Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

 

Mamy, mamy, tylko nie wbiłem jeszcze w system, moja wina :P

 

Weź w ogóle :D Nie wiesz co na stronie masz, nie aktualizujesz jej. Oj, popraw się Mirek, popraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale tępaki z tej Benfiki... zamiast strzelać gole, to oni podskakiwali jak durnie i nie trafiali w piłkę pod bramką, chcieli wejść z piłką do bramki.

No i Abram się cieszy, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Sponsi po co się stresować i oglądać? Ja tam oglądam mecze reprezentacji, albo jak jakiś polak gra i transmitują w tv publicznej :)

 

Co do reprezentacji - oglądam bo jest na co popatrzeć po uprzednim znieczuleniu z bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Publiczna to jest dosłownie publiczna - zło i burdel na kółkach, zawsze jakąś głupią akcje muszą zrobic, albo czegoś w ogóle nie pokażą, albo pieprzą w tym debilnym studio, zapraszają genialnych ekspertów, albo wtryniają się z reklamami i ucinają materiał. Dlatego jak tylko moge to unikam publicznej jak ognia. Abo płacić nie będę bo nie ma za co, ażeby oglądać te kupę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Paweł u mnie nie ma kablówki a za satelitę nie zamierzamy bulić bóg wie ile bo jest to bez sensu. Ja oglądam TV hmm może 2h / tygodniowo i to głównie jak dzieci przyjadą to bajki lecą :)

Czasem meczyk jakiś puszczą to też włącze, ale na co dzień to ja nie siedzę przed TV. U mnie telewizor odpalony jest przez 2h dziennie jak rodzice przy kolacji oglądają coś - głównie wiadomości i w weekendy dłużej. Brat w Warszawie ma kablówkę i prócz TVN Turbo to też nie ma co oglądać.

 

Szkoda kasy i czasu na telewizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najlepiej, po przełączeniu na nadawanie cyfrowe MUXy pierwszy i trzeci są niedostępne, odbieram wyłącznie MUX2. W ten oto sposób pozbawiony zostałem całkowicie wątpliwej przyjemności oglądania TVP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja mam 20 kanałów a oglądam może 2-3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 1500 sto 900 a co spojrze to leci nikeleodeon czy jakoś tak,

i jeszcze mam drugi dekoder w szafie, leży z pół roku bo nie ma go kto podlączyć, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mam dekoder cyfrowy od UPC i ten ich największy pakiet. Programów - za przeproszeniem - w kij dużo, z tego oglądam max 5 i to od święta. Z nudów jakieś wiadomości, w święta to jakieś bajki czy filmy familijne. Mecze w większości oglądam w necie na weeb.tv bo albo w publicznej nie ma albo nawet jak jest to celowo żeby te chamy zbuntowane poszły z torbami i nie będę im zwiększał oglądalności. A poza tym to jak mawia Ferdynand M. Kiepski ,,Halinka, kude, telewizja kłamie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mnie się wydaje czy google.pl raczyło zdechnąć ?

 

Error 502 (Server Error), a jak odpali to ultra mega zamulanie jest, ping i tracert w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google to luz, widzieliście nowe Goldenline? OMFG...

 

To już lepiej o polskiej reprezentacji w piłce porozmawiajmy... W tym GL to ocipieli po całości chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wolny chodziarz zrezygnował z deptania trawnika na narodowym. Co wy na to? Bo w sumie to dobrze że sam odszedł - sam nie wiem kto go wybrał przecież jak można wziąć do reprezentacji pomocnika, który nie biega i schodzi z boiska bez kropelki potu na czole a jak dostanie piłkę to sam chce wygrać mecz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdyby miał jaja, to by powiedział "k... pokażę wam" i zmiażdżył kolejne mecze repry.

A tak to postąpił po francusku, uciekł po prostu. I dobrze. Trza młodych brać, młodych Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zgadzam się z dwoma ostatnimi Twoimi słowami "młodych Polaków" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary chłop, a zachował się jak gówniarz, obraził się na trenera, że ten go nie wystawiał w pierwszym składzie, zabrał zabawki i poszedł do swojej piaskownicy. I dobrze, po co my kibice i podatnicy mamy płacić za jego "występy" w reprezentacji, w czasie których nic ciekawego nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale jeżeli zawodnikowi nie podoba się zachowanie/wizja trenera to od razu powinien być autowany z drużyny bo nie powinno być miejsca dla takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co wy na to?

 

image.png

 

Update Webmin z wersji 1.620 na 1.630 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chyba im aktualizacja nie poszła bo na reszcie serwerów nie da się zrobić upgrade :) Zwiecha przy rozpakowywaniu paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Post pod postem ale szukam i nie mogę znaleźć. Mianowicie poszukuję informacji dotyczących stref czasowych w latach 1930 do 1950 w Polsce i w Europie. Jaką miała wtedy Polska, jaką mieli Niemcy i jaką mieli Rosjanie ? Wiem że Niemcy jak do nas wleźli to zmienili na swoją czyli mieli inną od naszej, ale już konkretów znaleźć nie mogę. Prośba o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×