Skocz do zawartości
www.uptm.pl

[opinie] [dyskusje] UPTM.pl - nowość na rynku hostingowym!

Polecane posty

Witamy na UPTM.pl, w celu kontaktu GG: 39092100, e-mail: uptmpl@gmail.com

Zaiste brak mail'a @uptm.pl przynajmniej mnie odrzuca, może inni nie zwracają na to jakieś szczególnej uwagi. Już w ogóle pomijam brak kontaktu telefonicznego i kontakt GG.

 

Zdjęcie stopki autora - 5 zł

Jak już nrm wspomniał wyżej. Śmiech sam w sobie :D.

 

* Szablon do użytku na [do 3] stron;

Toż to nawet sensu nie ma ;).

 

Administracja Stroną - niski priorytet - 15 zł /msc, 149 zł /rok

Administracja Stroną - średni priorytet - 29 zł /msc, 315 zł /rok

Administracja Stroną - wysoki priorytet - 49 zł /msc, 549 zł /rok

O ile rozumiem jeszcze jako tako niski i wysoki priorytet to średniego absolutnie nie :D. W ogóle pomijam fakt, że administracja stroną w takim założeniu powinna mieć identyczną cenę, a klienci płacący "więcej" powinni dostać specjalne przywileje, chociażby jakąś bardziej zaawansowaną administrację, a nie tylko "wyższy priorytet", ale co ja tam wiem o biznesie...

 

Pozostałe - inne - cena do ustalenia

Słyszałem, że pozostałe to nie to samo co inne :D.

 

Copyright © 2013 UPTM.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone!

Polecam zmienić na 4 wykrzykniki, wtedy wygląda bardziej przekonująco.

 

 

I wiele, wiele więcej. Jeśli tworzy się krzaka to przynajmniej wypadałoby się do tego przyłożyć, JAKKOLWIEK. Z kolei w tym wypadku nie mamy ani innowacyjności, ani jakości, ani jakiejkolwiek rzeczy, która mogłaby zainteresować potencjalnego klienta. Strona napisana w pure htmlu na standardy 2013 roku to już chyba niekoniecznie, jeśli o mnie chodzi jako klienta to potraktowałbym Was jak raczkujące dzieci, które nie mają pojęcia o tym, co oferują. I nie jest to żaden atak, a subiektywna opinia, którą pewno nie tylko ja podzielam.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Niewiadomo w jakich autor chodzi i nie wiadomo czy będzie miał czyste jak będzie im robił zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jest powód, dla którego nie chciałbym tego zdjęcia...

 

Edit:

Grafika - banner, button, efektowny napis - od 4 zł

Chyba się poświęce :) 4zł to nie dużo,a będę miał efektowny napis na stronie :) Mam nadzieje tylko że 'efektowny' nie znaczy tyle co: font: 13px Arial, Helvetica, sans-serif; :D

 

P.S. chyba jestem tępy, bo nie ogarniam ich wyszukiwarki... nie mogę znaleźć KOMPLETNIE NIC począwszy od 'cennik', 'formularz kontaktowy', 'nip' poprzez 'pizza hut', 'mc donalds' skończywszy na 'google'...

Edytowano przez zozol (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×