Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał26

Sprzedam kure do znoszenia złotych jaj. Lista serwerów gier/ sieci - rozbudowana, tanio! www.iglo.pro

Polecane posty

Witam

 

www.iglo.pro

 

Z powodów wyodrębnienia modu zakładów bukmacherskich z projektów w oddzielny projekt, wyrażam chęć odsprzedaży reszty serwisu, który znajduje się pod www.iglo.pro

 

Obecnie działają tam mody listy serwerów / sieci serwerów / autorskie forum / Artykuły / konto premium / faq / kontakt itd.

 

Pierwsze dwa moduły są bardzo rozbudowane, w odpowiednich rękach mogą przynosić spore przychody.

 

Autorskie rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo, dynamikę działania to jest właśnie to!

 

Opcje zarobkowania m.in.

  • Podświetl serwer
  • Pierwsza pozycja
  • Promój w boxie
  • Autorski generator bannerow dowolnych rozmiarów z dowolnym tłem czcionką itd.
  • konto premium

Cena 3.500 PLN

Aukcja allegro + możliwa umowa sprzedaży

Dla chętnych legalnego zarobkowania mogę użyczyć działalności gospodarczej, w zamian za procent z przychodów (na umowę).

 

Kontakt tel. 883 479 342

 

+ gratis darmowy vps pod serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tematu godna 13 latka :) cena godna 12 latka :) Generalnie co ma bukmacherstwo do tego ? a jeżeli coś ma i to wyodrębniłeś to zapewne ta część przynosi największe zyski. Pomijam już fakt , że promocja takiego serwisu to średnie xxxx na msc.

Powodzenia z tą noworoczną okazją na sprzedaż biznesu życia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czerwca (otwarcia) przecież na tej stronie nic się nie dzieje, to za co jest to 3.5k.

 

Jak to nic? :D Admin ciężko pracuje, nawet udało mu się załatwić współpracę z GHT.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt nie funkcjonuje, dlatego jest napisane, że w odpowiednich rękach może okazać się żyłą złota, cena jest adekwatna do funkcjonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

"Sprzedam kawałek druta.

Drut jest prosty, nie ma obecnie żadnej funkcjonalności.

Można z niego zrobić wiele. W odpowiednich rękach może okazać się żyła złota.

Cena jaka mnie interesuje to 70.000 peso peruwiańskich za 1m.

Cena adekwatna do funkcjonalności.

 

Chciałbym trochę negocjować ;) heheh

 

 

Co do tematu to ja jednak zamiast tej listy serwerów gier czy tam sieci chciałbym kupić tę kurę co to w temacie ją reklamujesz. Ile za kurę? Masz może parę to i bratu kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkryptoManiak

Dla chętnych legalnego zarobkowania mogę użyczyć działalności gospodarczej, w zamian za procent z przychodów (na umowę).-Nie znam się na prawię ale czy to jest legalne !! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych legalnego zarobkowania mogę użyczyć działalności gospodarczej, w zamian za procent z przychodów (na umowę).-Nie znam się na prawię ale czy to jest legalne !! ?

 

A czemu nie ? pozostaje kwestia moralności i bycia czyimś "frajerem" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych legalnego zarobkowania mogę użyczyć działalności gospodarczej, w zamian za procent z przychodów (na umowę).-Nie znam się na prawię ale czy to jest legalne !! ?

 

Takie "użyczenie" jest określane mianem firmanctwa i jest to przestępstwo skarbowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jeśli sporządzą odpowiednią umowę i zgodną z prawem, i stanem faktycznym, i ten nowy biznesmen, co kupi sobie tą kurę i odprowadzi podatki to będzie to legalne. Jeśli zaś wszytko na czarno to nie legalne. Ale wszystko jest kwestią dogadania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×