Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilm14

wymagania

Polecane posty

Witam.

 

Potrzebuję rady. Mam zakupioną stronę klanową na hostingu proserwer.pl i serwer cs 1.6 1k fps na 1shot1kill.pl.

 

Chcąc wypromować stronę klanową, zacząłem korzystać z systemów autosurfowych. No i coż, powoli zaczynam nie wyrabiać za transfer :D Pomyślałem sobie, że może wartoby było zakupić serwer vps, który obsługiwałby stronę i serwer prywatny w csie.

I tu się pojawia kilka pytań:

czy to dobry pomysł? czy zakupię taki vps do 30/40 zł miesięcznie? czy może po prostu lepiej rozejrzeć się za hostingiem stron oferującym, duży transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Możesz przejśćdo nas. Darmowy hosting http://sanfre.eu :)

Serwery w Polsce (poj. 1 GB/transf. 100 GB) oraz w Niemczech (768 MB/100 GB).

Istnieje oczywiście możliwość zwiększenia zasobów ;).

Sanfre.eu istnieje od maja 2012 r.

 

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podlicz sobie, co jest dla Ciebie bardziej opłacalne. Czy lepiej jest kupić serwer VPS z X złoty, czy też utrzymywać osobno serwer gry i serwer wirtualny pod stronę. Pamiętaj, że kupując w podanej przez Ciebie cenie 30-40 PLN miesięcznie dostaniesz VPS z dostępem do konta root i musisz samodzielnie uruchomić na nim wszystkie usługi (serwer gry, serwer www, serwer bazodanowy, etc.) - jeśli potrafisz robić to samodzielnie to czemu nie. Jeśli nie masz takich umiejętności to musisz doliczyć wynajęcie administratora, który Ci wszystko skonfiguruje - koszt >50 PLN/h pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm. zdarzało mi się z ciekawości i dla potrenowania własnych umiejętności, brać testowe vps'y na tydzień i stawiać serwer cs 1.6 / stronę www / vt / ts3. dlatego z tym sobie raczej poradzę, problem w tym, że serwer był słabej jakości, dlatego chciałbym się dowiedzieć czy w podanej przeze mnie cenie, jest sens to robić. bo serwer muszę mieć raczej z górnej półki, a więc zero lagów i minimum 800 fps.

 

 

 

Możesz przejśćdo nas. Darmowy hosting http://sanfre.eu :)

Serwery w Polsce (poj. 1 GB/transf. 100 GB) oraz w Niemczech (768 MB/100 GB).

Istnieje oczywiście możliwość zwiększenia zasobów ;).

Sanfre.eu istnieje od maja 2012 r.

 

Pozdro.

 

rzeczywiście interesująca oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×