - choć własnego doświadczenia najbardziej polecam Directadmin'a.

ISPconfig czy zpanel są nieco mniej popularne i niektóre problemy w nich jest ciężej rozwiązać.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje IPB trzymałem w LH. Miałem około 200uu i dobijałem litu procesora (7%). Podejrzewam ze 20% cpu przy 2,5k uu może nie dac rady.

Przesiadłem się na VPS root i oczywiście chodzi jak złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Osobiście wolę OpenPanel ;)

 

Może nie działa super hiper ale jest fajny i pod kilka serwerów WWW zupełnie wystarcza na słabym VPSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

Spokojnie wystarczająco, jak na obecną chwilę ilość użytkowników, odwiedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do darmowych paneli polecam Virtualmina. Co do tematu - wydaje mi się, że mogą być problemy w godzinach największego ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś VPS z dyskiem SSD a na nim zainstalowany LiteSpeed i będzie chodzić miodzio zarówno serwer WWW jak i serwer MySQL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×