Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

No cóż :) Taka jest tolerancja i kończy się takimi rzeczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Ja mam na to jasny pogląd: Jestem tolerancyjny, ale jeżeli ktoś z powodów religijnych skrzywdzi moją rodzinę, znajomych czy przyjaciół będzie na liście moich wrogów.

Pewnie zostanę potępiony przez niektórych jako katolik, do których się zaliczam (wierzący, praktykujący), ale przez takie coś co można zobaczyć w filmiku wyżej dłoń sama się zaciska w pięść i ma się ochote rozwalić tamto całe środowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zatrudniają Cie jako pełnomocnika i pilnujesz ich interesu.

 

Nadal nie rozumiem czemu wlazłeś w link, a teraz wylewasz swoje żale. Po co zaglądasz do tego tematu, skoro jest on na takie śmieciowe rzeczy? Nie podoba się? To zgłoś na FB do usunięcia treści.

Nie wchodze na tora, więc nie wiem co tam jest. Ale skoro się tak dobrze orientujesz, to będę wiedział do kogo uderzać jak będę coś potrzebował.

 

Jak widać moje wylewanie żali miało jakiś sens. Boli mnie tylko zaprezentowany przez Ciebie poziom arogancji/zacietrzewienia i nie przystający dorosłemu facetowi poziom wypowiedzi. Shame on you!

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Insider, zluzuj. Miłosz zwrócił uwagę na ważny światowy problem, ostrzegł użytkowników, że to dla kogoś o mocnych nerwach, jeżeli ktoś się nie czuje to niech nie ogląda. Zresztą, nawet jeżeli ktoś będzie odważny żeby wejść to i tak najpierw przeczyta wpisy poniżej.

Nie rozumiem więc, o co Ci chodzi? Miłosz nie jest arogancki, to Ty się w jego stosunku tak zachowujesz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Insider, zluzuj. Miłosz zwrócił uwagę na ważny światowy problem, ostrzegł użytkowników, że to dla kogoś o mocnych nerwach, jeżeli ktoś się nie czuje to niech nie ogląda. Zresztą, nawet jeżeli ktoś będzie odważny żeby wejść to i tak najpierw przeczyta wpisy poniżej.

Nie rozumiem więc, o co Ci chodzi? Miłosz nie jest arogancki, to Ty się w jego stosunku tak zachowujesz.

 

Drogi Waldemarze, o ile pamięć mi nie szwankuje, to wpis Miłosza zaczynał się od słów allah akbar, po czym wklejony był link do rzeczonego pliku wideo. Nie było ostrzeżeń.

 

Pozwól też, że pozostanę przy swoim zdaniu, że WHT to nie jest miejsce na udostępnianie/linkowanie do tego typu materiałów. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że wejdzie tu jakiś młokos w poszukiwaniu hostingu za sms, a wyjdzie blady, bo obejrzał hardcorowe wideo o odcinaniu głów z udziałem religijnego fanatyka. Ja mam blisko 30 lat na karku i powiem Ci, że tego typu nagrania wciąż robią na mnie niemałe wrażenie.

 

Wspomniałeś, że Miłosz nie zachował się arogancko w stosunku do mojej osoby. Ja odebrałem jego wypowiedzi inaczej. Padło pytanie czy jestem zatrudniony jako pełnomocnik firm które tu się reklamują i czy pilnuję ich interesu. Nie bardzo wiem jak miałem odebrać tą zaczepkę. Miało mnie to sprowokować do podjęcia jakichś działań, które przy okazji mogłyby zaszkodzić interesom Bartka (no bo przecież nie firmie Miłosza)? Miałem kultywować tradycję "polactwa"?

Jak też ocenić aluzję, jakobym miał jakąś rozległą wiedzę odnośnie zawartości usług ukrytych tora, gdzie osoby siedzących w biznesie około hostingowym/IT zapewne mają świadomość co tam może siedzieć. Przecież nie raz, nie dwa na łamach Niebezpiecznika można było zapoznać się z wpisami sugerującymi co dzieje się wewnątrz tej sieci.

 

Osobiście szanuję Miłosza za to z jakim profesjonalizmem i pasją podchodzi do prowadzenia swojego biznesu. Szanuję też jego współpracowników którzy udzielają się ochoczo tu na polskim WHT. Wiem też o czym ostrzega i zgadzam się z nim. Sugeruję jednak przed umieszczeniem czegoś na publicznym forum przefiltrować to przez swoją wewnętrzną autokorektę, kompas moralny czy jak to tam nazwać.

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Witam :) Czy na forum jest jakiś przestawicie firmy progreso? Jeżeli tak proszę o jego nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki filmik? heh

A no pokazujący jak to islamisty posprzątają europę za pare lat ;)

 

Insider, nie spinaj się już tak :) No może troche za bardzo pojechałem z tym filmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi fakt, że już kilka dni to wisi na FB. Naprawdę nikt tego nie zgłosił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziwne że tego nie usunięto z portalu którego założycielem jest ŻYD. Im przecież na rękę jest to, żeby każdy z każdym się żarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jaki net mobilny kto poleca? Tak żeby bulić z 5 dych miesięcznie, do tego mogę dać na modem ze 150. Pewnie gówniane warunki transferowe będą. Podobno LTE super jest. Czy LTE jest w dół zgodne, że włożę sima LTE do urządzenia z 3g?

 

Aero2 zgubiłem w wakacje, cholera : / chyba zgłoszę i zrobię drugą kartę. Szkoda modemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Panowie panowie nie kopie się leżącego takżę zarządzam minutę ciszy aby upamiętnić ten wiekopomny moment gdzie haiti zwiększy przewagę nad nami w tabeli uefy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Szansa na to, że Polacy wejdą do 5 dziesiątki jest taka jak przebicie sie Csdc ponad mzone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×