Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Skrypt do pobierania z serwisów premium

Polecane posty

Witam szukam skryptu do własnego użytku dzięki któremu będę mógł wkleić link z serwisu a plik pobierze się na serwer. Najlepiej jakby był darmowy i w sumie może też działać na takiej zasadzie, że ja wpisując link i klikając uruchamiam ściąganie np. jdownloaderem a później sobie na dysk ściągam:)

 

Znalazłem tutaj na forum kilka skryptów ale płatnych i z paru lat wstecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam nie wiesz czego chcesz ... to ma być skrypt webowy czy aplikacja na komputer ?

jDownloader to program a Ty napisałeś to tak jakby to był skrypt jakiś który działa na serwerze ...

 

Wygoogluj sobie rapidleech , jest to jedyny działający , darmowy oraz ciągle uaktualniany skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Ludzie, ludzie jak nie łapiecie o co chodzi to nie wypowiadajcie się ;)

RL to shit, nie ma pluginów (darmowych), które działają z turbobitem itp. Ofc one działają ale 1-2usd koszt (za 1 plug).

 

Interesuje Ciebie taki skrypt na www, gdzie wklejasz link i dostajesz link zwrotny premium?

Coś jak getripz.pl?

Jeżeli tak, to zleć takowy skrypt. Ostatnio dla turbobit.net płaciłem 50pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie jak nie łapiecie o co chodzi to nie wypowiadajcie się ;)

RL to shit, nie ma pluginów (darmowych), które działają z turbobitem itp. Ofc one działają ale 1-2usd koszt (za 1 plug).

 

Interesuje Ciebie taki skrypt na www, gdzie wklejasz link i dostajesz link zwrotny premium?

Coś jak getripz.pl?

Jeżeli tak, to zleć takowy skrypt. Ostatnio dla turbobit.net płaciłem 50pln.

 

Widocznie taki specjalista z Ciebie , że nie potrafisz RL obsługiwać heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Widocznie taki specjalista z Ciebie , że nie potrafisz RL obsługiwać heh

 

Postaw rapidleecha i sam zobacz, że to nie te czasy jak 1-2 lata temu, gdzie wszystko się miało za darmo.

Patrz forum rapidleecha. Teraz za free nie ma nawet działajacej wtyczki youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Postaw rapidleecha i sam zobacz, że to nie te czasy jak 1-2 lata temu, gdzie wszystko się miało za darmo.

Patrz forum rapidleecha. Teraz za free nie ma nawet działajacej wtyczki youtube.

 

masz rację przetestowałem przed chwilą , sorry za wprowadzenie w błąd , faktycznie żenada :/ cała idea tego skryptu to już mit eh szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IStreamPL, glanpolnet dzięki za pomoc. Jeżeli nie ma w miarę dobrego darmowego rozwiązania to dam sobie spokój bo nie jest mi to aż tak potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×