Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Hosting www potrzebny od zaraz.

Polecane posty

@tgx

Nigdy nie mówiłem, że nie mogę. Mówię, przecież, że mogę. Co mogę to przeczytaj jeszcze raz wyżej. Czy muszę - też przeczytaj wyżej. Czy chcę - też przeczytaj wyżej. Czy to zrobię - też przeczytaj wyżej. Masz odpowiedzi na wszystkie pytania ale chcesz przekręcać moje słowa i wciągnąć mnie w bezsensowną dyskusję. Skup się na problemie lepiej który został tu poruszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prohost cwaniactwem od Was bije strasznie jak czytam te wypowiedzi:) Jako potencjalny klient już się do Was zraziłem.

 

Droga Majko to może czas się zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prohost cwaniactwem od Was bije strasznie jak czytam te wypowiedzi:) Jako potencjalny klient już się do Was zraziłem.

 

Droga Majko to może czas się zmienić :)

 

Ja nic nie oferuję w tym temacie i nie zależy mi na tym aby robić super specjalną ofertę za 50zł na rok. Moje spostrzeżenia dotyczące działania niektórych użytkowników forum mogą im się nie podobać. Mogą się nie podobać tym którzy na tym mogą korzystać. Nie ma to dla mnie znaczenia. Sami sobie szkodzą. Zamiast lecieć w dół z ceną lepiej jakby poprawiali jakość oferowanych usług. Zawsze jest coś do poprawienia i udoskonalenia ale ciężko to robić za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę, ale śmiać mi się chcę jak czytam niektóre posty w tym temacie ;).

 

 

Firma ma prawo robić ze swoim biznesem co jej się podoba. Jeśli ma ochotę każdemu klientowi na forum oferować zniżkę to nikt jej tego nie zabroni. To ich biznes i mogą równie dobrze dać takie konta nawet darmo, a to że ich aktualni klienci będą niezadowoleni to już ich problem. Z punktu widzenia klienta nie widzę w tym nic złego - nawet jeśli wszyscy zaczęliby tak robić to w końcu dojechalibyśmy do momentu, kiedy klient wymaga lepszej jakości i z powrotem wszystko by się ustabilizowało (albo firma wprowadziła ofertę "professional" :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% racji, tylko że temat jest trochę głębszy niż sama zniżka, jednak nie warto prowadzić dalej tematu. ;-)

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×